stuki w. maglu

ODPOWIEDZ
kazio
Lex user
Posty: 194
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 19:59
Model Lexusa: sc300 z31
Skąd:: koscierzyna
Kontakt:

stuki w. maglu

Post autor: kazio »

czesc, dzis obejzalem swojego gs300 mk1 od spodu, poniewaz cos mi pukalo podczas krecenia kierownica, myslalem ze jakas tuleja na wachaczu, ale mocne stuki dochodza z maglownicy, czy to jej koniec? stuka tylko(tak jakby w 1 miejscu na listwie)
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: stuki w. maglu

Post autor: carsik »

jesteś pewny, że to magiel a nie drążek kierowniczy?
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
kazio
Lex user
Posty: 194
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 19:59
Model Lexusa: sc300 z31
Skąd:: koscierzyna
Kontakt:

Re: stuki w. maglu

Post autor: kazio »

100% w maglu, jakby cos przeskakuje, tylko w 1 miejscu, nawet jak skrece kierownica i znajde ten punkt to jak nia krece w L i P to nonstop tylko w tym punkcie puknie tak jak mlotkiem by klepna
jonek5
Lex user
Posty: 39
Rejestracja: 9 lut 2019, o 17:31
Model Lexusa: Gs300 mk2
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

stuki w. maglu

Post autor: jonek5 »

kazio pisze:100% w maglu, jakby cos przeskakuje, tylko w 1 miejscu, nawet jak skrece kierownica i znajde ten punkt to jak nia krece w L i P to nonstop tylko w tym punkcie puknie tak jak mlotkiem by klepna
I co to było? Zazwyczaj to jest jednak kolumna kierownicza

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka
kazio
Lex user
Posty: 194
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 19:59
Model Lexusa: sc300 z31
Skąd:: koscierzyna
Kontakt:

Re: stuki w. maglu

Post autor: kazio »

No hej, olałem to- jestem teraz w Finlandii uziemiony, a lexem kobita się kula w Polsce, i nazazie żyje, jakbym kiedyś doszedl do tego to Napisze Tobie na PW lub tutaj, pozdro
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk1 1993-1997”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość