sprzęgło AISIN z allegro

Awatar użytkownika
bamss
Lex Driver
Posty: 422
Rejestracja: 2 paź 2013, o 23:17
Model Lexusa: is250
Skąd:: jaworzno
Kontakt:

Re: sprzęgło AISIN z allegro

Post autor: bamss »

ja do swojej imprezy kupowalem asian i sprzeglo owszem bylo ale docisk i lozyszko bylo valeo, wlasnie w intercarsie, cena normalna jak ktos duzo bierze z ic to jeszcze na tym zarabia
https://www.facebook.com/is250bams/?fref=ts Auto-Elektronika -naprawy komputerow airbag liczniki CarAudio-zabudowy w ofercie Vibie, DigitalDesigns,Alpine,Gms i wiele innych 662032092
medyss
Lex Driver
Posty: 510
Rejestracja: 17 lis 2013, o 17:11
Model Lexusa: IS 200 Classic
Skąd:: mazowsze
Kontakt:

Re: sprzęgło AISIN z allegro

Post autor: medyss »

a wie ktoś gdzie można taniej dostać samo łożysko oporowe? Bo w intercarsie ponad 200zł ....
lukasz32
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 2 cze 2013, o 21:44
Model Lexusa: g35
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: sprzęgło AISIN z allegro

Post autor: lukasz32 »

JA kupiłem tego aisina z allegro. Działa. Sprzedawca ma jakiś duży sklep i nie ma negatywów. W lokalnym sklepie z częściami sam. oferowano mi takie w cenie 600 lub 680, w zależności od hurtowni, z której wezmą.
Dokładnie go nie oglądałem, zawiozłem do mechanika i założył. Uwag nie miał.
Awatar użytkownika
Damian87
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 11 lip 2011, o 14:53
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: łódzkie
Kontakt:

Re: sprzęgło AISIN z allegro

Post autor: Damian87 »

a czy macie namiary na hurtownię która oferuje sprzęgło w dobrej cenie, bo szczerze to sprzęgło z allegro mi tak średnio brzmi, ale też nie mam zamiaru wywalać nie wiadomo ile kasy na to ;) jak nie znajde nigdzie indziej w korzystnej cenie to wyląduje u mnie też sprzęgło z allegro :)

lukasz32 możesz podesłać link do konkretnej aukcji z której kupiłeś to sprzęgło? co było wybite na tarczy, docisku i łożysku? AISIN, czy coś innego?
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: sprzęgło AISIN z allegro

Post autor: Dawid0ss »

Damian87 pisze:a czy macie namiary na hurtownię która oferuje sprzęgło w dobrej cenie, bo szczerze to sprzęgło z allegro mi tak średnio brzmi, ale też nie mam zamiaru wywalać nie wiadomo ile kasy na to ;) jak nie znajde nigdzie indziej w korzystnej cenie to wyląduje u mnie też sprzęgło z allegro :)

lukasz32 możesz podesłać link do konkretnej aukcji z której kupiłeś to sprzęgło? co było wybite na tarczy, docisku i łożysku? AISIN, czy coś innego?
Ciekawe jeszcze, ile km to pojeździ. Jest ktoś, kto już dłużej na tym śmiga ? Pzdr
Awatar użytkownika
WoznY
Lex user
Posty: 215
Rejestracja: 30 wrz 2013, o 00:39
Model Lexusa: IS200 sc
Skąd:: Centrum
Kontakt:

Re: sprzęgło AISIN z allegro

Post autor: WoznY »

Ale Wy cykory jesteście... tak się składa, że sporo moich dobrych kumpli pracuje w IC i powiem Wam, że fakt trzeba zaglądać do pudełka jak się kupuje (nie ma z tym najmniejszego problemu, przed kupnem mozna nawet na oknie porównać). Ale wracając do rzeczy, to chciałem powiedzieć, że wiele autoryzowanych serwisów zaopatruje się właśnie w IC :) W Łodzi akurat nie ma ASO Lexus, ale Renault, Nissan, VW itd wszyscy łykają części z IC :) Sam majac jeszcze inne auto kupowałem np. sprzęgło które kosztowało LUKa cena detal 700 zł za np 300 zł... tak, niemal 60% zniżki za te same część :) Wiec nie stresujcie się superniskimi cenami, bo ktoś może mieć po prostu dojście ;) Pozdro
Awatar użytkownika
Dawid250286
Lex user
Posty: 71
Rejestracja: 11 lut 2014, o 17:30
Model Lexusa: Gs 450h
Skąd:: Kawęczyn
Kontakt:

Re: sprzęgło AISIN z allegro

Post autor: Dawid250286 »

Mam takiego AISIN-a prosto z allegro w swoim lexie, przejechałem na nim 15000km i niestety słychać już łożysko oporowe (wyje) ale czeka mnie naprawa skrzyni bo buczy jak cholera na 4 i 6 wiec jak już ją ściągnę to przy okazji zmieniam tym razem na oryginał aby zapomnieć o temacie.
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: sprzęgło AISIN z allegro

Post autor: carsik »

Można o tym pisać wielokrotnie i jak grochem o ścianę. Większość rzeczy na allegro nie ma nic wspólnego z nazwami pod którymi są sprzedawane. To jest mniej więcej tak, jak wiara, że za 5kzł kupi się zajebistego IS-a 200 z 2003r.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: sprzęgło AISIN z allegro

Post autor: Dawid0ss »

carsik pisze:Można o tym pisać wielokrotnie i jak grochem o ścianę. Większość rzeczy na allegro nie ma nic wspólnego z nazwami pod którymi są sprzedawane. To jest mniej więcej tak, jak wiara, że za 5kzł kupi się zajebistego IS-a 200 z 2003r.
Coś w tym jest hehe Ludzie lubią być oszukiwani. Sami handlowcy przyznają, że 95% sprowadzanych aut ma cofane liczniki, a kupcy później i tak wszędzie powtarzają, że "akurat" ich sztuka to jeździła tylko do kościoła w niedzielę ;-) Pzdr
Awatar użytkownika
Damian87
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 11 lip 2011, o 14:53
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: łódzkie
Kontakt:

Odp: sprzęgło AISIN z allegro

Post autor: Damian87 »

Czyli poza allegro nie ma co się łudzić że znajdzie się sprzęgło AISIN w cenie w granicy 600zł?
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości