[IS 200] Swap hamulców (od LS 430?)

Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Slowo klucz, przerost formy nad trescia;) Ale obserwuje temat i ciekawy jestem co tam u Ciebie wyladuje i jakie ostateczne koszta beda.
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: [IS 200] Swap hamulców (od LS 430?)

Post autor: baniaq »

Ja sam jestem ciekaw, ale bardziej tego, czy wcześniej auto nie wyląduje na jakimś serwisie z ogłoszeniami :beach:
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
Awatar użytkownika
passat1978
Lex Driver
Posty: 614
Rejestracja: 14 lis 2010, o 10:42
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Łęczyca
Lokalizacja: Łęczyca - Kutno
Kontakt:

Re: [IS 200] Swap hamulców (od LS 430?)

Post autor: passat1978 »

Generalnie mam kpl zacisk, jażmo tarcze, oraz klocki od ls 400 do sprzedania tarcze praktycznie z minimalnym zużyciem jak dobrze pamiętam oddam całość za 600zł, jak by ktoś potrzebował. Oczywiście prawe i lewe przód.
Części do LEXUS GS 300 KMI
NR 790462651 Lub PW
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: [IS 200] Swap hamulców (od LS 430?)

Post autor: Yarecki »

passat1978 pisze:Generalnie mam kpl zacisk, jażmo tarcze, oraz klocki od ls 400 do sprzedania tarcze praktycznie z minimalnym zużyciem jak dobrze pamiętam oddam całość za 600zł, jak by ktoś potrzebował. Oczywiście prawe i lewe przód.
Pytanie do którego ls400
Awatar użytkownika
passat1978
Lex Driver
Posty: 614
Rejestracja: 14 lis 2010, o 10:42
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Łęczyca
Lokalizacja: Łęczyca - Kutno
Kontakt:

Re: [IS 200] Swap hamulców (od LS 430?)

Post autor: passat1978 »

Yarecki masz rajcie - Lexusa LS400 UCF20
Części do LEXUS GS 300 KMI
NR 790462651 Lub PW
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: [IS 200] Swap hamulców (od LS 430?)

Post autor: Yarecki »

passat1978 pisze:Yarecki masz rajcie - Lexusa LS400 UCF20
Przed czy polift?
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: [IS 200] Swap hamulców (od LS 430?)

Post autor: baniaq »

Grzebię dalej i mam problem.
Najlepszym rozwiązaniem byłyby zaciski od LS430. Są mocowane od frontu, więc wystarczyłoby dorobić adaptery, które przesuną je wyżej względem ori mocowań jak najbliżej mocowania zwrotnicy do górnego wahacza i tyle.
Te od LS400 to już może nie podejść, bo z tego co widziałem po fotostory, to są montowane od wewnątrz, czyli przez adaptery z linka wskakują między zwrotnicę a tarczę. Dla nich adapter do wzrotnicy też da się dorobić bez problemu, ale nie wiem, czy zacisk uda się wystarczająco przesunąć w górę zwrotnicy.

Przed zakupem i przymiarkami powstrzymuje mnie jedna rzecz. Tarcze i klocki są tanie w obu przypadkach, ale tylko dlatego, że nie ma nic fajnego... Osobiście chciałbym wziąć Zimmermanna sport + EBC (minimum redstuff)...
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: [IS 200] Swap hamulców (od LS 430?)

Post autor: maniek_ls400 »

Mam kompletne zaciski do/od LS430 - cena za komplet 500PLN. Wystarczy poszukać kogoś z CNC i wyciąć odpowiednie mocowania/adaptery.
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: [IS 200] Swap hamulców (od LS 430?)

Post autor: baniaq »

Dobra, jedna sprawa:
Nie róbmy tu reklam typu "sprzedam komplet, bo mam na stanie", temat jest dotyczący samego swapa.

O wycięciu odpowiednich adapterów pisałem wcześniej, poczytałem, materiał musi być stalą konstrukcyjną C45+.
Właśnie szukam miejsca, w którym projekt zostanie wykonany i osoby, która stworzy sam projekt adaptera, ale mam wątpliwości, które opisałem wyżej, a które przez "reklamy" umykają.

Powtarzam:
Przed zakupem i przymiarkami powstrzymuje mnie jedna rzecz. Tarcze i klocki są tanie w obu przypadkach, ale tylko dlatego, że nie ma nic fajnego... Osobiście chciałbym wziąć Zimmermanna sport + EBC (minimum redstuff)...
Z czego to dopasować żeby było P&P, dobre i markowe? Z tarczami będzie mniej bólu niż z klockami.
Nie chcę ferodo, bo zjem w tydzień...
Nie chcę mikody, którą zrobią na dowolny wymiar, ale pokrzywię w tydzień...
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: [IS 200] Swap hamulców (od LS 430?)

Post autor: Yarecki »

baniaq pisze:Dobra, jedna sprawa:
Nie róbmy tu reklam typu "sprzedam komplet, bo mam na stanie", temat jest dotyczący samego swapa.

O wycięciu odpowiednich adapterów pisałem wcześniej, poczytałem, materiał musi być stalą konstrukcyjną C45+.
Właśnie szukam miejsca, w którym projekt zostanie wykonany i osoby, która stworzy sam projekt adaptera, ale mam wątpliwości, które opisałem wyżej, a które przez "reklamy" umykają.

Powtarzam:
Przed zakupem i przymiarkami powstrzymuje mnie jedna rzecz. Tarcze i klocki są tanie w obu przypadkach, ale tylko dlatego, że nie ma nic fajnego... Osobiście chciałbym wziąć Zimmermanna sport + EBC (minimum redstuff)...
Z czego to dopasować żeby było P&P, dobre i markowe? Z tarczami będzie mniej bólu niż z klockami.
Nie chcę ferodo, bo zjem w tydzień...
Nie chcę mikody, którą zrobią na dowolny wymiar, ale pokrzywię w tydzień...
Pełna zgoda z ta reklamą, "wystarczy tylko podgiąć, klepnąć młotkiem i będzie pasować".
Ktoś nie chce się z tym pieprzyć i tyle.
Jeszcze najlepiej jak już zrobi, napoci się wyda siano i straci czas to niech powie jak to zrobił :biggrin2:

Co do zjadania klocków w tydzień w IS200 to chyba masz zapieczone zaciski :D ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości