lexus is 200t

Dział sprzedaży samochodów

lexus is 200t

Postprzez oknw16 » 19 cze 2022, o 21:42

Witam zanim zacznę historie modernizacji i serwisów auta opowiem historie zakupu.

Lexus IS 200T został kupiony przeze mnie od pierwszego właściciela pod Warszawą , zaś początkowy zakup w Lexus Żerań. Było to tzw. trzecie auto w rodzinie stąd gdy je zakupiłem w listopadzie 2020 roku miał przebieg jak na 4 latka 29 tys. km .

Był to dobry i pewny kąsek do zakupu patrząc na prawie nowy stan oraz na gwarancje jakości i nie zawodności którą daje nam ta marka .
Lexus nie był przypadkowym zakupem, w mojej historii aut tej marki było wiele .

Po dokonaniu zakupu przeze mnie sukcesywnie doprowadzany do stanu pedantycznego.

Zaczynając od standardowych serwisów w Lexus Żerań, filtry , olej w tylnym napędzie, olej w silniku oraz skrzynki biegów , poprzez wymianę tarcz klocków , kompletny serwis klimatyzacji .

Następnym krokiem była wymiana kół na felgi rozmiar większy, 18'' cali renomowanej niemieckiej marki wraz z oponami całorocznymi najwyższej półki jakie były wtedy dostępne Michelin 220/40/18

Następnie Lexus dostał dodatkowe kompletne wygłuszenie wszystkich drzwi dobrej jakości matami, poprawiło to zarówno wyciszenie jak i jakość dźwięku z audio .

Kolejny krok było zainwestowanie w dodatkowe zabezpieczenia antykradzieżowe .

Następnie auto oddane do cudownego rzemieślnika od oklejania aut, pozbyliśmy się kompletnie chromów, zostały oklejone na czarno wszelkie ramki, rameczki, przydymiony znaczek przód, tylne lampy przydymione zaś przednie lampy oklejone przezroczystą folia ochroną ppf, tak samo jak wnęki klamek. Na przedniej szybie został zamieszczony pasek chroniący przed słońcem, lusterka również dostały kolor czarny .

Ostatnim krokiem była korekta lakieru wraz z nałożeniem 3-letniej ochrony ceramiką, wraz z nie widzialną wycieraczką na wszystkie szyby plus nałożona ceramika na felgi.

Auto jest w stanie idealnym, doinwestowanym do cieszenia się jazdą, posiadam całą kolekcje zdjęć od początków metamorfozy auta.

Dodam że auto jest z 2016 roku natomiast wyjechał z salonu 12.10.2017 .
Kolor czerwony 3T2 robi nie samowite wrażenie, w tym modelu wychodził tylko dwa lata 2016 i 2017 rok.

Jeśli szukasz pewnego ISA które stają się niszowe na rynku wtórnym w Europie a w salonie już od 2020 roku nie kupimy go w salonie , a nie chcesz jeździć bmw seri 3 czy passatem serdecznie zapraszam

Zasady przejęcia leasingu Mbank:

Odstępne 77 tyś. brutto fv vat ( do negocjacji )
Pozostało 17 rat po 1980 brutto
Wykup 620 PLN brutto

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... sPreview=1
oknw16
Lex user

Model Lexusa: IS mk2 2.5 > rx400h

Powrót do Samochody