Sprzedam LS 430 2001r LPG mocno doinwestowany.

Dział sprzedaży samochodów

Sprzedam LS 430 2001r LPG mocno doinwestowany.

Postprzez Dziurol » 3 lut 2018, o 00:41

Witam.
Sprzedam swojego ls430, którego dosyć długo szukałem - zapytacie dlaczego sprzedaje? Bo mam okazję na polifta :)
Trochę danych:
Auto kupione z Rotterdamu 4 miesiące temu.
Przebieg auta 286 tyś km.
Przebieg w 100% udokumentowany Książka serwisową prowadzoną w ASO w Rotterdamie.
Dodatkowo kilka faktur. Ostani duży serwis przy 262 tyś na kwotę 4.300 euro (m.in kompletny rozrząd, katalizatory, oleje filtry, łożyska) .
Auto bezwypadkowe lecz maska pojazdu był a lakierowana.
Wersja President - domykanie drzwi, masaże tylnej kanapy itp.
Przeze mnie została założona dobrej jakości instalacja gazowa przy 282 tyś km w firmie Vanos w Gdańsku.
Dodatkowo wymienione świece, olej i filtry,klocki hamulcowe, naprawiony subwoofer, regulacja kierownicy.
Stan wnętrza wręcz idealny jak na swój wiek. Skóry bez przetarc, dziur, dekory nie porysowane.
Co do rzeczy które pozostały do zrobienia:
1.Przednie drzwi posiadają ogniska korozji przy listwach ( niestety standard w naszych ls) , aktualnie mam nowe drzwi, które czekają na lakierowanie i przezbrojenie.
2. Lewa tylna strona opada po nocnym postoju - najprawdopodbiej nieszczelny miech amortyzatora. Koszt w firmie nagengas 1200zl za regenerację - mogę to zrobić.
Poza tym auto naprawdę zadbane w bardzo dobrym stanie. Regularnie przeze mnie zabezpieczane woskiem.
Gdyby nie pokusa zakupu nowego ls430 nigdy bym się nie zdecydował na sprzedaz.
Wiem jak ciężko znaleźć dobry egzemplarz a ten za taki uważam.
Cena pojazdu 33 tyś zł. Na razie ogłoszenie tylko na tym forum - fajnie jakby kupił go taki zapaleniec jak ja :ok:
W razie pytań - 509645245.
Pozdrawiam Łukasz

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dziurol
Nowy lex user

Model Lexusa: Ls430

Powrót do Samochody