Zakup Lexusa NX 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
heretyk
Lex user
Posty: 66
Rejestracja: 6 sie 2021, o 12:42
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: heretyk »

Esdipio pisze: Moglbys zdradzic forme zakupu? Gotowka, kredyt czy leasing? Czy to byl zakup na firme z duża flota? Rabat naprawde zacny ale dla osoby fizycznej pierwszy raz kupujacej lexusa nierealny.
Jest to mój pierwszy zakup lexusa. Forma finansowania: standardowy leasing na JDG, więc trudno mówić o dużej firmie.
Leasing miałem brać w Santander, bo mają sztywne warunki na hybrydy i elektryki: odpowiednio 102%i 100%. Toyota bank oferowała jakieś chore 106%, ale sprzedawca doradził że jak dostanie personalną ofertę z konkurencyjnego banku to zawnioskuje o lepsze warunki. Ostatecznie otrzymałem 101,96% (2 lata, wpłata 45%).

Na samochód faktycznie otrzymałem „rabat flotowy". Nie pytajcie mnie jak to działa, bo nie wiem:) Handlowiec potrzebował zgody, że może mi taki rabat udzielić, ale to się działo kompletnie poza mną. Dla jasności te 26% to jest obniżka całościowa, liczona w stosunku do standardowej ceny z cennika. Obejmuje również eko-rabat, który dostają absolutnie wszyscy z automatu.
wawa69
Lex user
Posty: 63
Rejestracja: 6 lis 2021, o 08:46
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: wawa69 »

Cennik w październiku poszedł do góry a ceny w przyszłym roku mają być jeszcze wyższe.Ktoś z forumowiczów orientuje się może jakie parametry mają felgi 18"?
Esdipio
Lex user
Posty: 219
Rejestracja: 8 wrz 2021, o 16:57
Model Lexusa: NX
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Esdipio »

wawa69 pisze:Cennik w październiku poszedł do góry a ceny w przyszłym roku mają być jeszcze wyższe.Ktoś z forumowiczów orientuje się może jakie parametry mają felgi 18"?
235/60 R18.
wawa69
Lex user
Posty: 63
Rejestracja: 6 lis 2021, o 08:46
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: wawa69 »

Esdipio pisze:
wawa69 pisze:Cennik w październiku poszedł do góry a ceny w przyszłym roku mają być jeszcze wyższe.Ktoś z forumowiczów orientuje się może jakie parametry mają felgi 18"?
235/60 R18.
Bardziej chodzi mi o :szerokość,rozstaw śrub,odsadzenie(ET),otwór centralny.
Tomek-G-dz
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 7 lis 2021, o 21:50
Model Lexusa: NX350h Prestige
Skąd:: Grudziądz
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Tomek-G-dz »

Witam wszystkich, jestem nowym na Forum, również zamówiłem NX 350 h , w wersji PRESTIGE + LAKIER: Sonic Grey 1L1, TAPICERKA:. Skóra Tahara EA01 czarna + wstawki Rich Cream , rabat na flotę 19 % :szok: , auto zamawiane w salonie Toyoty w synergii z salonem Lexusa, zastanawiałem się nad pakietami, ale granica kasowa się skończyła, auto wstępnie ma być dostarczone do 6 marca 2022, po ostatnich rozmowach z salonem mam przesunięcie na 1 -30 marzec 2022. Z ciekawości auto miało być prod. 2021, może się zdarzyć że będzie 2022 jeden plus info od sprzedawcy. Jeśli chodzi o zamówienie też jak inni zastanawiałem się nad rav 4, ale wykonanie środka auta i wyciszenie dobiło mnie :dash: ( w chwili obecnej jeżdżę Mazdą CX 5 w nowej budzie). Kolejna ciekawa informacja to ta, że wycena wersji Presige wyszła lepiej niż wersja business, gdzie PRESTIGE jest dość fajnie wyposażone :szok: . Bałem się wyglądu Wyświetlacza 9,8", ale jest parę filmów na youtube - jest ok, felgi 18 również. Auto oglądałem na przed premierze w Gdańsku w wersji najwyższej , auto jest petarda, wykonanie oraz design.
OPM
Lex user
Posty: 63
Rejestracja: 18 paź 2021, o 11:37
Model Lexusa: LS 430
Skąd:: Tomaszów Lubelski
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: OPM »

Też byłem na premierze w Gdańsku, może się mijaliśmy ;) Można wiedzieć ile potrzebowałeś aut do rabatu flotowego? Rozumiem jakiejkolwiek marki a nie tylko ze stajni Toyoty?
Też zerkałem na Rav4, wykończenie jak wykończenie ale wyciszenie to faktycznie dramat, przy 140km/h to mi ponad 71dB pokazywało...
wawa69
Lex user
Posty: 63
Rejestracja: 6 lis 2021, o 08:46
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: wawa69 »

Widzę,że nie tylko ja wstępnie byłem w salonie po RAV4.Mnie przekonano do NX300h dostępne od ręki za 170tys.czyli tyle ile chciałem dać za RAV4.Ostatecznie stanęło na NX350h "bieda wersja" Elegance+lakier metalik,sonic titanium,rocznik 2022.Auto zamówione pod koniec września,data odbioru połowa maja 2022.Podobno jest możliwość,że będzie wcześniej ale mi się nie spieszy dozbieram jeszcze kasy i będą mniejsze raty kredytu.
Tomek-G-dz
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 7 lis 2021, o 21:50
Model Lexusa: NX350h Prestige
Skąd:: Grudziądz
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Tomek-G-dz »

OPM pisze:Też byłem na premierze w Gdańsku, może się mijaliśmy ;) Można wiedzieć ile potrzebowałeś aut do rabatu flotowego? Rozumiem jakiejkolwiek marki a nie tylko ze stajni Toyoty?
Też zerkałem na Rav4, wykończenie jak wykończenie ale wyciszenie to faktycznie dramat, przy 140km/h to mi ponad 71dB pokazywało...
Witam, zadeklarowałem 11 aut, różnych marek z floty. Wykończenie obecnego auta które mam z 2017 roku przebija te w nowej RAV4, szukałem auta z podobnym wykończeniem i wyglądem zewnętrznym - wiec padło na Lexusa. Zresztą plan na zmianę był już w 2020 na NX 300h starej generacji, ale żonie nie przypadł do gustu środek auta, później prawie zamówiłem BMW X3 w dieslu, ale szybko się obudziłem i zrezygnowałem, dobrze że zaliczki nie wpłaciłem :omg: .
mzooledz
Lex user
Posty: 26
Rejestracja: 16 lis 2021, o 00:11
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: mzooledz »

Witam. Rownież zamowilem NX 350h w wersji FSport w kolorze Terrane Khaki. Zamawiane w salonie Kraków Zakopianka. Rabat jaki udało mi się otrzymać to 16% i to dlatego ze równocześnie brałem UX dla żony. Termin realizacji w umowie 31.03.2022
wawa69
Lex user
Posty: 63
Rejestracja: 6 lis 2021, o 08:46
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: zachodniopomorskie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: wawa69 »

mzooledz pisze:Witam. Rownież zamowilem NX 350h w wersji FSport w kolorze Terrane Khaki. Zamawiane w salonie Kraków Zakopianka. Rabat jaki udało mi się otrzymać to 16% i to dlatego ze równocześnie brałem UX dla żony. Termin realizacji w umowie 31.03.2022
Kiedy złożyłeś zamówienie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości