Lexus IS200 Sport 1c6 2000r

Dział sprzedaży samochodów

Lexus IS200 Sport 1c6 2000r

Postprzez ZielonyHG » 8 sty 2018, o 17:44

Lexus IS200 wersja sport, produkcja końcówka 2000r, przedlift. na liczniku 207tyś, kolor 1c6 z czarnymi półskórami (dołożony podłokietnik z polifta).
jestem drugim właścicielem w PL, auto sprowadzone z Belgi, serwisowany w aso do 106 tyś km z papierami. Wersja sport z torsenem i premium audio.
Bez navi i szybera. Cała elektronika i mechanika sprawna, klima działa. Fotele grzeją dupę

Po sprowadzeniu przez pierwszego właściciela został wymieniony rozrząd przy 182tyś km razem z olejem w skrzyni i w szperze.
U mnie serwisowany na bieżąco. Olej i filtr oleju wymieniony 5 tyś km temu na Motula x clean 5w30.
Z rzeczy które wymieniłem u mnie to m.in. nowe sworznie dolne z przodu, tuleje wachacza przedniego,
sworznie wachacza przedniego górne, pare miesięcy temu nowe tarcze i klocki z tył oraz okładziny ręcznego.
W is załozyłem gwint maxspeedingrods, wkładke k&n, radio 2 din pionner z bt, został zrobiony skyline mod (w razie czego można bezinwazyjnie odłączyć). Założony został też short shifter (mam oem shifter którego dorzucam)

Z rzeczy które według mnie wymagają dopieszczenia to lampy przednie, klosze maja mikropeknięcia i pocą się podczas deszczów.
Jak to wiadomo w tych modelach na progach pojawiła się ruda,
zostało to ogarnięte na poczatku tego roku. Wspawana łata + malowanie progów + konserwacja od wewnątrz i od dołu. Jednak blacharz prawdopodobnie za bardzo przegrzał blache i wyskoczył mały bąbel także lewy próg do poprawki i malowania.
Zderzak przedni został dołożony z IS'a z uk dlatego widoczne zaślepki na spryski (nie podobał mi się wczesniejszy TTE). Wypadało by go odmalować bo ma przetarcia
Do błotnika lewego doczepiła się ruda(foto), prawy był przetarty/wgnieciony u poprzedniego wlasciciela, w zapasie mam prosty do odmalowania. Szyba posiada dwa odpryski po stronie kierowcy.
Dwa delikatne wgniecenia na tylnych lewych drzwiach bez rys, raczej do wyciągnięcia.
W skrzyni do wymiany raczej wysprzęglik bo 2 wchodzi dość głośno jeśli jest wrzucana od razu z 1. oraz układ przeniesienia napędu ma luzy , według mnie są to gumy na dyfrze bo gumy na wózku (4 szt) zostały wymienione rok temu na nowe oem (400zł szt) i sytuacja się troszkę poprawiła.

We wnętrzu jest ok, troszke zarysane plastiki przy radiu, fotele wymagają golenia
Kierownica nardi zostaje u mnie(możliwość kupna za dopłatą), przy sprzedaży zakładam oem z poduszką (sport, dwukolorowa) .
Premium Audio fajnie gra razem z radiem 2 din.
Z przodu na oem 17 (czarne) założone nowe zimówki, tylne Toyo są po paru sezonach. Jak ktoś chce to dorzucam 4x letnie chińczyki, bieżnik spoko ale guma zrobiła się dość twarda innymi słowy głośne są.

Ubezpieczenie jak i przegląd do 10 lutego 2018.

Samochód jeździ bardzo dobrze, nic nie stuka nic nie puka. Zawieszenie gwintowane jest z parunasto stopniową regulacją twardości. Moge dorzucić oemowe amortyzatory, wystarczy dokupić sprężny. Jak wyżej pisałem elementy zawieszenia które były zużyte zostały powymieniane na przestrzeni dwóch lat jak posiadam samochód. Na częściach 555, oyodoo lub innych japońskich marek. Auto bezwypadkowe. Ogólnie jeśli komuś nie zależy super na doprowadzeniu samochodu do igły pod względem wizualnym to można wsiadać i jeździć bez wkładu, bo wszystko działa jak należy. Na wiosnę lub po niej wypadało by wymienić olej i nabić klimę.

W post wklejam aktualne fotki, robione raczej na szybko w celu pokazania aktualnego stanu. Wrzucam też buble do roboty.

Aktualny album fotek
https://imgur.com/a/TYkNS

W tym linku są fotki sprzed paru miesięcy kiedy również miałem myśli o sprzedaży.
https://imgur.com/a/wQU7Y

Moja cena to 11 tyś zł do nego. Cena taka niska ponieważ zdaję sobię sprawę że blacharka nie jest za tania do roboty jak i również zależy mi na szybkiej sprzedaży ponieważ pilnie potrzebne mi są pieniądze na inny cel.

Obrazek
ZielonyHG
Lex user

Model Lexusa: Lexus IS200

Powrót do Samochody