Peugeot 206 2.0 HDI

Dział sprzedaży samochodów

Peugeot 206 2.0 HDI

Postprzez kubuszi » 9 lis 2017, o 17:14

Witam. Na sprzedaż samochód mojej narzeczonej Peugeot 206 2.0 HDI rok prod. 2000. Wyposażenie dosyć bogate jak na ten model i rocznik:
- ABS
- 4x Air Bag
- el. szyby + lusterka
- światła przeciwmgłowe
- klimatyzacja manualna (sprawna)
- czujnik deszczu
- sterowanie radia z kolumny kierownicy
- welurowa tapicerka

Samochód sprowadzony z Niemiec w 2014 roku, pierwszy właściciel w kraju. Po zakupie wymienione zostało sprzęgło, poza tym olej (tylko Elf) i filtry wymieniane co +/- 10 tys. km. Tydzień temu wymieniona została NAJWIĘKSZA BOLĄCZKA tego modelu, czyli tylna belka zawieszenia, na kompletnie zregenerowaną, do tego łożyska tył, szczęki hamulcowe oraz nowy płyn hamulcowy. Do auta dorzucam komplet opon zimowych rocznik 2017 oraz letnich rocznik 2012 (jeden sezon pojeżdżą bez problemu). Drzwi od pasażera są delikatnie przerysowane (szkoda parkingowa) widoczne na zdj. Niestety parę dni temu, tj. 6 listopada kobieta wjechała w auto też na parkingu i wgniotła lewy przedni błotnik (zdj.). Nie będę puki co tego robił, wystawiam auto tak jak widać. Auto obecnie ma 278k przebiegu i ciągle rośnie. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem tylko tym, którzy są zainteresowani.
Cena z racji wymienionej najdroższej części czyli TYLNEJ BELKI to 4.800 zł do lekkiej negocjacji. Może są tańsze egzemplarze na rynku jednak nigdzie nie znalazłem opisu o naprawie tylnego zawieszenia, które prędzej czy później i tak trzeba będzie zrobić.
Poniżej kilka fotek które zrobiłem końcem lata + ta wgniotka nieszczęsna :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kubuszi
Lex user

Model Lexusa: is200

Powrót do Samochody