[gs300] mk1 amortyzatory

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DARO78
Lex user
Posty: 60
Rejestracja: 16 paź 2010, o 15:46
Model Lexusa: gs300, rx300
Skąd:: Pułtusk
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

[gs300] mk1 amortyzatory

Post autor: DARO78 »

Witam...

Narodził się kolejny problem z dostępem części do auta.. po długich poszukiwaniach szyby czołowej udało się zdobyć gdzieś daleko teraz następny kłopot wydawać by sie mogło, że banalny temat "amortyzatory". Nie dostępne nigdzie gdzie starałem się je zdobyć.. "przepraszamy ale nie posiadamy tych amortyzatorów i nie wiemy kiedy będą dostępne" Może ktoś z was kupował lub wie gdzie mogę je kupić?? Zastanawiam się nad sprzedażą mojego samochodu ze względu ze potrzebuje auta na codzień i nie mam czasu szukać po 2 miesiące części jak mi są potrzebne. Może i dobre auta ale nie w Polsce gdzie dostęp jak widać do części do tego modelu jest znikomy. Szkoda bo wydaje się autem zadbanym a takie rzeczy jak amortyzatory muszą się kiedyś skończyć. I proszę jeśli macie polecać mi serwis do z góry dziękuje bo nie jest to 2 letnie auto by tam zakupować części za grubo przesadzone ceny...
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: [gs300] mk1 amortyzatory

Post autor: dS »

tutaj chyba mają od ręki
http://bilstein.warszawa.pl/index.php?a ... =&pr=lexus

w intercarsie pytałeś ?

ewentualnie pytaj stachulexa, w garażu trzyma GS MKI i go modzi więc powinien dokładnie wiedzieć co potrzeba do twojego GS. Sprzedawać go trochę szkoda bo z tego co pamiętam ze spocika bardzo ładnie się prezencił.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
passat1978
Lex Driver
Posty: 614
Rejestracja: 14 lis 2010, o 10:42
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Łęczyca
Lokalizacja: Łęczyca - Kutno
Kontakt:

Re: [gs300] mk1 amortyzatory

Post autor: passat1978 »

A te amorki to potrzebujesz przednie czy tylne? za 2 h wyjeżdzam nad morze wiec nie bede przez 8 dni dostepny w necie jak coś to śli sms lub dzwoń na nr 790462651 pozdrawiam Tomek
Części do LEXUS GS 300 KMI
NR 790462651 Lub PW
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3746
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: [gs300] mk1 amortyzatory

Post autor: legato97 »

Widzialem te amory, jezeli to beda te ktore potrzebujesz, to bierz je Darku bez pytania :ok:
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk1 1993-1997”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość