[GS300] mk3 - buczenie lozyska, jakie tarcze/klocki

Awatar użytkownika
TCE
Lex user
Posty: 56
Rejestracja: 29 gru 2012, o 16:26
Model Lexusa: GS300 11.2008
Skąd:: Śląsk
Kontakt:

Re: [GS300] mk3 - buczenie lozyska, jakie tarcze/klocki

Post autor: TCE »

Jestem ustawiony na geometrie na wtorek, mają sprawdzić też zawiedzenie, hamulce.
igor
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 30 sty 2012, o 23:19
Model Lexusa: gs300
Skąd:: syke
Kontakt:

Re: [GS300] mk3 - buczenie lozyska, jakie tarcze/klocki

Post autor: igor »

nie oszczedzaj na heblach.ja kupilem nowe trw tarcza klocek.jakos jak dla mnie dziwnie chamuja .wczesniej jezdzilem tylko na ate i mysle ze byly lepsze.zawsze bralem miekkie klocki ,troche bardziej pylily ale tarcze po 50000 byly prawie jak nowki.
Awatar użytkownika
TCE
Lex user
Posty: 56
Rejestracja: 29 gru 2012, o 16:26
Model Lexusa: GS300 11.2008
Skąd:: Śląsk
Kontakt:

Re: [GS300] mk3 - buczenie lozyska, jakie tarcze/klocki

Post autor: TCE »

igor pisze:nie oszczedzaj na heblach.ja kupilem nowe trw tarcza klocek.jakos jak dla mnie dziwnie chamuja .wczesniej jezdzilem tylko na ate i mysle ze byly lepsze.zawsze bralem miekkie klocki ,troche bardziej pylily ale tarcze po 50000 byly prawie jak nowki.
Przod juz wymieniony na trw, wiec po sprawie - pyla, zdecydowanie bardziej,
Jutro jade na geometrie, lewy przod opona "zzabkowana", pomienili mi po przekatnej na wulkanizacji na osiedlu, wydaje sie ciszej, ale nie jechalem na trase, bo juz sie korki robily. geometria to sadze tylko potwierdzi, ze to wina tej opony.
W srode jade na wymiane oleju w skrzyni i moscie do lexusa krakow, wiec sobie dokladnie oslucham.

Geometria idealna, tak wiec winne sa opony.
Olej w skrzyni i moscie zmieniony.
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk3 2005-2012”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości