Zakup Lexusa NX 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

są w ogóle GLC w salonach nowe żeby się przymierzyć? Przejechać?
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

Jakby kogoś interesowało cennik ds7 po FL około pół roku oczekiwanie z tego co wiem, rabat obecnie koło 15%

Obrazek
paweU
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 26 mar 2022, o 20:27
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: paweU »

Ghotti pisze:są w ogóle GLC w salonach nowe żeby się przymierzyć? Przejechać?
Proponuję pytać w salonie Mersedesa!! tudzież innego dealera skoro tak palisz sie na cokolwiek w klasie premium. Przypominam, ze tematem tego forum jest NX 350, więc nie ma potrzeby robienia tutaj śmietnika!!
NEONX
Lex user
Posty: 248
Rejestracja: 8 gru 2021, o 00:44
Model Lexusa: NX
Skąd:: Wawa
Kontakt:

Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: NEONX »

Bez przesady, NX temat wiodący oczywiscie ale nie zaszkodzi porównać.
Ego nam rosnie że wybraliśmy Lexa .. a nie odpustowe gadżety z MB...:)

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Nex
Lex Driver
Posty: 377
Rejestracja: 18 lut 2022, o 22:44
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Nex »

Przejrzałem wczoraj auta kilku producentów i kompletnie nie widzę alternatywy... Trzeba czekać na NXa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ghotti
Lex Master
Posty: 1385
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

paweU pisze:
Ghotti pisze:są w ogóle GLC w salonach nowe żeby się przymierzyć? Przejechać?
Proponuję pytać w salonie Mersedesa!! tudzież innego dealera skoro tak palisz sie na cokolwiek w klasie premium. Przypominam, ze tematem tego forum jest NX 350, więc nie ma potrzeby robienia tutaj śmietnika!!
ale co tu pisać o NX? Zamówienia przesunięte o 6 msc i to nie koniec przesunięć. Japonia boi się COVID i zamyka ponownie fabryki. Zamów NX dziś odbierz go za 2-3 lata z ceną jaka będzie. Co tutaj można więcej pisać o NX? ....
Nex pisze:Przejrzałem wczoraj auta kilku producentów i kompletnie nie widzę alternatywy... Trzeba czekać na NXa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

niestety mam tak samo :)
pss
Lex Driver
Posty: 516
Rejestracja: 2 cze 2016, o 19:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: pss »

No ja nie zamówiłem i ciesze się, bo jaja nie złe...

Aktualnie nie znalazłem nic, ostatnio na przeglądzie już mi powiedzieli, że nie mają co zaoferować sensownego i tylko używki :)

Na tą chwile zleciłem ściągnięcie Lexusa IS'a 350 gen4, trwa polowanie w Dubaju na niego :P
kovalsky
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 4 sie 2022, o 12:06
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: kovalsky »

Ghotti pisze: ale co tu pisać o NX? Zamówienia przesunięte o 6 msc i to nie koniec przesunięć. Japonia boi się COVID i zamyka ponownie fabryki. Zamów NX dziś odbierz go za 2-3 lata z ceną jaka będzie. Co tutaj można więcej pisać o NX? ....
Nic nie pisz najlepiej w tym wątku jeśli nie masz nic do dodania o NX. Po prostu (tak działa forum tematyczne).

Ps. A jeśli odczuwasz niepohamowaną potrzebę pisania o Twoich samochodowych rozterkach to załóż oddzielny wątek na forum typu: Alternatywa dla Lexusa NX. Proste ;)
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1353
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Klaudiusz »

Ale to chyba admin decyduje? Skoro nie pokasował, ani nie zwrócił uwagi to akceptuje? Ale ja tam się nie znam…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ktosiek20
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 27 sty 2022, o 22:06
Model Lexusa: NX
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: ktosiek20 »

Według mnie to 10 miesięcy jest takim absolutnym maksimum czasu oczekiwania na auto, jaki można zaakceptować. Zamawianie teraz samochodu na 2024 rok totalnie mija się z sensem, bo nikt nie wie co będzie za 2 lata, jak zmieni się oferta na rynku, jakie będą ceny paliwa, na ile rozpowszechnią się elektryki i jaka będzie nasza sytuacja życiowa/finansowa. Przez 2 lata może totalnie zmienić się zapotrzebowanie co do typu/wielkości auta. Już nie wspominając o tym, że świeży model jak NX, już w momencie odbioru będzie zbliżał się do momentu, w którym przydałby się lifting.

Naprawdę to jest przykre, że takie modele jak NX są dla osób, które nie zamówiły rok temu 'w ciemno' obecnie czymś wirtualnym. Można poczytać sobie, obejrzeć testy, może przejechać się demo, ale o kupnie dla siebie trzeba zapomnieć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maxor000 i 2 gości