[GS300 I gen] Sworzeń

Awatar użytkownika
krzywydg
Lex Maniak
Posty: 787
Rejestracja: 14 sty 2011, o 00:42
Model Lexusa: GS430 MK I
Skąd:: Dąbrowa Górnicza
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

[GS300 I gen] Sworzeń

Post autor: krzywydg »

Siema. Czy ktoś wie jak zdjąć sworzeń dolny(chyba dolny załączam zdj). Potrzebne są jakieś specjalne narzędzia?? On jest wciskany czy wprasowywany??
Z góry thx za odpowiedź ;)
Załączniki
jjjj.jpge.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=ukbIh0q9X3A Nie ważne co masz w sercu... Ważne co masz w dupie!
Części Gs300/430
Obrazek
Awatar użytkownika
stachulex
Lex Driver
Posty: 306
Rejestracja: 12 lut 2011, o 00:42
Model Lexusa: gs 300 mk1
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Re: [GS300 I gen] Sworzeń

Post autor: stachulex »

tak to jest dolny sworzen. najlepiej nie grzeb sam tylko daj do kogos kto wymienia takie sworznie. u mnie w poznaniu za taka wymiane place 70-100 zl (sworzen + robocizna)
Obrazek
PRZEDNI NAPED JEST DLA DZIEWCZYNEK
Awatar użytkownika
krzywydg
Lex Maniak
Posty: 787
Rejestracja: 14 sty 2011, o 00:42
Model Lexusa: GS430 MK I
Skąd:: Dąbrowa Górnicza
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: [GS300 I gen] Sworzeń

Post autor: krzywydg »

stachulex pisze:tak to jest dolny sworzen. najlepiej nie grzeb sam tylko daj do kogos kto wymienia takie sworznie. u mnie w poznaniu za taka wymiane place 70-100 zl (sworzen + robocizna)
Skąd masz taki tani sworzeń do załatwienia?!? w intercars 370zł a na allegro 166zł najtaniej widziałem. Ja chciałem go zdjąć i do regeneracji oddać. Jak da rade to samemu wykonać to dobrze, jak nie to dam do warsztatu...
http://www.youtube.com/watch?v=ukbIh0q9X3A Nie ważne co masz w sercu... Ważne co masz w dupie!
Części Gs300/430
Obrazek
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [GS300 I gen] Sworzeń

Post autor: tomekb »

krzywy oddaj do regeneracji i bedzie super widziałem sworzen po regeneracji na warszawskiej i powiem ze od nowej sztuki niczym sie nie rózni goscie robia to juz ponad 30 lat wiedz wiedza co robia
Awatar użytkownika
stachulex
Lex Driver
Posty: 306
Rejestracja: 12 lut 2011, o 00:42
Model Lexusa: gs 300 mk1
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Re: [GS300 I gen] Sworzeń

Post autor: stachulex »

u mnie w poznaniu jest taki warsztacik w ktorym robia tylko wachacze itp. tydzien temu robili mi wachacze do c klasy 203 i za wymiane sworznia i gumy zaplacilem 150 zl.zawiozlem swoje i wymienil mi na gotowe. jesli mam cos nietypowego to zostawiam i odbieram popoludniu albo na drugi dzien. wspolpracuje z nimi juz pare lat i zawsze jestem zadowolony.
Obrazek
PRZEDNI NAPED JEST DLA DZIEWCZYNEK
Awatar użytkownika
krzywydg
Lex Maniak
Posty: 787
Rejestracja: 14 sty 2011, o 00:42
Model Lexusa: GS430 MK I
Skąd:: Dąbrowa Górnicza
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: [GS300 I gen] Sworzeń

Post autor: krzywydg »

stachulex czyli regeneracje robisz, to tak jak ja chce zrobić. Tomek a oni mi tam wyjmą ten sworzeń czy trzeba go im zawieść??
http://www.youtube.com/watch?v=ukbIh0q9X3A Nie ważne co masz w sercu... Ważne co masz w dupie!
Części Gs300/430
Obrazek
Awatar użytkownika
stachulex
Lex Driver
Posty: 306
Rejestracja: 12 lut 2011, o 00:42
Model Lexusa: gs 300 mk1
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Re: [GS300 I gen] Sworzeń

Post autor: stachulex »

no w pewnym sensie regeneracje.nie regeneruja starego sworznia tylko calego wymieniaja.do tego piaskuja ajzol i jak jest zeliwo czy stal to maluja.dostaje spowrotem jakbym kupil nowke.
Obrazek
PRZEDNI NAPED JEST DLA DZIEWCZYNEK
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [GS300 I gen] Sworzeń

Post autor: tomekb »

chyba maja warsztat wymontowujacy zadzwon
ja zawozilem wachacz jak wymienialem gumy sergiusz tez jak robil sworzen tydzien temu
Awatar użytkownika
krzywydg
Lex Maniak
Posty: 787
Rejestracja: 14 sty 2011, o 00:42
Model Lexusa: GS430 MK I
Skąd:: Dąbrowa Górnicza
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: [GS300 I gen] Sworzeń

Post autor: krzywydg »

Dobra, sworznie wymienione, tylko zbieżność nie ustawiona bo czasu nie było. Regeneracja 130zł 2 sztuki. Na ul. Warszawskiej 60 to robiłem w Kato. nie tam gdzie mi podawałeś adres Tomek bo się do gościa nie mogłem miedzy 8 a 10 dodzwonić (telefon stacjonarny poza zasięgiem!! :dash: ) Pewnie gości robotę od 10 zaczyna.. burżuj jeden. Ale H mu D.. nie zarobił. Sworznie wyglądały jak nówki po odbiorze :) Wracając do domu przeciągnąłem trochę auto po Górnośląskiej tak do 180. Jak zacząłem hamować przed zjazdem na Sc to myślałem że mi się auto rozleci tak zaczęło trzepać... :| Jutro na zbieżnośc skocze bo strach jeździć
http://www.youtube.com/watch?v=ukbIh0q9X3A Nie ważne co masz w sercu... Ważne co masz w dupie!
Części Gs300/430
Obrazek
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: [GS300 I gen] Sworzeń

Post autor: hydrant23 »

no to ladnie ryzykowales ja po wymianie sworzni jezdzilem jak pijany oba kola skierowane byly na zewnatrz i to tak ze szok ,60km/h nie przekraczalem
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk1 1993-1997”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość