NX300h model 2022

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
Awatar użytkownika
Krol
Lex user
Posty: 67
Rejestracja: 2 mar 2021, o 22:34
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Warszawa/3citi
Kontakt:

NX300h model 2022

Post autor: Krol »

Dodaj clo, akcyzę, vat. I brak gwarancji. Bilans niekorzystny

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
Tnalag1
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 18 gru 2020, o 21:31
Model Lexusa: NX F-Sport
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: NX300h model 2022

Post autor: Tnalag1 »

machony79 pisze:W zagranicznych testach widziałem jeszcze 2.4 turbo. Być może w EU nie będzie oferowana.
https://www.lexus.com/content/dam/lexus ... ochure.pdf
No brawo 2.4 Turbo - 6.8 do setki, 8-biegowa skrzynia mechaniczna - tylko czemu nie u nas?
Może normy znieczyszczeń w UE za wysokie.....

Nawiase mowiąc nowy NX w najchudszej wersji (hybryda) oferowana w Polsce za 199 900, a cennik kończy się na 340 tys. - to tak trochę dużawo....
muzz
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 4 kwie 2015, o 20:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: NX300h model 2022

Post autor: muzz »

to chyba norma, że kupując samochód premium można kupić go za cenę x lub 2*x po dodaniu wszystkiego co można...?
ba, nawet w samochodach dla ludu możesz kupić ten sam model za np. 70k jak i za 140k...
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: NX300h model 2022

Post autor: Dawid0ss »

Tnalag1 pisze:Szkoda, że nie ma silnej benzynówki,
W ofercie tylko 2 hybrydy ze skrzynią CVT. :shout:
Imo to jedyny kierunek. Era silników spalinowych się powoli kończy

A ogólnie jak oceniacie premierę ? Jakieś konkretne zmiany vs poprzednia wersja ?
Tnalag1
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 18 gru 2020, o 21:31
Model Lexusa: NX F-Sport
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: NX300h model 2022

Post autor: Tnalag1 »

Exterior na prawde fajny....interior taki sobie moim zdaniem - na srodku ogromne ekran (osobscie nie lubie tego)
Ostatnio zmieniony 16 sie 2021, o 14:29 przez Tnalag1, łącznie zmieniany 1 raz.
Tnalag1
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 18 gru 2020, o 21:31
Model Lexusa: NX F-Sport
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: NX300h model 2022

Post autor: Tnalag1 »

Exterior na prawde fajny (zwłaszcza tył i w koncy dwa haki mocujce maske:))....interior taki sobie moim zdaniem - na srodku ogromny ekran (osobiscie nie lubie tego, deska nijaka), no i silniki tyko hybrydowe...
cooper69
Lex user
Posty: 230
Rejestracja: 16 cze 2018, o 15:49
Model Lexusa: GS 300 Prestige LPG Prins 2008
Skąd:: 3City
Kontakt:

Re: NX300h model 2022

Post autor: cooper69 »

Dla mnie ten napis na tylnej klapie na wzór focusa czy skody zamiast loga wygląda pretensjonalnie.
Tnalag1
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 18 gru 2020, o 21:31
Model Lexusa: NX F-Sport
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: NX300h model 2022

Post autor: Tnalag1 »

cooper69 pisze:Dla mnie ten napis na tylnej klapie na wzór focusa czy skody zamiast loga wygląda pretensjonalnie.
Widziałem dzisiaj z bliska, siedziałem w nim we Wrocławiu, to ten jedyny, przedprodukcyjny egzemplarz jaki jest w Polsce i krąży między salonami, uwaga ...... na lawecie (bo nie jest zarejstrowany!!!! :acute: ) - W pełni potwiedzam wczesniejsze odczucia bazujące na oglądanych filmach - exterior naprawde fajny (maska zamykana na 3 haki!!!, wiekszy bagażnik, kompletny brak kola dojazdowego, oraz akumulator w bagażniku (lepszy rozkład masy) - fotele, kanapa wszysko jest ok!!! :ok: dramat zaczyna się na desce rodzielczej, właściwe zasłania ją całą ogromny ekran z dwoma pokrętami - jak taki dawny telewizor, przez to design deski nie istniej, wszystko przytłacza ten telewizor, inni oglądający niestety mieli podobne odczucia .... :down:
Wygląda też na to że nie mozna regulowac położenia oprcia tylnej kanapy

Może się to wszystko jeszcze zmieni, bo to wersja przedprodukcja - w każdym razie trzymam kciuki bo pierwsze wrażenia są b pozytywne... :acute:
groover
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 14 cze 2021, o 14:05
Model Lexusa: NX
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: NX300h model 2022

Post autor: groover »

Też oglądałem nowego NX we Wrocławiu i jest opcja niewielkiej regulacji kąta tylnych oparć foteli. Robi się to tym samym przyciskiem co składanie oparć, po prostu naciskając na ten przycisk mamy możliwość ustawienia tylnej kanapy w (o ile dobrze pamiętam) dwóch płaszczyznach oraz złożenia całkowicie. Przycisk oczywiście jak prawie we wszystkich samochodach, zaraz obok tylnych zagłówków, po obu stronach. I znowu o ile dobrze pamiętam da się ustawić osobno kąt oparcia dla "małej" jak i "dużej" części tylnej kanapy.
Tnalag1
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 18 gru 2020, o 21:31
Model Lexusa: NX F-Sport
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: NX300h model 2022

Post autor: Tnalag1 »

groover pisze:Też oglądałem nowego NX we Wrocławiu i jest opcja niewielkiej regulacji kąta tylnych oparć foteli. Robi się to tym samym przyciskiem co składanie oparć, po prostu naciskając na ten przycisk mamy możliwość ustawienia tylnej kanapy w (o ile dobrze pamiętam) dwóch płaszczyznach oraz złożenia całkowicie. Przycisk oczywiście jak prawie we wszystkich samochodach, zaraz obok tylnych zagłówków, po obu stronach. I znowu o ile dobrze pamiętam da się ustawić osobno kąt oparcia dla "małej" jak i "dużej" części tylnej kanapy.
No to dobrze, że chociaż to się wyjasniło :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Marius i 7 gości