sprzęgło/dwumas???

Awatar użytkownika
jankess
Lex Maniak
Posty: 803
Rejestracja: 28 maja 2013, o 20:59
Model Lexusa: is2ooT
Skąd:: NGI/NO
Kontakt:

Re: sprzęgło/dwumas???

Post autor: jankess »

sprzęgło i dwumasa się nie różnią.(było gdzieś info o oem jednomasie ale ja na oczy nie widziałem takowego - ale jeszcze krótko stąpam po tym świecie to niech ktoś mądrzejszy się wypowie ;P)

a używki sprawdź sumiennie żebyś się nie zdziwił jak nowo zakupione fanty nie zdadzą egzaminu.
This IS it
Awatar użytkownika
DanLexus
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 15 sie 2014, o 21:16
Model Lexusa: SC300
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: sprzęgło/dwumas???

Post autor: DanLexus »

Czy jest to sprawdzona informacja? Faktycznie nie ma róźnicy? To byłaby dobra wiadomość bo wtedy jest więcej możliwości na znalezienie czegoś w miarę uczciwego.
Supras are just a hatchback SC300
Awatar użytkownika
banan1984
Lex Driver
Posty: 469
Rejestracja: 3 paź 2013, o 11:52
Model Lexusa: 3S-GE
Skąd:: Dublin
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: sprzęgło/dwumas???

Post autor: banan1984 »

Wg tej strony sa rozne, przed i po lift http://www.japan-parts.eu/ sroby tez
KrzysiekLex
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 12 lis 2014, o 13:40
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: sprzęgło/dwumas???

Post autor: KrzysiekLex »

dawidek106 pisze:U mnie w lexie wymieniłem sprzęgło jak skończyła się tarcza, koszt samego kompletnego sprzęgła firmy AISIN to ok 550 zł, z dwumasą to już ok 3000 zł. Jeśli sprzęgło bierze wysoko, a nie ma innych niepokojących objawów to ja bym dalej jeździł. Trzęsący się drążek zmiany biegów to norma w IS 200.

Pozdrawiam
Tak się składa, że żywot mojego sprzęgła, a szczególnie łożyska dociskowego dobiega końca. :down: Gdzie można kupić to sprzęgło za 550 zł? Taką cenę znalazłem tylko na allegro (553 zł): http://allegro.pl/aisin-sprzeglo-lexus- ... 77126.html ale zastanawiam się czy można temu ufać. :stary: Dla porównania w InterCars jest za 723 zł. Kupował ktoś sprzęgło od rsautoczesci.pl?
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości