Zakup Lexusa NX 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
protos
Lex user
Posty: 48
Rejestracja: 9 sty 2022, o 23:17
Model Lexusa: nx 350 h
Skąd:: kraków
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: protos »

Mogę zapytać jaka jest zmiana oprogramowania w nx 350 h , może Android auto bezprzewodowo czyli muszę zmienić uaktualnić oprogramowanie , Lexusa mam już 2 miesiące
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1353
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Klaudiusz »

protos pisze:Mogę zapytać jaka jest zmiana oprogramowania w nx 350 h , może Android auto bezprzewodowo czyli muszę zmienić uaktualnić oprogramowanie , Lexusa mam już 2 miesiące
Najprawdopodobniej byl problem z agencja celna a nie zadna akcja serwisowa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
heretyk
Lex user
Posty: 66
Rejestracja: 6 sie 2021, o 12:42
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: heretyk »

MarBar2022 pisze:Witam Państwa,
Właśnie odebrałem mojego Lexusa NX 350h. Zamówienie z dnia 18.08.2021r. Wersja Prestige + Design+Tazuna+Premium+metalik+Vodafone+Koła zimowe 20" za 257,5 tys. (rabat 49591 zł - czyli 16,1% - jako wcześniejszy klient Lexusa). Dodatkowo otrzymałem gratisy w postaci gumowej wykładziny bagażnika oraz siatki bagażnika - jako rekompensata za oczekiwanie. Umowny termin odbioru samochodu wyznaczony był do 25.03.2022r. Samochód był już odprawiony w Polsce 19.04.2022 r., lecz brał udział w akcji serwisowej wymiany oprogramowania. Pan Robert z Lexusa Katowice informował mnie o każdej zmianie w statusie zamówionego samochodu (co pomogło mi w oczekiwaniu na dostawę samochodu).
Do działań dealera nie mam uwag, ponieważ jest on tylko pośrednikiem między producentem a klientem. Czasami trzeba uzbroić się w cierpliwość. Najważniejsze, że mam już za sobą wyczekiwanie w niepewności, z wątpliwościami jakie spowodowały również wpisy na naszym forum.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Pamiętasz ile czasu minęło pomiędzy statusami:
W DOSTAWIE: Zeebrugge, BELGIUM
a
DOTARŁ DO STACJI DILERSKIEJ
?
Moglbys podejrzeć w powiadomieniach mailowych/SMS ?
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1353
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Klaudiusz »

I znowu strasznie duzo bledow merutorycznych u Pertyna:

https://youtu.be/tDX-dLdz1to


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Brylanty
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 7 gru 2021, o 17:52
Model Lexusa: Nx
Skąd:: Lubelskie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Brylanty »

Witam odebrał ktoś może ostatnio nx z panorama? Bo znowu przesunięty termin mamy i niby przez dach że części nie ma.
krucafux
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 22 maja 2020, o 21:21
Model Lexusa: ct200h
Skąd:: CHRZANÓW
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: krucafux »

Klaudiusz pisze:I znowu strasznie duzo bledow merutorycznych u Pertyna:

https://youtu.be/tDX-dLdz1to


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Delikatnie mówiąc ględzi 3 po 3. Technicznie poległ zupełnie na napędach. Zwieszenie , wg. dziennikarza jest bardzo komfortowe, ale za sportowe .... :hobby:
Łączkowski
Lex user
Posty: 124
Rejestracja: 5 kwie 2022, o 14:14
Model Lexusa: NX
Skąd:: WARSZAWA
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Łączkowski »

Właśnie dzwoniłem do swojego salonu i mi powiedzieli że rzeczywiście terminy się przesunęły i teraz odbiór ma być na marzec 2023 (zamiast listopada 2022). Ale generalnie co miesiąc ma być aktualizacja bo z tymi terminami jest trochę jak z loterią, np. jakiś w białym kolorze który miał być później został oddany wcześniej niż inny w innym kolorze co miał być wcześniej.
Wicher
Lex user
Posty: 40
Rejestracja: 3 kwie 2022, o 16:46
Model Lexusa: UX
Skąd:: Jurek
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Wicher »

Łączkowski pisze:Właśnie dzwoniłem do swojego salonu i mi powiedzieli że rzeczywiście terminy się przesunęły i teraz odbiór ma być na marzec 2023 (zamiast listopada 2022). Ale generalnie co miesiąc ma być aktualizacja bo z tymi terminami jest trochę jak z loterią, np. jakiś w białym kolorze który miał być później został oddany wcześniej niż inny w innym kolorze co miał być wcześniej.
Przecież to wygląda jak kompletny burdel...
AGUS
Lex user
Posty: 67
Rejestracja: 9 kwie 2022, o 21:40
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: AGUS »

Wicher pisze:
Łączkowski pisze:Właśnie dzwoniłem do swojego salonu i mi powiedzieli że rzeczywiście terminy się przesunęły i teraz odbiór ma być na marzec 2023 (zamiast listopada 2022). Ale generalnie co miesiąc ma być aktualizacja bo z tymi terminami jest trochę jak z loterią, np. jakiś w białym kolorze który miał być później został oddany wcześniej niż inny w innym kolorze co miał być wcześniej.
Przecież to wygląda jak kompletny burdel...

Problem jest taki, że wszędzie jest ten burdel. Ładnie wygląda do czasu kiedy podpiszesz zamówienie. Zastanawiałem się też nad teslą, chciałem kupić drugi samochód - elektryka. Temat był podniesiony w poprzednim miesiącu. Tam nawet nie ma z kim rozmawiać, żeby kupić a co mówiąc o późniejszej obsłudze zamówienia czy serwisie. Tesla na dzień dzisiejszy na naszym rynku to szambo bez dna.
vki
Lex user
Posty: 120
Rejestracja: 28 lis 2021, o 21:28
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Legnica
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: vki »

O matko, po pięciu miesiącach dostałem info, że zamówienie jest przetwarzane :szok:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość