Lexus GS300 MK2

Dział sprzedaży samochodów

Lexus GS300 MK2

Postprzez Barthelemy83 » 9 paź 2017, o 21:27

Witam,

Do sprzedania oferuję moje auto.
Uczciwie opiszę jak się sprawy mają. Historia znana, kupiony od gościa który zajmuje się sprowadzaniem sprawdzonych aut z Niemiec , przed zakupem liczne telefony do serwisu Lexusa w Niemczech - wszystko potwierdzone - auto do końca (195000km, 2015r) serwisowane corocznie tylko u nich od 1998r.

Aktualnie 209000km

Samochód udało się kupic za 17000 zł. po zakupie został w nim zrobiony pełny przegląd w nieautoryzowanym serwisie Lexa na Białołęce (2800zł) - sworznie (oryginały), oleje (silnik i most), uszczelka pod pokrywą zaworów (standard przy tym przebiegu, oryginalna ), filtry.

Powiedziano mi że przydałoby się wymienić chłodnice jednak nie mieli chyba zbytnio czasu zeby zająć się szukaniem części i więc auto wstawione zostało do AJC.waw.pl.
Tam wymienili chłodnicę wody i klimy na dobrej klasy zamienniki (1500zł)

na koniec auto przeszło przegląd zawieszenia u Błońskiego w Zielonce - tam zostawiłem 400 zł na tuleje drążków rekacyjnych i ustawienie zbieżności - więcej wad nie znaleziono.

Auto było powtórnie lakierowane bezbarwnym lakierem jeszcze za Niemca, ma po wierzchu ok 180mk , dach nie poprawiany ok 120mk, nie był wypadkowy. do poprawki maska - odpryski.
Prezentuje się na żywo bardzo ładnie.
Warto nadmienić że za Niemca przy 195000km miało wymieniony praktycznie cały układ wydechowy w serwisie ASO więc nie było żałowane.

wszystko w samochodzie działa. silnik cyka, wszystko suche, prowadzi się pewnie.
warto, za nieduże pieniądze oddaję projekt który miał być moim codzienniakiem do pracy ale niestety plany życiowe się zmieniły

zapraszam,
moj nr tel 604 452 477
Załączniki
unnamed-4.jpg
unnamed-4.jpg (58.47 KiB) Przeglądane 282 razy
unnamed-7.jpg
unnamed-7.jpg (41.9 KiB) Przeglądane 282 razy
unnamed-3.jpg
unnamed-3.jpg (61.42 KiB) Przeglądane 282 razy
Barthelemy83
Nowy lex user

Model Lexusa: IS200