GS 300 MKII 2000r. Gwizdanie/buczenie przy 60km/h

dab1978
Lex user
Posty: 124
Rejestracja: 15 sie 2013, o 19:17
Model Lexusa: is200 był...
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Re: GS 300 MKII 2000r. Gwizdanie/buczenie przy 60km/h

Post autor: dab1978 »

Nie, nie, ja nie w tym sensie...też na to kicham jezdząc 14 letnim autem, tym bardziej, ze to tylko rano, przy pierwszym rozruchu się dzieje...więc niech się dzieje wola boska :crazy:
IS sprzedany, jest Mazda 626 2.0 benzyna kombi
Markuss777
Lex user
Posty: 72
Rejestracja: 21 lis 2013, o 17:29
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Koszalin
Kontakt:

Re: GS 300 MKII 2000r. Gwizdanie/buczenie przy 60km/h

Post autor: Markuss777 »

Witam.

Piękny weekend niestety prawie za nami, dodatnie temperatury +6 Koszalin, + 9 Szczecin!... a tym czasem w Lexie dalej buczy ( nie zawsze ) i tylko w zakresie 58-62km/h. Mróz odpada, pytanie zatem co może się popsuć w związku z tym dźwiękiem, czy jeśli to owe sprzęgło hydrokinetyczne, mam się szykować na duże wydatki? jeśli to sprzęgło?

Pozdrawiam
www.greenwoodshop.pl - Producent CBD i premixów do epapierosów.
Awatar użytkownika
akira
Lex user
Posty: 133
Rejestracja: 3 sty 2011, o 06:22
Model Lexusa: GS 300 w najszybszym kolorze ;)
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: GS 300 MKII 2000r. Gwizdanie/buczenie przy 60km/h

Post autor: akira »

ha,ha,ha...no i są jakies postępy w temacie?
Bo niedawno sam zaobserwowałem tzn...zasłyszałem podobne zjawisko u siebie choć sugeruje się opisem dźwięku i ja to bardziej słyszę przy dodwaniu gazu choć po puszczeniu również ale mniej intesywnie w zakresię prędkości 50-90 km. Zrobilo się cieplej i zastanawiam się czy to nie wina opon które grają na rozgrzanym asfalcie, ale zaobserowałem to równieź w nocy i po deszczu. Jest to naprawdę delikatny dźwięk w tle, zały czas staram się wysłuchać czy czestotliwośc/natęźenie zmienia się wraz ze zmianą biegów. Czeka mnie wymiana oleju w skrzyni ciekaw jestem czy ma to coś wspólnego.
Ciekaw jestem, moze ktoś coś więcej potrafi powiedzieć na ten temat...czy ten typ tak ma ? :biggrin2:
Markuss777
Lex user
Posty: 72
Rejestracja: 21 lis 2013, o 17:29
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Koszalin
Kontakt:

Re: GS 300 MKII 2000r. Gwizdanie/buczenie przy 60km/h

Post autor: Markuss777 »

Hejka.

Nic się nie zamieniło. Jak jest zimno i lex jest nierozgrzany to buczy tylko przy 60km. ( 59km-61 już nie :) ) Jak jest ciepło lub lex się rozgrzeje to nie buczy.

Pozdrawiam

Marek
www.greenwoodshop.pl - Producent CBD i premixów do epapierosów.
Awatar użytkownika
akira
Lex user
Posty: 133
Rejestracja: 3 sty 2011, o 06:22
Model Lexusa: GS 300 w najszybszym kolorze ;)
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: GS 300 MKII 2000r. Gwizdanie/buczenie przy 60km/h

Post autor: akira »

wmoim przypadku, były to objawy sypiącego się dyfra....pogłębiały się z czasem. Po wymianie wszystko wróciło do normy.
Oczywiście przy niższych temp. na zimnym oleju równo przy 60km/h słychac wyżej opisane wycie przez dosłonie chwilę
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk2 1997-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości