Test GS prestige F

Historia modeli oraz dane techniczne

Test GS prestige F

Postprzez JanB » 24 sty 2017, o 10:25

http://testysamochodowe.pl/lexus-gs-f-test/
Dla mnie rewelacja, tylko szkoda, że nie mam na koncie pół bańki do wydania... :biggrin2:
Pozdrawiam
JanB
JanB
Lex Driver

Model Lexusa: GS 450h 2006

Re: Test GS prestige F

Postprzez pkobierecki » 24 sty 2017, o 21:18

https://www.youtube.com/watch?v=vyxuR2sqSbo

Autocentrum też fajnie testowało :)
pkobierecki
Lex user

Model Lexusa: CT 200H+GS540h

Postprzez lexgs » 24 sty 2017, o 22:04

Niezly sprzet :ok: Czytalem, obejrzalem juz chyba ze 20 testow tego auta, jeszcze sie nim tylko nie przejechalem :wink:

Natomiast wg mnie auto ma kilka istotnych minusow... Po pierwsze nie do konca wiadomo dla kogo je zbudowali (ok ja moze je wzme jak sie troche zdeprecjonuje :) ), ale, z jednej strony brak mu wielu elementow z dziedziny komfortu (regulowane zawieszenie, regulowany / cichszy wydech, wygodne fotele, ewentualnie wersja 4x4 - bez F na naklejce, odpowiedni bak itp), a z drugiej strony jesli chodzi o osiagi, to, mimo calego nastawienia na sport, mocno odstaje od wiadomej konkurencji, ktora w dodatku tez pod wzgledem komfortu moze lexa przebic...

Fajne auto, ale w tej klasie same swietne v8 n/a to troche malo.

Pzdr.
lexgs
Lex user

Model Lexusa: GS430 mk3

Postprzez ledziu » 24 sty 2017, o 22:17

Miałem okazję powąchać i troszku porównać w próbie drogowej :biggrin2: jak jedzie i... fajne auto chociaż ma ma dużo przycisków a żaden z nich nie uwalnia w 100% pałersa... Ogólnie szybka limuzynka :biggrin2:
ledziu
Lex Master

Model Lexusa: gs

Postprzez Miłosz » 5 lut 2017, o 13:18

Miłosz
Lex Master

Model Lexusa: is220d

Postprzez Tomx » 6 lut 2017, o 09:41

Bajka. Też mi szkoda ze nie mam pol banki do wydania :)
www. sklep.selected.pl
Tomx
Lex user

Model Lexusa: IS250

Postprzez balans » 6 gru 2017, o 18:30

lexgs napisał(a):Niezly sprzet :ok: Czytalem, obejrzalem juz chyba ze 20 testow tego auta, jeszcze sie nim tylko nie przejechalem :wink:

Natomiast wg mnie auto ma kilka istotnych minusow... Po pierwsze nie do konca wiadomo dla kogo je zbudowali (ok ja moze je wzme jak sie troche zdeprecjonuje :) ), ale, z jednej strony brak mu wielu elementow z dziedziny komfortu (regulowane zawieszenie, regulowany / cichszy wydech, wygodne fotele, ewentualnie wersja 4x4 - bez F na naklejce, odpowiedni bak itp), a z drugiej strony jesli chodzi o osiagi, to, mimo calego nastawienia na sport, mocno odstaje od wiadomej konkurencji, ktora w dodatku tez pod wzgledem komfortu moze lexa przebic...

Pzdr.

No podobne spostrzeżenie mam :) mam wrażenie że projektując/tworząc GS-f'a nikt nie pomyślał o kliencie czy o tym co oferuje konkurencja... Ale to wyszło im zdecydowanie na dobre, myślę że to jeden z nielicznych na dzień dzisiejszych obecnie produkowanych aut które można kupić tylko jeśli się w 100% kieruje sercem nie rozumem. Moim zdaniem można by się zastanowić jak napęd na cztery koła zmieniłby charakter, postrzeganie tego auta... i czy na pewno na lepsze?
balans
Nowy lex user

Model Lexusa: GS

Postprzez balans » 6 gru 2017, o 18:30

lexgs napisał(a):Niezly sprzet :ok: Czytalem, obejrzalem juz chyba ze 20 testow tego auta, jeszcze sie nim tylko nie przejechalem :wink:

Pzdr.
balans
Nowy lex user

Model Lexusa: GS

Powrót do Informacje na temat marki Lexus