Zakup Lexusa NX 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1346
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Klaudiusz »

thomask pisze:Witam wszystkich cierpliwych oczekujących ;),

ja zamówiłem 350h Prestige + pakiet Design + panorama w kolorze czarny metalik
zamówiony : 31.01.2022 ( Kraków )

ostatnio w mojej apce zniknął status zamówienia ( może tak przyspieszyli w fabryce w Dźapan :) że zaraz będą w salonach )

Czytając to forum widzę, że niektórzy mają konkretne daty odbioru z przesunięciami.
Wiem że czeka się długo ale tam gdzie zamówiłem nie jest w stanie nikt mi potwierdzić kiedy będzie odbiór mojego NX.

Nie powinno być tak że każdy salon ma te same informacje odnośnie konkretnego zamówienia ?

Bardzo cierpliwy Tom :kawa:
No to jest bardzo ciekawe. Ja w aplikacji nie mam nic. Tylko zeby podac numer ViN. Niby email podlaczony. Zamowienie 30.12.21


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arturk884
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 13 wrz 2022, o 15:29
Model Lexusa: Nx 450h+
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: arturk884 »

NEONX pisze:Dzisiaj dostałem smsa i maila od Lexusa ze produkcja się zaczęła
W apce i na stronie nic nie ma
Mial ktoś taka sytuację ?
Zamówienie 7.12.2021, w maju mowili że produkcja dopiero w listopadzie a tu taka niespodzianka tylko jakoś mało.mam.wiary w maile od Lexusa

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
Zapowiada się że odbiór będzie wcześniej niż planowany w umowie? Miał ktoś tak w ogóle?
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1346
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Klaudiusz »

arturk884 pisze:
NEONX pisze:Dzisiaj dostałem smsa i maila od Lexusa ze produkcja się zaczęła
W apce i na stronie nic nie ma
Mial ktoś taka sytuację ?
Zamówienie 7.12.2021, w maju mowili że produkcja dopiero w listopadzie a tu taka niespodzianka tylko jakoś mało.mam.wiary w maile od Lexusa

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
Zapowiada się że odbiór będzie wcześniej niż planowany w umowie? Miał ktoś tak w ogóle?
Studiowalem forum UK. Rozne sa odbioru. Jedni zamawiali w lutym i juz maja. Inni w lipcu i jeszcze nie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Piotr32
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2022, o 13:31
Model Lexusa: NX
Skąd:: Warka
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Piotr32 »

Witam, mam do odbioru w listopadzie NX 350 Business . Ktoś chętny?
Ghotti
Lex Master
Posty: 1377
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

arturk884 pisze:
NEONX pisze:Dzisiaj dostałem smsa i maila od Lexusa ze produkcja się zaczęła
W apce i na stronie nic nie ma
Mial ktoś taka sytuację ?
Zamówienie 7.12.2021, w maju mowili że produkcja dopiero w listopadzie a tu taka niespodzianka tylko jakoś mało.mam.wiary w maile od Lexusa

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
Zapowiada się że odbiór będzie wcześniej niż planowany w umowie? Miał ktoś tak w ogóle?
Od handlowca wiem ze tak się zdarzało.
Awatar użytkownika
Nex
Lex Driver
Posty: 376
Rejestracja: 18 lut 2022, o 22:44
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Nex »

Na jednym z forów piszą że Australijskie zamówienia z marca i kwietnia właśnie wchodzą na produkcję... A my sobie czekamy...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
whero
Lex Driver
Posty: 464
Rejestracja: 12 paź 2021, o 14:20
Model Lexusa: rx, gs, nx
Skąd:: Pomorskie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: whero »

Nex pisze:Na jednym z forów piszą że Australijskie zamówienia z marca i kwietnia właśnie wchodzą na produkcję... A my sobie czekamy...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
nie jesteśmy jako polska priorytetowym rynkiem gdzie warto się starać walczyć terminami dostaw
Valigora1
Lex user
Posty: 64
Rejestracja: 2 gru 2021, o 12:33
Model Lexusa: Elegance
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Valigora1 »

[/quote]
nie jesteśmy jako polska priorytetowym rynkiem gdzie warto się starać walczyć terminami dostaw[/quote]

Na angielskim forum piszą o coraz większych przesunięciach terminów ale i tak jest szybciej niż u nas. Teraz podobno pod koniec września uk ma dostać 4 tys slotów do produkcji. Z tego co widzę jezeli chodzi o Polske to zaczynają produkować samochody zamówione w grudniu chociaż nie wyprodukowali jeszcze wszystkich samochodów z poprzednich miesięcy poza chyba tylko siepniem 2021 r. Moje zamówienie z 16 grudnia 2021 r. miało mieć produkcję w styczniu 2023 r. z dostawą na marzec 2023 r. co mi pasowało ze względu na rocznik i konieczność sprzedaży obecnego samochodu na wiosne. Jeśli miałoby to przyspieszyc to pewnie dostałbym poprzedni rocznik i musiałbym sprzedawać obecny samochód w środku zimy a tym samym w środku kryzysu grzewczo-energetycznego, który się nam szykuje.....nie wspominając o ostepujacej eskalacji wojny.
whero
Lex Driver
Posty: 464
Rejestracja: 12 paź 2021, o 14:20
Model Lexusa: rx, gs, nx
Skąd:: Pomorskie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: whero »

ile czasu od 'wyjazd z fabryki' mieliście kolejne aktualizacje? powinno coś jeszcze wskoczyć gdy wchodzi na statek czy już płynie?
thomask
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 24 wrz 2022, o 11:42
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: thomask »

Dzień dobry,
zapytam z ciekawości :
Ile czasu czekaliście od momentu zamówienia w salonie do czasu zmiany statusu na "produkcja w toku" ? i jeśli to nie tajemnica to możecie podać początkowe cyfry numeru zamówienia ? ja mam zamówienie zaczynające się od : 22XXXXX.001. Czy ten numer świadczy o tym, że już ponad 2 mln egzemplarzy NX na świecie jest zamówionych ?

Znajomy we Francji zamówił w marcu 2022 i już ma NX-a w domu. ( wersja Elegance bez żadnych dodatkowych pakietów )
Tak zastanawiam się czy dane kraje nie mają przywilejów bo to nie jest normalne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Aditren, tiger_kk i 4 gości