Zakup Lexusa NX 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ZibiZ666
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 1 lip 2022, o 14:34
Model Lexusa: NX 350h F Sport
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: ZibiZ666 »

Ktoś może podpowiedzieć jak monitorowa\c status zamówienia? W "Mój Lexus" nie mam zakładki "moje zamówienia".
Od dilera tylko info, że będzie w tym miesiącu, ale bez żadnych szczegółów.
Pozdrawiam
AGUS
Lex user
Posty: 67
Rejestracja: 9 kwie 2022, o 21:40
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: AGUS »

ZibiZ666 pisze:Ktoś może podpowiedzieć jak monitorowa\c status zamówienia? W "Mój Lexus" nie mam zakładki "moje zamówienia".
Od dilera tylko info, że będzie w tym miesiącu, ale bez żadnych szczegółów.
Pozdrawiam
Założyłem konto na stronie lexa. Podałem sprzedawcy adres e-mail i po 10 min widziałem moje zamówienie. Zainstalowałem też aplikację, ale zawsze info było o krok do tyłu względem strony.
Esdipio
Lex user
Posty: 219
Rejestracja: 8 wrz 2021, o 16:57
Model Lexusa: NX
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Esdipio »

Dzis dowiedzialem sie ze moje zamowienie na 350h F-sport z pazdziernika 2021 utrzymalo swoja date odbioru z zeszlego miesiaca. Zatem planowany odbior w dalszym ciagu pozostaje na pazdziernik 2022.
AGUS
Lex user
Posty: 67
Rejestracja: 9 kwie 2022, o 21:40
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: AGUS »

Esdipio pisze:Dzis dowiedzialem sie ze moje zamowienie na 350h F-sport z pazdziernika 2021 utrzymalo swoja date odbioru z zeszlego miesiaca. Zatem planowany odbior w dalszym ciagu pozostaje na pazdziernik 2022.
Mi też długo utrzymywali termin odbioru:

30.08.2021 - zamówiony (350h omotenashi+luxury) - planowana data odbioru 01.02.2022r.
24.04.2022 - prod rozpoczęta
16.05.2022 - opuścił fabr.
17.06.2022 - pojazd w Belgii
30.06.2022 - w Mszczonowie
05.06.2022 - u dealera
odbiór w ciągu 7 dni

Wytrwałości życzę
roy44
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2022, o 20:13
Model Lexusa: RX
Skąd:: POL
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: roy44 »

Witam wszystkich.
Co prawda zamówiłem RX-a, którego niebawem odbieram. Chciałbym jednak zapytać - skąd można wziąć tak dokładne terminy poszczególnych etapów zamówienia/dostarczenia auta?
Esdipio
Lex user
Posty: 219
Rejestracja: 8 wrz 2021, o 16:57
Model Lexusa: NX
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Esdipio »

roy44 pisze:Witam wszystkich.
Co prawda zamówiłem RX-a, którego niebawem odbieram. Chciałbym jednak zapytać - skąd można wziąć tak dokładne terminy poszczególnych etapów zamówienia/dostarczenia auta?

Czesc. Zainstaluj sobie aplikacje lexus link ze sklepu play i zarejestruj sie. Nastepnie poprosc swojego sprzedawce o podpiecie twojego maila do zamowienia.
Alternatywnie mozesz sprawdzac swoje zamowienie na stronie internetowej lexus polska.
roy44
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2022, o 20:13
Model Lexusa: RX
Skąd:: POL
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: roy44 »

Dziękuję za odpowiedź.
Zainstalowałem aplikację. Założyłem również konto w tym portalu. Poszczególne etapy realizacji zamówienia są, niemniej bez tak szczegółowych dat.
ZibiZ666
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 1 lip 2022, o 14:34
Model Lexusa: NX 350h F Sport
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: ZibiZ666 »

Czy jest tu ktoś kto odebrał już Lexa w Gdańsku, zamawianego w sierpniu zeszłego roku?
mkb
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 10 mar 2022, o 01:19
Model Lexusa: NX 450h
Skąd:: Toruń
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: mkb »

Esdipio pisze:
roy44 pisze:Witam wszystkich.
Co prawda zamówiłem RX-a, którego niebawem odbieram. Chciałbym jednak zapytać - skąd można wziąć tak dokładne terminy poszczególnych etapów zamówienia/dostarczenia auta?

Czesc. Zainstaluj sobie aplikacje lexus link ze sklepu play i zarejestruj sie. Nastepnie poprosc swojego sprzedawce o podpiecie twojego maila do zamowienia.
Alternatywnie mozesz sprawdzac swoje zamowienie na stronie internetowej lexus polska.
Zainstalowałem aplikację Lxus Link i już dwukrotnie (ostatnio pod koniec czerwca) prosiłem sprzedawcę o podpiecie mojego maila do zamówienia, aby móc śledzić stan mojego zamówienia, ale sprzedawca odpsiał mi tak: Co do aplikacji kontaktowała się ze mną centrala z którą wspólnie próbowaliśmy raz jeszcze sparować samochód z Panem jako klientem ale niestety to się nie udało. Sama centrala rozkłada ręce i nie wie jak to zrobić, ja od początku wiedziałem że jest z tym duży problem dlatego informowałem Pana o braku możliwości śledzenia zamówienia.
Beckett_
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 10 lut 2022, o 18:57
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Beckett_ »

mkb pisze:
Esdipio pisze:
roy44 pisze:Witam wszystkich.
Co prawda zamówiłem RX-a, którego niebawem odbieram. Chciałbym jednak zapytać - skąd można wziąć tak dokładne terminy poszczególnych etapów zamówienia/dostarczenia auta?

Czesc. Zainstaluj sobie aplikacje lexus link ze sklepu play i zarejestruj sie. Nastepnie poprosc swojego sprzedawce o podpiecie twojego maila do zamowienia.
Alternatywnie mozesz sprawdzac swoje zamowienie na stronie internetowej lexus polska.
Zainstalowałem aplikację Lxus Link i już dwukrotnie (ostatnio pod koniec czerwca) prosiłem sprzedawcę o podpiecie mojego maila do zamówienia, aby móc śledzić stan mojego zamówienia, ale sprzedawca odpsiał mi tak: Co do aplikacji kontaktowała się ze mną centrala z którą wspólnie próbowaliśmy raz jeszcze sparować samochód z Panem jako klientem ale niestety to się nie udało. Sama centrala rozkłada ręce i nie wie jak to zrobić, ja od początku wiedziałem że jest z tym duży problem dlatego informowałem Pana o braku możliwości śledzenia zamówienia.
Ze swojego doświadczenia odpowiedziałbym tak - jak założyłem sobie konto, to nic nie było. Jak auto zaczęło się produkować, zaczęły wskakiwać szczegóły.
Zatem, szczerze?
Wg mnie auto nie jest na liście do produkcji, zamówienie nie jest potwierdzone, więc aplikacja g... da. Wiem, byłem tam przez X miesięcy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości