[Lexus IS200] problem z jednym kołem

Awatar użytkownika
mihalltoyota
Lex user
Posty: 103
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 22:38
Model Lexusa: Lexus IS200 sport
Skąd:: okolice Bielska
Kontakt:

Re: [Lexus IS200] problem z jednym kołem

Post autor: mihalltoyota »

a powiedz mi jaki zestaw naprawczy kupić? bo to o to chodzi tak?
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Odp: [Lexus IS200] problem z jednym kołem

Post autor: legato97 »

U mnie zestaw z ebajca smiga drugi rok i wszystko jest ok.
Awatar użytkownika
mihalltoyota
Lex user
Posty: 103
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 22:38
Model Lexusa: Lexus IS200 sport
Skąd:: okolice Bielska
Kontakt:

Re: [Lexus IS200] problem z jednym kołem

Post autor: mihalltoyota »

Wymieniłem tarcze i klocki z przodu na TRW, zrobiłem z tłoczkami(zestaw naprawczy), jeden tłoczek w zacisku w ogóle nie miał tego pierścienia metalowego ktoś grzebał przy nim i chyba nie dał sobie rady z jego założeniem bo nie powiem trzeba się skupić. Bicia na pedałach i kierownicy nie ma żadnego choć na razie nie hamowałem ostro bo jak wiadomo nie wolno. A czy odpowietrzanie jest tylko przy kołach czy jest jeszcze jakiś zawór główny? Bo strasznie jak na razie mam niski hamulec a odpowietrzone jest..... :scratch:
Awatar użytkownika
highcontrast
Lex user
Posty: 78
Rejestracja: 27 paź 2010, o 04:00
Model Lexusa: is200
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: [Lexus IS200] problem z jednym kołem

Post autor: highcontrast »

grucha2666 pisze:mam taki problem: przy pewnej prędkośći 80-90 km/h bije mi delikatnie kierownica (i przy naciskaniu na hamulec przy tych prędkościach tylko). w zawieszeniu nic nie jest. odkryłem za to jedną rzecz....
jak samochód jest na podnośniku to lewe przednie koło obraca się bez żadnych oporów, a prawe jak obracam to zrobi jeden prawie pełny obrót i zaczyna się delikatnie opór i potem znowu jeden pełny obrót...
na pierwszy rzut oka myślałem że krzywa tarcza- wymieniłem obie tarcze z przodu i klocki i dalej to samo... co to może być? piasta?? samochód nie miał żadnej przygody z dziurą. felga nie jest pogięta. (na zimówkach-stalowych felgach jest to samo)

Hejka, czy udało się rozwiązać problem, bo od przed wczoraj mam to samo tzn trzęsie się kierownica przy 80 km/h, a zaczęło się po driftowaniu na ośnieżonym parkingu (nie wiem czy to może mieć jakiś wpływ na to) ?
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: [Lexus IS200] problem z jednym kołem

Post autor: carsik »

może, wyczyść śnieg z kół
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości