[S] LEXUS CT200h 2011r. 118kkm Biała Perełka ASO nowa cena

Dział sprzedaży samochodów

[S] LEXUS CT200h 2011r. 118kkm Biała Perełka ASO nowa cena

Postprzez szyman_leo » 24 lis 2017, o 00:45

Marka - :LEXUS:
Model - CT200h
Przebieg - 118 000 km
Sprowadzony - NIE, kupiony w PL ASO
Opis - Czas na kolejne zmiany priorytetów związane ze zmianą miejsca zamieszkania, wobec czego pojawia się dla Was Koleżanki i Koledzy szansa na nabycie krajowego, hybrydowego, zadbanego ..itd. Lexa hybrydowego.
Oferowanego Lexusa wyprodukowano w 2011 roku, pochodzi z naszej rodzimej sieci dystrybucji, jest serwisowany w ASO, posiada książkę serwisową i wszystkie faktury potwierdzające dotychczasowe aktywności obsługowe.
Co WAŻNE posiada GWARANCJĘ NA BATERIĘ HV przedłużoną z opcją kontynuacji do 2021 roku.
Wyposażeniowo jak na PL ASO, to bardzo bogata opcja, ma jasne skóry na stołkach i boczkach drzwi oraz ciemną wykładzinę na podłodze (moim zdaniem najlepsza/praktyczna opcja), lakier BIAŁY PERŁOWY, nawigację, BT, światła postojowe i mijania LEDowe (nie ksenony), czujniki przód i tył, kamera cofania, keyless go (kluczyk w kieszeni), lusterko wsteczne fotochrom, ciemne szyby, alarm i inne. Brakuje tylko pamięci foteli, aktywnego tempomatu oraz M&L w audio.
Aktualnie silnik spalinowy zalany olejem Amsoil 0W-20 z oryginalnymi filtrami.
Auto w świetnej kondycji, pewne, zdrowe, więc z czystym sumieniem polecam i na razie notkę o chęci zbycia umieszczam tylko TU na LF. Pewnie w grudniu pojawi się na jakimś portalu z ogłoszeniami moto.

Decyzję o sprzedaży podjąłem z uwagi na próbę osiedlenia się w stolicy i brak warunków do garażowania :LEXUS:, dbania i należytej opieki przez najbliższe kilka, czy kilkanaście miesięcy, a trzymanie w garażu w Kielcach i dłuższe przestoje w użytkowaniu raczej nie przysłużą się baterii HV, więc niech ktoś się cieszy bezproblemową eksploatacją, a ja tymczasem mam tłuczka dyżurnego w postaci Honda Jazz, który na wypady do supermarketów i na weekend wystarczy.

Obecnie CT stoi w garażu w Kielcach i tam jest do obejrzenia w weekend, w tygodniu mogę podjechać do TK późnym wieczorem lub przyprowadzić do oglądania w stolicy dla bardziej zdecydowanego na zakup.
Spalanie:
lato - 4,7-6 l/100km
zima - 6-7 l/100km
zima i krótkie odcinki <4km - 7-8 l/100km

NAJWAŻNIEJSZE, czyli kwota jaka mnie interesuje, to jak dla Was 57 tyś. pln w ramach przedłużonego Black Friday.
Jesteś zainteresowany, dzwoń śmiało 608 554 188 - Sylwek.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Apetyt IS250 Obrazek
Apetyt CT200h Obrazek
Obrazek
szyman_leo
Lex user

Model Lexusa: IS250, CT200h

Powrót do Samochody