GS430 MKII Lift.....zdjęcia

Dział sprzedaży samochodów

GS430 MKII Lift.....zdjęcia

Postprzez Jurek Killer » 6 paź 2017, o 13:40

Witam.

Jeżeli ktoś w najbliższym czasie będzie szukał GS to mój będzie wystawiany na sprzedaż.
Planowo samochód pójdzie pod młotek na przełomie styczeń/luty z przewagą lutego.

Samochód był 13 lat w jednych rękach(właściciel ur. 1939r), serwisowany do kwietnia 2017 w ASO.
Nie jest zniszczony czy zajechany. Jest 36000km po wymianie rozrządu oraz regulacji zaworów.
Na tę chwilę regeneruję zaciski, wpadną nowe tłoczki oraz profilaktycznie wymieniam olej w moście.
Silnik zalany 5W40, Filtr powietrza K&N. Bez wycieków, kopcenia czy inych fanaberii.
Środek zadbany, choć kierownicę można by obszyć/pomalować wg uznania.
Jest w 100% bezwypadkowy, nie kombinowany.
Posiada założoną instalkę gazową ESGI reduktor KME Gold, wtryski MagicJet (moim zdaniem słaba strona auta)
Założony gwint z regulacją twardości wkładów, wydech BLITZ, koła 18.
Zdjęcia można podejrzeć w mojej galerii.

viewtopic.php?f=86&t=16607

Na chwilę obecną nie wymaga żadnego wkładu i postaram się aby tak pozostało.
Nie chcę sprzedać bo coś się dzieje, sprzedaję bo planuję rozkręcić interes i parę złociszy będzie mi brakowało.
Cena.... Za darmo nie oddam. Ze zdecydowanym kupującym na pewno się dogadam. Na tę chwilę nie potrafię się określić ale rozważę każdą sensowną propozycję. Nie interesuje mnie żadna zamiana.

Zdjęcia z dzisiaj 15-10-2017

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jurek Killer
Lex user

Model Lexusa: GS430 MkII

Powrót do Samochody