Prowadnice zacisków IS 200

Awatar użytkownika
blue
Lex Maniak
Posty: 983
Rejestracja: 2 sty 2014, o 20:16
Model Lexusa: IS200 Sport
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Prowadnice zacisków IS 200

Post autor: blue »

Po to, że Quick Brake (poza sporadycznym importem prywatnym) jest w Polsce niedostępny a przesyłka z zagranicy niweluje wszelkie oszczędności. W końcu 100 PLN (ASO) na prowadnice na jedną stronę, które powinny działać kilka lat to nie jest tak dużo.
Awatar użytkownika
ghostmateus
Lex Driver
Posty: 554
Rejestracja: 5 sty 2014, o 14:39
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Prudnik/Opole
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Prowadnice zacisków IS 200

Post autor: ghostmateus »

blue pisze:Po to, że Quick Brake (poza sporadycznym importem prywatnym) jest w Polsce niedostępny a przesyłka z zagranicy niweluje wszelkie oszczędności. W końcu 100 PLN (ASO) na prowadnice na jedną stronę, które powinny działać kilka lat to nie jest tak dużo.
yyyy ja w ASO toyota kupiłem za 130 PLN komplet 4 prowadnic na przód. :fiu:
maro85
Lex user
Posty: 107
Rejestracja: 15 lut 2015, o 19:36
Model Lexusa: IS 300 Sportcross
Skąd:: Ząbki
Kontakt:

Re: Prowadnice zacisków IS 200

Post autor: maro85 »

mativ8 pisze:Zestawy naprawcze do zacisków są w IC chyba po 15 zł od zacisku, a co to prowadnic to Quick Brake QB1171X pasuję bez problemu -36 zł zestaw na jedną stronę. Więc nie wiem po co przepłacać w ASO.
Tym bardziej,ze oryginały nie grzesza jakością
mativ8
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2015, o 18:28
Model Lexusa: is200
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Prowadnice zacisków IS 200

Post autor: mativ8 »

blue pisze:Po to, że Quick Brake (poza sporadycznym importem prywatnym) jest w Polsce niedostępny a przesyłka z zagranicy niweluje wszelkie oszczędności. W końcu 100 PLN (ASO) na prowadnice na jedną stronę, które powinny działać kilka lat to nie jest tak dużo.
Hehe dobre, nie wiem nie macie tam w Krakowie sklepów motoryzacyjnych? Pisałem że te zestawy są dostępne z Inter Cars w cenie ok 36 zł zestaw na jeden zacisk. Po za tym czym mają się różnić prowadnice a aso a ze sklepu?? Tojotowskie są specjalnego materiału? Nie wiem pracujesz w aso że tak "gloryfikujesz" oryginalne części? Lexus to takie samo auto jak każde inne, wiec nie wiem po co płacić w serwisie 200 zł jak można mieć to samo za 70.
Awatar użytkownika
blue
Lex Maniak
Posty: 983
Rejestracja: 2 sty 2014, o 20:16
Model Lexusa: IS200 Sport
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Prowadnice zacisków IS 200

Post autor: blue »

Każdy robi, co uważa.
Prowadnice z ASO są po prostu dobrej jakości. Nie są super. Materiał kosztuje, więc przypuszczam cena skądś się bierze.
Ja wymieniłem prowadnice na oryginały i mam zamiar mieć spokój na kilka lat. W tej perspektywie nie robi mi różnicy, czy to będzie 200 czy 70 PLN. Tyle.
BTW: gdzie w IC masz ten zestaw naprawcz z prowadnicami za 36 PLN? Wstaw proszę link, być może ktoś będzie chciał skorzystać.
mativ8
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2015, o 18:28
Model Lexusa: is200
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Prowadnice zacisków IS 200

Post autor: mativ8 »

Wcześniej podałem chyba niewłaściwy nr. To jest ten zestaw : http://e-katalog.intercars.com.pl/#/pro ... owego.html
Awatar użytkownika
twiti7
Lex user
Posty: 221
Rejestracja: 28 paź 2012, o 21:32
Model Lexusa: is200
Skąd:: wawa
Kontakt:

Re: Prowadnice zacisków IS 200

Post autor: twiti7 »

mativ8 pisze:Wcześniej podałem chyba niewłaściwy nr. To jest ten zestaw : http://e-katalog.intercars.com.pl/#/pro ... owego.html
Itercars nie podaje że pasuje do Lexusa IS 200 chyba że z jakąś toyotą jest zamienne.
mativ8
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2015, o 18:28
Model Lexusa: is200
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Prowadnice zacisków IS 200

Post autor: mativ8 »

Zgadza się w opisie nie ma że pasuje do isa, ale pasują sam mam je założone. Tu jest aukcja UK i też jest ten numer. http://www.ebay.co.uk/itm/LEXUS-IS200-1 ... 4d2934d8f6
Awatar użytkownika
DanLexus
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 15 sie 2014, o 21:16
Model Lexusa: SC300
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: Prowadnice zacisków IS 200

Post autor: DanLexus »

Jeśli faktycznie pasują te prowadnice to dobrze wiedzieć bo za te pieniące w ASO kupi same prowadnice bez dodatkowych elementów naprawczych
Supras are just a hatchback SC300
Awatar użytkownika
twiti7
Lex user
Posty: 221
Rejestracja: 28 paź 2012, o 21:32
Model Lexusa: is200
Skąd:: wawa
Kontakt:

Re: Prowadnice zacisków IS 200

Post autor: twiti7 »

Witam,

Kupinem zmieniłem i faktycznie pasuje, jedynie śruba do trzymania zacisku jest pod mniejszy klucz i z mniejsza powierzchnia dociskania i zostawiłem stare. Reszta pasuje bez problemu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości