Lexus is200 99r., doinwestowany, 9999zł - Warszawa

Dział sprzedaży samochodów

Lexus is200 99r., doinwestowany, 9999zł - Warszawa

Postprzez white&red » 16 paź 2017, o 17:28

Hej ludziska, po pięci latach bezproblemowej współpracy mój niedozabiciawóz jest na sprzedaż. Szybko (bo trafiła się okazja na nowe auto). Lexus is200, pełnoletni, znaczy z sierpnia 1999r. licznikowo 220000 przebiegu, ale auto sprowadzone, więc mało realne, że przebieg jest oryginalny (jak w każdym), w każdym razie chodzi ładnie. 155KM, 6 cylindrów w jednym rzędzie, dwa litry pojemności. Serwisowany na nowych częściach (mogę wygrzebać kopie faktur - tylko alternator po kompletnej regeneracji). Głośny wydech do wymiany jak ktoś nie lubi, robiony na zamówienie rok temu bo oryginał rudy zeżar. Poza tym wszystko działa. oddam za 9999zł (do bardzo drobnej negocjacji, w tej cenie to można anglika albo szrota kupić, igły są i za ponad 20tys). Auto ubezpieczone jeszcze na jakieś pół roku. Dwa lata temu zrobiłem mu kompletny remont blacharsko lakierniczy (reperatury w błotnikach, rudy dookoła szyb z wyjmowaniem szyb - przód wymieniony, bo był pęknięty jak kupiłem). W sumie przez pięć lat wydałem na naprawy dosłownie kilka tysi (rozrusznik, pompa paliwa, akumulator, alternator, wahacze i jakieś drobne elementy zawieszenia, rozrząd i wszystkie paski zrobione 20000km temu) i specjalnie nie prosi o więcej. Co nie działa: odtwarzacz CD (znana wada modelu), woltomierz na desce rozdzielczej (nigdy nie działał, nie wiem ocb i nie wnikam), fotel kierowcy można wymienić na idealny za 250zł, mój jest przetarty w jednym miejscu, ręczny działa średnio, osłony przednich tarcz hamulcowych wypadałoby założyć, bo stare przerdzewiały i odpadły (mam oryginalne, kupione nowe w lexusie), reflektory wypadałoby spolerować, bo po tylu latach trochę się zmatowiły, wycieraczki mają dosyć, alufelgi krzyczą o regenerację (wada modelu), kluczyki są połamane, ale mam dwie nowe bazy, mogę dorobić w cenie i oczywiście oddaję wszystkie połamane. Poza tym wszystko git (elektryka, klima, podgrzewanie siedzeń itp). Ktoś chce :dance: ? 507270770 Warszawa.
white&red
Nowy lex user

Model Lexusa: is200

Powrót do Samochody