Sprzedam IS200t z 2016 - aktualizacja

Dział sprzedaży samochodów

Sprzedam IS200t z 2016 - aktualizacja

Postprzez Wiener » 14 maja 2019, o 20:38

Dzień dobry,

mojego ISa 200t kupiłem nowego w 2016 na osobę prywatną. Samochód z polskiej sieci dystrybucji. Obecnie ma około 96 000km przebiegu, z czego tak 80% po autostradach.

Wersja Elite, dodatkowo LEDy, tempomat, nawigacja i czujniki parkowania z tyłu. Czarny, nie metalik.

Samochód miał 3 miesiące po odbiorze z salonu obcierkę. Wymieniono poszycie błotnika, zderzak i lampę kierunkowskazu. Oczywiście wszystko w ASO.

Zamówiłem już następny samochód, który planowo będzie do odbioru 8 czerwca i chciałbym któremuś z Was sprzedać ten samochód w dobrej cenie krótko przed odbiorem mojego nowego pojazdu.

O Lexusa bardzo dbam. Po dotarciu gdzieś w połowie przed pierwszym przeglądem wymieniłem prewencyjnie olej. Zawsze przed zgaszeniem silnika czekam 1 lub 2 minuty w zależności od jazdy wcześniej (co zaleca instrukcja). Samochód zawsze używany był tylko przeze mnie w celach prywatnych. Dosyć też męczyłem ASO tuż przed końcem gwarancji i powymieniałem wszystko, co zaczynało sprawiać problemy i mogłoby w najbliższych 50 000km wymagać naprawy (typowe zużycie we wszystkich ISach): uszczelniacz między skrzynią, a silnikiem, gorąca część turbo, akumulator. Samochód regularnie woskowany (Soft99 Authentic Premium - 3/4 puszki dorzucę w gratisie) oraz często myty w zimę włącznie z podwoziem. Samochód garażowany, nigdy nie myty na myjni automatycznej, używany zgodnie z instrukcją obsługi, serwisowany tylko w ASO zgodnie z harmonogramem przewidzianym przez producenta.

Chciałbym za niego dostać 78 000zł, do niewielkiej negocjacji. Dorzucę nowe nieużywane dywaniki welurowe (w samochodzie mam od nowości gumowe) oraz komplet kół zimowych na oryginalnych felgach Lexusa 17 cali, Dunlop Winter Sport 5, na jeszcze jeden sezon starczą. Jedna z felg zimowych ma delikatne otarcie. Dorzucę też zamontowany wideorejestrator R600.

Ponieważ obecnie przebywam za granicą, samochód będzie do obejrzenia w Warszawie od 18.05 do 26.05. Jestem przekonany, że samochód jest w idealnym stanie technicznym i możemy podjechać do niezależnego diagnosty, który to potwierdzi.

Kilka zdjęć z trasy, więc nie wypucowany, tylko w codziennym stanie. Zdjęcia nieretuszowane - przycięte oraz wypikselowane tablice rejestracyjne.

W razie pytań, zapraszam do kontaktu przez forum/wiadomość prywatną.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wiener
Lex user

Model Lexusa: is200t

Powrót do Samochody