[GS 300 MKII] Wymiana skrzyni

Awatar użytkownika
Mat.
Lex user
Posty: 37
Rejestracja: 26 wrz 2012, o 10:32
Model Lexusa: był LS 430 jest RX400h
Skąd:: Dolnośląskie
Kontakt:

Re: [GS 300 MKII] Wymiana skrzyni

Post autor: Mat. »

Ok, w takim razie podpytam w serwisie. Jeżeli chodzi o zabicie skrzyni w Lexie też wydawało mi się to niemożliwe, ale przy przebiegu ok. 350 tyś. tylko po Polskich drogach (jak nie więcej przy zdolności naszych rodaków do odejmowania km), z tego pierwsze 305 tyś. pod nogą prezesa sporej spółki, który jak znam życie auta nie oszczędzał i fakcie, że olej przy wymianie leciał czarny niestety nic nie jest nieśmiertelne. Na amerykańskim forum Lexa kilka oosób miało uwagi do tej skrzyni i jeździło do serwisu już na gwarancji. Więc skrzynia już nie jest tak pancerna jak w poprzednim modelu chociaż i tak na pewno mocniejsza niż chociażby u niemieckiej konkurencji.

Klexus, więc jak nie znajdę żadnego mechanika w dobrej cenie to spodziewaj się odwiedzin. Ciastka i kawę sam przywiozę :hobby:
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [GS 300 MKII] Wymiana skrzyni

Post autor: tomekb »

skrzynia podpasuje tylko musisz kompa zostawić z polifta
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: [GS 300 MKII] Wymiana skrzyni

Post autor: klexus »

Mat. pisze:
Klexus, więc jak nie znajdę żadnego mechanika w dobrej cenie to spodziewaj się odwiedzin. Ciastka i kawę sam przywiozę :hobby:

Zapraszam:)
Awatar użytkownika
passat1978
Lex Driver
Posty: 614
Rejestracja: 14 lis 2010, o 10:42
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Łęczyca
Lokalizacja: Łęczyca - Kutno
Kontakt:

Re: [GS 300 MKII] Wymiana skrzyni

Post autor: passat1978 »

Im nowsze skrzynie tym gorsze, ja w moim 2 aucie vw passat b3 z 90r mam też w automacie i nachulane najmniej ok 600k u mjie przez 10lat ok 300k. Sam zmieniam olej i filtr okszt ok 100zl całość i skrzynia sobie radzi a Silnik 3 wstawiłem. W lexie mam na cyferblacie 260k wiec jeszcze się nie moge wypowiedzieć, ale skrzynia hula bez problemu.
Części do LEXUS GS 300 KMI
NR 790462651 Lub PW
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk2 1997-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość