[S] IS200/300 różności - update nr;3 / wszystko za 5zł

Dział sprzedaży części

[S] IS200/300 różności - update nr;3 / wszystko za 5zł

Postprzez Ferdek » 22 sie 2017, o 13:03

Sprzedam trochę gratów do IS200, które zostały mi po sprzedaży auta - wszystko po 10zł
Jeszcze trochę zostało, niedługo wrzucę zdjęcie samych rzeczy, które są na sprzedaż-bez tych sprzedanych. Jeżeli kogoś interesuje konkretna rzecz mogę zrobić zdjęcia indywidualnie i przesłaćmailem.
Zostały na sprzedaż - WSZYSTKO PO 5zł
- sprawny komputer silnika IS200 - kupiłem bo potrzebowałem obudowy
- oryginalne przednie amortyzatory Toyota OEM Japan, oryginał - do regeneracji 2x5zł
- przełącznik spryskiwaczy lamp przednich z kablem 4 żyłowym
- listwa z tworzywa nad tylną rejestracją 3N3, pęknięta przy jednym prostokącie na światło

----
- plastikowa osłona atrapy - grilla przedniego, montowana za grillem, oryginał Toyota-Lexus,
- półka środkowa z nawiewami SPRZEDANE
- nowa zgrzana w folii uszczelka pompy paliwa z ASO Lexus - kupiona w ASO, jak ktoś robi rozrząd - można wymienić, bo jest dostęp,SPRZEDANE
- nowa wycieraczka Bosch ECO graphite 48cmSPRZEDANE
- nowy kluczyk "elektroniczny" - zamiennik - obudowa z grotem, bez elektroniki, nowe przyciskami, grot do obróbki SPRZEDANE
- nowe poliuretany przekładni kierowniczej GT4 4x10zł SPRZEDANE
- komplet wycieraczek Bosch ECO graphite 48+55cm - używane kilka tygodni SPRZEDANE
- garść spinek i śrub do nadkoli - zostały mi po naprawie SPRZEDANE
- żarówka niebieska HB4 no name, 55W z homologacją E4 (OK), plus dwie HB4 zwykłe (nie wiem czy sprawne), +3 oprawki SPRZEDANE
- kołpak do felgi aluminiowej 16" OEM SPRZEDANE
- elementy gumowe do lamp, osłony, dociski śrubki SPRZEDANE
- biały kierunkowskaz przedniego błotnika SPRZEDANE

Odbiór osobisty Warszawa Ursynów lub wysyłka PP/paczkomat/kurier. (wysyłka od 6zł do 15zł kurier)
Dokładniejsze zdjęcie mogę zrobić i wysłać na maila.

Zapraszam
Robert
Załączniki
wsjo.jpg
wsjo.jpg (36.36 KiB) Przeglądane 225 razy
IS200 3N3 Torsen LSD 00'
Ferdek
Lex user

Model Lexusa: IS200

Powrót do Części