Zakup Lexusa NX 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1346
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Klaudiusz »

vki pisze:O matko, po pięciu miesiącach dostałem info, że zamówienie jest przetwarzane :szok:
Gratki. U mnie ciagle cisza hehe zamowienie w grudniu…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Nex
Lex Driver
Posty: 376
Rejestracja: 18 lut 2022, o 22:44
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Nex »

Odgrzeje trochę kotleta. Zamówiłem auto w lutym. Sporo naczytałem się tu na forum o podpinaniu zamówień do apki Lexus Link i o tych waszych statusach w wiadomościach SMS. Kontaktowałem się z moim sprzedawca i w odpowiedzi powiedział mi że nie wie o czym do niego mówię. Ze informacje to on ma w systemie i nie ma żadnej możliwości podpięcia mnie do tego systemu. Czy ktoś może łopatologicznie mi to wytłumaczyć?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
vki
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 28 lis 2021, o 21:28
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Legnica
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: vki »

vki pisze:O matko, po pięciu miesiącach dostałem info, że zamówienie jest przetwarzane :szok:
Z tego wrażenia pomyliłem się, info otrzymałem po ponad sześciu miesiącach od podpisania umowy.
vki
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 28 lis 2021, o 21:28
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Legnica
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: vki »

Klaudiusz pisze:
vki pisze:O matko, po pięciu miesiącach dostałem info, że zamówienie jest przetwarzane :szok:
Gratki. U mnie ciagle cisza hehe zamowienie w grudniu…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To za miesiąc powinieneś otrzymać info o przetwarzaniu zamówienia.
AGUS
Lex user
Posty: 67
Rejestracja: 9 kwie 2022, o 21:40
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: AGUS »

[quote="Nex"]Odgrzeje trochę kotleta. Zamówiłem auto w lutym. Sporo naczytałem się tu na forum o podpinaniu zamówień do apki Lexus Link i o tych waszych statusach w wiadomościach SMS. Kontaktowałem się z moim sprzedawca i w odpowiedzi powiedział mi że nie wie o czym do niego mówię. Ze informacje to on ma w systemie i nie ma żadnej możliwości podpięcia mnie do tego systemu. Czy ktoś może łopatologicznie mi to wytłumaczyć?


Zarejestrowałem się na stronie lexa, podałem sprzedawcy mój adres e-mail (jest też loginem) za 10 min po zalogowaniu widziałem na stronie moje zamówienie. Pobrałem aplikację na telefon i też widzę zamówienie. Chyba nie pokręciłem. Zaznaczę, że aplikacja jest o krok do tyłu w stosunku do strony.
Awatar użytkownika
Nex
Lex Driver
Posty: 376
Rejestracja: 18 lut 2022, o 22:44
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Nex »

AGUS pisze:
Nex pisze:Odgrzeje trochę kotleta. Zamówiłem auto w lutym. Sporo naczytałem się tu na forum o podpinaniu zamówień do apki Lexus Link i o tych waszych statusach w wiadomościach SMS. Kontaktowałem się z moim sprzedawca i w odpowiedzi powiedział mi że nie wie o czym do niego mówię. Ze informacje to on ma w systemie i nie ma żadnej możliwości podpięcia mnie do tego systemu. Czy ktoś może łopatologicznie mi to wytłumaczyć?


Zarejestrowałem się na stronie lexa, podałem sprzedawcy mój adres e-mail (jest też loginem) za 10 min po zalogowaniu widziałem na stronie moje zamówienie. Pobrałem aplikację na telefon i też widzę zamówienie. Chyba nie pokręciłem. Zaznaczę, że aplikacja jest o krok do tyłu w stosunku do strony.
Więc mój sprzedawca leci ze mną w kulki....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
MarBar2022
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 5 maja 2022, o 12:13
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Kostkowice
Kontakt:

Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: MarBar2022 »

Akcja serwisowa mojego lexa polegała na wgraniu do samochodu nowego, zmodyfikowanego oprogramowania do komputera zawiadującego pracą układu hamulcowego w obszarze gdzie wspomaga on układ VSC (wspomaganie utrzymania toru jazdy). Po wyłączeniu systemu VSC i ponownym uruchomieniu
samochodu system mógłby nadal pozostawać w stanie dezaktywacji (musiałby być aktywowany ręcznie a nie automatycznie - jak było w założeniach).


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
mzooledz
Lex user
Posty: 26
Rejestracja: 16 lis 2021, o 00:11
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: mzooledz »

Mhm ja nie dostałem żadnego info o akcji serwisowej więc może nie wszystkie nxy są objęte.
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1346
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Klaudiusz »

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/ak ... ok/cjdr4z5

Tutaj mowa o odlaczeniu sie przedniego amortyzatora.

Co do VSC: Akcja serwisowa obejmuje póki co tylko pojazdy wyprodukowane na rynek amerykański - aczkolwiek aut sprowadzanych z USA na naszym rynku nie brakuje, w tym także tych nowych. W obecnej sytuacji nie spełniają one wymagań stawianych przez prawo wobec nowych samochodów.

https://autogaleria.pl/toyota-lexus-akc ... isowa-2022

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ghotti
Lex Master
Posty: 1378
Rejestracja: 12 kwie 2021, o 04:06
Model Lexusa: 350h
Skąd:: mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Ghotti »

Ktoś może coś testował ostatnio innego? Nosi mnie już strasznie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości