Zakup Lexusa NX 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
Emes
Lex user
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2022, o 19:21
Model Lexusa: ?
Skąd:: Slask
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Emes »

Cóż, jak widać auta ponoć nie są ze zwrotów ,
Zresztą są tak oklejone, że nie wyobrażam sobie kto by je tak sobie zabezpieczył (folia, ceramika itp).

Oby tak było bo każdy kto czeka liczy że zamiast kombinować Lexus zacznie dostarczać i nadrabiać.

Dodam tylko, że osobiście też zamówiłem w Krakowie,
dwa auta i jestem zadowolony.
Przypadek trafił że akurat u Pana Mateusza,
jestem trudnym klientem (weryfikuje, pytam, sprawdzam opcje, skanuje rynek, fora itp) i udało mu się że mną dobrnąć do dwóch zamówień. :piwko:
krawczykowskim
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 23 lut 2022, o 15:44
Model Lexusa: 350h
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: krawczykowskim »

Emes pisze:Cóż, jak widać auta ponoć nie są ze zwrotów ,
Zresztą są tak oklejone, że nie wyobrażam sobie kto by je tak sobie zabezpieczył (folia, ceramika itp).

Oby tak było bo każdy kto czeka liczy że zamiast kombinować Lexus zacznie dostarczać i nadrabiać.

Dodam tylko, że osobiście też zamówiłem w Krakowie,
dwa auta i jestem zadowolony.
Przypadek trafił że akurat u Pana Mateusza,
jestem trudnym klientem (weryfikuje, pytam, sprawdzam opcje, skanuje rynek, fora itp) i udało mu się że mną dobrnąć do dwóch zamówień. :piwko:
Nawet 3 :D

Pozdrawiam !
Emes
Lex user
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2022, o 19:21
Model Lexusa: ?
Skąd:: Slask
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Emes »

krawczykowskim pisze:
Emes pisze:Cóż, jak widać auta ponoć nie są ze zwrotów ,
Zresztą są tak oklejone, że nie wyobrażam sobie kto by je tak sobie zabezpieczył (folia, ceramika itp).

Oby tak było bo każdy kto czeka liczy że zamiast kombinować Lexus zacznie dostarczać i nadrabiać.

Dodam tylko, że osobiście też zamówiłem w Krakowie,
dwa auta i jestem zadowolony.
Przypadek trafił że akurat u Pana Mateusza,
jestem trudnym klientem (weryfikuje, pytam, sprawdzam opcje, skanuje rynek, fora itp) i udało mu się że mną dobrnąć do dwóch zamówień. :piwko:
Nawet 3 :D

Pozdrawiam !
Oj tam zaraz 3 :-)
Finalizujemy 2 :-)

:LEXUS:
Farmax
Lex user
Posty: 128
Rejestracja: 30 lis 2021, o 15:18
Model Lexusa: NX
Skąd:: STW
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Farmax »

W sobotę odebrałem samochód.
pierwszy mój Lexus i powiem że jest extra.
Esdipio
Lex user
Posty: 219
Rejestracja: 8 wrz 2021, o 16:57
Model Lexusa: NX
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Esdipio »

Farmax pisze:W sobotę odebrałem samochód.
pierwszy mój Lexus i powiem że jest extra.
Gratulacje. Przypomnisz nam jak to finalnie wygldało oczekiwanie... kiedy zamawiales i jaka wersja?
Brales moze jakies akcesoria, typu folia ochronna zderzaka czy tez folia ochronna klamek drzwi itp itd...

Generalnie zapytam wszystkich czy ktos zakladal videorejestrator w salonie lub na wlasna reke? Jesli tak to jaki model i w jaki sposob podlaczany, baypasem bezpiecznika czy tez normalnie do gniazdka zapalniczki?
Farmax
Lex user
Posty: 128
Rejestracja: 30 lis 2021, o 15:18
Model Lexusa: NX
Skąd:: STW
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Farmax »

Esdipio pisze:
Farmax pisze:W sobotę odebrałem samochód.
pierwszy mój Lexus i powiem że jest extra.
Gratulacje. Przypomnisz nam jak to finalnie wygldało oczekiwanie... kiedy zamawiales i jaka wersja?
Brales moze jakies akcesoria, typu folia ochronna zderzaka czy tez folia ochronna klamek drzwi itp itd...

Generalnie zapytam wszystkich czy ktos zakladal videorejestrator w salonie lub na wlasna reke? Jesli tak to jaki model i w jaki sposob podlaczany, baypasem bezpiecznika czy tez normalnie do gniazdka zapalniczki?
Zamawiałem pod koniec sierpnia 21 i 25.06.2022 mogłem odebrać.
Wersja 350h prestige plus pakiety - dołożyli mi (to chyba standard) matę do bagażnika , siatkę i chyba dywaniki.
Zrobiłem nim trasę z Warszawy do Rzeszowa i spalanie 6,3 przy prędkościach minimalnie większych jak na S-kach. Większość na tempomacie bo chciałem zobaczyć jak działa i rewelacja.
Ja osobiście jestem bardzo zadowolony bo zamawiała go żona przez internet i telefon - więc bez oglądania. Jakość wykonania super Wcześniej miałem X3 i MB i jak dla mnie jest lepiej.
pzdr i szybkiego odbioru
Łączkowski
Lex user
Posty: 124
Rejestracja: 5 kwie 2022, o 14:14
Model Lexusa: NX
Skąd:: WARSZAWA
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Łączkowski »

Farmax pisze:Zrobiłem nim trasę z Warszawy do Rzeszowa i spalanie 6,3 przy prędkościach minimalnie większych jak na S-kach. Większość na tempomacie bo chciałem zobaczyć jak działa i rewelacja.
Czyli prędkość była ok 130 km/h? Jeśli tak to jakoś mało wyszło w porównaniu np. do testu z USA jaki oglądałem i tam przy jeździe ok 115 km/h przez 100 mil wyszło spalanie ok 6,7l. Może to kwestia innych warunków atmosferycznych i innej benzyny (inna liczba oktanów).
whero
Lex Driver
Posty: 471
Rejestracja: 12 paź 2021, o 14:20
Model Lexusa: rx, gs, nx
Skąd:: Pomorskie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: whero »

z ciekawości bo wciąż nie jestem pewien a może ktoś ma już doświadczenie- prestige, design, tazuma - czy fotel kierowcy przesuwa się również żeby ułatwić wsiadanie/wysiadanie czy dostajemy to jedynie gdy dokupimy kolejne pakiety?
Rambo
Lex user
Posty: 42
Rejestracja: 15 cze 2022, o 11:55
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Krk
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Rambo »

whero pisze:z ciekawości bo wciąż nie jestem pewien a może ktoś ma już doświadczenie- prestige, design, tazuma - czy fotel kierowcy przesuwa się również żeby ułatwić wsiadanie/wysiadanie czy dostajemy to jedynie gdy dokupimy kolejne pakiety?
Prestige + design juz to ma.
I.Q.
Lex user
Posty: 176
Rejestracja: 31 sty 2022, o 16:10
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Polska
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: I.Q. »

Rambo pisze:
whero pisze:z ciekawości bo wciąż nie jestem pewien a może ktoś ma już doświadczenie- prestige, design, tazuma - czy fotel kierowcy przesuwa się również żeby ułatwić wsiadanie/wysiadanie czy dostajemy to jedynie gdy dokupimy kolejne pakiety?
Prestige + design juz to ma.
Oj nie chciałbym martwić ale by te funkcje realizować konieczna jest funkcja pamięci ustawień fotela ( personalizacji) a ta junkcja jest dostępna w dodatkowej opcji PREMIUM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości