Zakup Lexusa NX 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
Ghotti
Lex Master
Posty: 1378
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

Widzę ładne rabaty, nie miałem nigdy Lexusa ani Toyoty negocjować też nie umiem ;) tak czy siak NX 350h Omotenashi + Hazel środek + Czerwony podstawowy (będę oklejał na czerwono też) + Luxury 255k (zimówki są w "promocji" za 8900 ktoś ma może jakieś "dojście" żeby je jeszcze taniej dorwać? :D). Zamówiony Lexus Żerań u Pana Dominika
Awatar użytkownika
Krol
Lex user
Posty: 67
Rejestracja: 2 mar 2021, o 22:34
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Warszawa/3citi
Kontakt:

Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Krol »

U Pana Dominika takze kupowalem auto. Mily, zaangażowany czlowiek. Co do rabatu się nie wypowiem bo ja z wyprzedaży bralem a wowczas troszkę inne mozliwosci mają.
Mogę podpowiedziec tylko, że na serwisie za inną cenę niż katalogowa promocja kupowalem tydzień temu koła do IS. Sprobuj może przynajmniej zaokrąglą w dół do pelnych tysięcy

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
Ghotti
Lex Master
Posty: 1378
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

Na Pana Dominika zkego słowa nie powiem. Kompetentny człowiek. Zimówki poczekam tak czy siak
Esdipio
Lex user
Posty: 219
Rejestracja: 8 wrz 2021, o 16:57
Model Lexusa: NX
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Esdipio »

Ghotti pisze:Widzę ładne rabaty, nie miałem nigdy Lexusa ani Toyoty negocjować też nie umiem ;) tak czy siak NX 350h Omotenashi + Hazel środek + Czerwony podstawowy (będę oklejał na czerwono też) + Luxury 255k (zimówki są w "promocji" za 8900 ktoś ma może jakieś "dojście" żeby je jeszcze taniej dorwać? :D). Zamówiony Lexus Żerań u Pana Dominika
Zapewne to sa 18 calowe w tej cenie?
A orientujesz sie czy te kompletne koła zimowe to tylko jeden wzór ten z ostatniego cennika czy sa tez inne wzory?
Z moich rozmow ze sprzedawca polecal zeby poczekac do odbioru auta. Nie wiem moze wtedy sa jakies wieksze mozliwosci negocjacji. Wszystko tez zalezy kiedy odbierasz auto jak w lutym czy w marcu to raczej odrazu bedziesz je potrzebowal.
Telega86
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 27 lis 2021, o 17:23
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Telega86 »

Rabat jest na koła zimówki 20 cali. Ja skorzystałem, bo rabat był ciekawie skonstruowany, że cena kół przy odbiorze jest 13 k, ale za to cena zamówionego samochodu poszła w dół o 5k.
Ghotti
Lex Master
Posty: 1378
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

Esdipio pisze:
Ghotti pisze:Widzę ładne rabaty, nie miałem nigdy Lexusa ani Toyoty negocjować też nie umiem ;) tak czy siak NX 350h Omotenashi + Hazel środek + Czerwony podstawowy (będę oklejał na czerwono też) + Luxury 255k (zimówki są w "promocji" za 8900 ktoś ma może jakieś "dojście" żeby je jeszcze taniej dorwać? :D). Zamówiony Lexus Żerań u Pana Dominika
Zapewne to sa 18 calowe w tej cenie?
A orientujesz sie czy te kompletne koła zimowe to tylko jeden wzór ten z ostatniego cennika czy sa tez inne wzory?
Z moich rozmow ze sprzedawca polecal zeby poczekac do odbioru auta. Nie wiem moze wtedy sa jakies wieksze mozliwosci negocjacji. Wszystko tez zalezy kiedy odbierasz auto jak w lutym czy w marcu to raczej odrazu bedziesz je potrzebowal.
Odbiór czerwiec dopiero zamówiłem. Rabat jak wyżej 5k od katalogowej wiec 8900 standard w każdym salonie. Z tego co patrzyłem to jedna opona 1100 +/- więc 1k za felgę więc to uczicwy deal a jakby się udało jeszcze zbić byłoby miło
Esdipio
Lex user
Posty: 219
Rejestracja: 8 wrz 2021, o 16:57
Model Lexusa: NX
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Esdipio »

Ghotti pisze:
Esdipio pisze:
Ghotti pisze:Widzę ładne rabaty, nie miałem nigdy Lexusa ani Toyoty negocjować też nie umiem ;) tak czy siak NX 350h Omotenashi + Hazel środek + Czerwony podstawowy (będę oklejał na czerwono też) + Luxury 255k (zimówki są w "promocji" za 8900 ktoś ma może jakieś "dojście" żeby je jeszcze taniej dorwać? :D). Zamówiony Lexus Żerań u Pana Dominika
Zapewne to sa 18 calowe w tej cenie?
A orientujesz sie czy te kompletne koła zimowe to tylko jeden wzór ten z ostatniego cennika czy sa tez inne wzory?
Z moich rozmow ze sprzedawca polecal zeby poczekac do odbioru auta. Nie wiem moze wtedy sa jakies wieksze mozliwosci negocjacji. Wszystko tez zalezy kiedy odbierasz auto jak w lutym czy w marcu to raczej odrazu bedziesz je potrzebowal.
Odbiór czerwiec dopiero zamówiłem. Rabat jak wyżej 5k od katalogowej wiec 8900 standard w każdym salonie. Z tego co patrzyłem to jedna opona 1100 +/- więc 1k za felgę więc to uczicwy deal a jakby się udało jeszcze zbić byłoby miło
A czy macie informacje czy osoby ktore juz zamowiły auto wczesniej moga skorzystac z tej oferty? Wiadomo moze jakie beda to opony zimowe chodzi mi o marke i model opony bo rozmiar chyba to samo co letnie 235/50/R20.
Jeszcze co sadzicie o oponach wielosezonowych? Sprawdzalem to Pirelli i Bridgestone robia takie rozmiary cenowo ok 4 tys zl komplet. Jednak odsprzedaz tych letnich z auta moze byc problamatyczna ze wzgledu na mała popularnosc takiego rozmiaru.
Ghotti
Lex Master
Posty: 1378
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

Zadzwoń i zapytaj ;) ja dziś zapytałem w ogóle jakich firm są zimówki i letnie i czy muszę się decydować teraz bo teraz ich nie zamawiałem.
Z tego co patrzyłem to ten rozmiar robi tylko premium także o markę raczej nie ma co się martwić ;)
Co do wielosezonowych to nie wiem ale chyba wolę mieć te i te ...
DaroDad
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 19 lis 2021, o 22:09
Model Lexusa: NX300h
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: DaroDad »

Byłem dzisiaj na premierze w Poznaniu, posiedziałem podłubałem jest parę fajnych rzeczy lepszych od starej wersji. Wiem, że firma z tradycjami i klasy premium ale to na razie kupowanie kota w worku , po za dziennikarskimi opiniami nie ma ich na rynku ,więc ciekawe czy będzie miał jakieś choroby wieku dziecięcego.

Ci co chcą go kupić jeszcze w korzystnej cenie muszą się zdecydować do końca roku (odbiór sierpień) w nowym roku niestety nie będzie już gwarancji ceny , bo już zapowiedzieli podwyżki.

Wersja na prezentacji to bardzo bogaty plugin za ponad 300 tys , te hybrydy zaczynają się od 280 tys , bo wkładają je do najbogatszych wersji. Zwykłe hybrydy obecnie zaczynają się od 190 tys. bo można je dokupić już w podstawowym pakiecie.
Ghotti
Lex Master
Posty: 1378
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

W wawie na Żeraniu był ostatnio Omotenashi 350h z Luxury zapewne są 2-3 modele na Polskę i tyle.
Cena już poszła o 2k do góry względem premiery od nowego roku też ma iść.
Bardziej martwi brak info o eco bonus bo to akcyza i w umowie jest że jak wzrośnie to cena może wzrosnąć ...
Wywala Eco bonus od nowego roku i Lexus ma prawo podnieść cenę o te 6,5%
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości