Ori koła IS300, stan prawie idealny

Dział sprzedaży części

Ori koła IS300, stan prawie idealny

Postprzez rodzyneck » 22 lip 2017, o 23:25

Cześć,

Skusiłem się na zmianę kół na 18" i w związku z tym chciałem sprzedać swoje stare koła.
Są to felgi z IS300, więc tylne mają 7.5" i ET55 a przednie standardowo 7" i ET50. Do tego jeszcze jedna 7" ET50. W sumie 5.
Felgi zregenerowane całkowicie niecały rok temu, przez poprzedniego właściciela, podobno za szalone pieniądze.
Felgi zostały odmalowane a wszelkie ubytki na rantach, z tego co mi opowiadał, były napawane i następnie polerowane.
Są w praktycznie doskonałym stanie, mogą się zdarzyć 2 małe fakapy ale to pikuś. Nie jeżdżone w zimie.

Na przodach są praktycznie nowe opony Sava UHP2 215/45/17, byłem z nich zadowolony. Kupowane na wiosnę.
Na tyle końcówka Dunlopów, jak widać już prawie na znaczniku i jedna jest nieco ścięta. Ale myślę że do końca sezonu się polata bez problemu.
Nie pamiętam jaka opona jest na piątej ale myślę że to nieistotne.

Nie mam pojęcia ile za nie wołać. Regeneracja to był koszt podobno 300zł/szt z tego co pamiętam. Nowe opony na przód to 500. A gdzie reszta? ;)
Zacznijmy od 2500, do negocjacji, ew. czekam na propozycje.

Wolałbym nie wysyłać. Mogę dowieźć po kosztach do 200km. Stacjonują we Wrocławiu.

Fotki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Rzeczone fakapy (pierwszy pewnie do spolerowania)

Obrazek

Obrazek

EDIT:
Obrazek

Cena spada do 2300. Ewentualnie czekam na rozsądne propozycje.
rodzyneck
Lex user

Model Lexusa: IS300 SC

Powrót do Części