Lexus LS - 3.5 biturbo

Historia modeli oraz dane techniczne

Re: Lexus LS - 3.5 biturbo

Postprzez zender » 23 sty 2017, o 21:47

adamsky73 napisał(a):...........
Z tą "technologią" nie chodzi mi o silniki, bo te Toyota zawsze miała dopracowane (no może poza dieslami które zawsze były w ogonie), ale o elektronikę. Do tej pory mam wrażenie że w każdym nowym aucie koncernu "gadżety" są z wyprzedaży magazynowej, bo niestety obecnie już 2 lata różnicy robią ogromne znaczenie. Czy to źle? Z jednej strony nie bo faktycznie sprawdzona wcześniej technologia psuje się mniej, ale jeśli podłączasz telefon w nowym aucie :LEXUS: i się okazuje że nie działa bo masz zbyt nowy model to mogą opaść ręce.

z cyklu na własnym tyłku : wsiadam do Lexusa gs300 z 2007 r mam rok 2017 podłączam Samsunga 4S (telefon 2 letni) , lub Blackberry iiiiiiiiiiiiiiiii co za zaskoczenie wszystko działa telefon łączy sie w kilka sekund !

wsiadam to topowej wersji VW Polo auto 3 letnie kupione w salonie z dokupionym wszystkim bajerami przez mnie osobiście , włączam bluetooth nic sie nie łączy !! kurcze za stare telefony może mam ! :szok: ........ :angry: dobra biorę od zony samsunga 7 ( może nie wybuchnie :D) włączam , do diabła nadal sie nie łączy :ireful3: dzwonie do zafajdanego sprzedawcy w VW co wcisnął mi ten szmelc vagen ....
Ja: proszę pani telefon nie działa ....
pani S : sprawdzę w dziale tech pana auto . .... po chwili
pani S: a kupił pan kablek ?
Ja : kupiłem dodatkowo najwyższe radio dostępne do tego modelu z funkcja telefonu .... zatem nie potrzebuje jakiś tam kabelków powinno działać po bluetooth ? :biggrin2:
pani S ; Nie ... potrzebuje pan jeszcze kabelek od tego radia który będzie szedł do kierownicy .... taka wiązkę kabli
:ireful3: :ireful3: :ireful3: :ireful3: :ireful3: :ireful3: :ireful3: :ireful3: :ireful3:
Ja :ireful3: ile ????
pani S: 1100 PLN :biggrin2:
Ja: :szok: dziękuje NIEMCOM :lame: postoje !

takie są auta super niemieckie ! pierwsze i ostatnie .

zender
zender
Lex user

Model Lexusa: RC300h

Postprzez zender » 23 sty 2017, o 21:59

Wiener napisał(a):V8 pewnie będzie dalej, ale na normalne rynki, czyli na wszystkie nieeuropejskie. W F'kach dalej pewnie będą 5.0 to i do LSa wrzucą.
Swoją drogą podobno następna supra ma być zrobiona z BMW i podobno będzie miała właśnie 3.5 biturbo.

ja czytałem ze ponoć następny 200t ma mieć 270HP i 415 NM

zender
zender
Lex user

Postprzez pss » 24 sty 2017, o 10:52

możesz podać źródło ?
pss
Lex user

Model Lexusa: is200t

Postprzez ledziu » 24 sty 2017, o 11:56

adamsky73 napisał(a):A co było złego w gaźniku? Chyba że był zużyty i przez to niemożliwy do regulacji :acute:

W sumie nic ... oprócz tego że pod koniec 20 wieku przydałby się troszku innowacji wieesz... bo później wszyscy mówią że Japończycy są w tyle... Już nie wspomnę że 80ka na gaźniku hmmm... jechała a ile paliła hmmm co tu gadać jak technologia zobowiązuje :biggrin2:
adamsky73 napisał(a):Z tą "technologią" nie chodzi mi o silniki, bo te Toyota zawsze miała dopracowane (no może poza dieslami które zawsze były w ogonie), ale o elektronikę

I znowu się kłania że jesteś za młody żeby pamiętać inne czasy niż te z tdi a do tego nie chce Ci się zgłębiać pewnych tematów.
A więc przed ery tdi którym vw dało mocnego susa do przodu konkurencji mieliśmy erę kamienia łupanego w dieslach. I w tej erze toyota miała silnik o skrócie CT, CD, HZ, HD... sprawdź sobie trwałość tych motorowni oraz ich parametry a potem porównaj do diesli z vw z tamtych lat. A sprawdź na jakich silnikach jeżdżą te stare Landki w Afryce mające miliony kilometrów :idea: :biggrin2:
Niestety tojka po 2000r olała diesla i to tak okrutnie... :bye:
adamsky73 napisał(a):Wracając do technologii ogólnej, to podniecanie się tą japońskością jako szczytem możliwości ludzkości jest dla mnie trochę śmieszne. Co z tego że silnik działał do końca Świata i jeden rok dłużej skoro wcześniej wypadłeś z fotelem na drogę z budy przeżartej rdzą?

Masz w tym dużo racji ale na szczęście z lexusem nie ma tego problemu. :ok:
ledziu
Lex Master

Model Lexusa: gs

Postprzez zender » 26 sty 2017, o 01:01

pss napisał(a):

możesz podać źródło ?

w morzu internetu https://lexusenthusiast.com/ ... nie potrafię odnaleźć drugi raz. Faktem jest ze miało by to sens odnosząc sie do fakutu ze juz niedlugo zobaczymy R2,5l + h w wersji II gen.

zender
zender
Lex user

Poprzednia strona

Powrót do Informacje na temat marki Lexus