[IS200] Luzy na 6-tym biegu i dziwne zrywanie ciągu

Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: [IS200] Luzy na 6-tym biegu i dziwne zrywanie ciągu

Post autor: baniaq »

A może stać kogoś na merytoryczną wypowiedź?

@up: Przeczytaj uważnie moją wypowiedź z 12 lis 2014 i tę ostatnią.
Może nie zrozumiałeś, ale ostatnio nie miałem żadnych objawów, nawet zrywania ciągu, o którym pisałem w pierwszym poście. W między czasie robiłem przegląd zawiasu, wymieniałem sprężyny. To, co opisałem wyżej jest efektem dzisiejszego palenia gumy na asfaltowym parkingu. Poza tym każdy ma prawo używać auta do takich celów, jak mu się żywnie podoba, więc opinie zachowaj dla siebie. Forum Techniczne jest od udzielania pomocy, a nie pier :cenzura: lenia! Idź robić syf gdzie indziej.
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
Awatar użytkownika
Riki
Lex Driver
Posty: 480
Rejestracja: 20 paź 2013, o 23:24
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Krasnystaw
Kontakt:

Re: [IS200] Luzy na 6-tym biegu i dziwne zrywanie ciągu

Post autor: Riki »

baniaq pisze:A może stać kogoś na merytoryczną wypowiedź?

@up: Przeczytaj uważnie moją wypowiedź z 12 lis 2014 i tę ostatnią.
Może nie zrozumiałeś, ale ostatnio nie miałem żadnych objawów, nawet zrywania ciągu, o którym pisałem w pierwszym poście. W między czasie robiłem przegląd zawiasu, wymieniałem sprężyny. To, co opisałem wyżej jest efektem dzisiejszego palenia gumy na asfaltowym parkingu. Poza tym każdy ma prawo używać auta do takich celów, jak mu się żywnie podoba, więc opinie zachowaj dla siebie. Forum Techniczne jest od udzielania pomocy, a nie pier :cenzura: lenia! Idź robić syf gdzie indziej.
poduszki dyfra sprawdź , może tez być luz na wale , lub sam dyfer też tak mialem w 1 gfe
Części do lexusów
IS 200-300 MK1
IS 220-250 Mk 2
Gs300-430 Mk2 Mk3
Ls 430 ufc 30
ls400 Ufc 20

-silniki
-skrzynie biegów
-el.blacharskie
-wiele innych
Więcje informacji 720 814 923 Lub pW
Awatar użytkownika
nogaj
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 19 lut 2014, o 16:07
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [IS200] Luzy na 6-tym biegu i dziwne zrywanie ciągu

Post autor: nogaj »

Są w ogole dostępne poduszki do dyfra nowe? Oprócz tych dwoch które są " od tyłu" auta? Widziałem na fotach z USA w lexach że ludzie zastępują te dwie poduchy pełnymi aluminiowymi blokami. Chodzi o te gdzie jedna jeat na jedną srube a druga na dwie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości