Zakup Lexusa NX 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
Lapa
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 18 lis 2021, o 19:22
Model Lexusa: NX350
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Lapa »

Pisząc o pseudo deklaracjach miałem na myśli potencjalnego klienta, który przez "pewną znajomość" u sprzedawcy deklarował że posiada np 10 samochodów a sprzedawca wpisywał to w system. W takim przypadku z automatu wchodzi rabat flotowy na Lexusie 15%(chyba tyle). Od listopada czy jakoś sprzedawca juz tak nie zrobi. Zrobili "teczkę" każdego Kupującego i rabat dostajesz taki jak widzi Twoja "teczka". Ja tu pochwalę się - Łączny rabat z tym ekobonusem 30,30% i jest to maksymalny rabat dostępny w Polsce. Tu w składową rabatu wszedł jeszcze jednorazowy bonus premium w wysokości 2% do 3%, który może ale nie musi dostać osoba z rabatem flotowym. Teraz każdy sobie przeliczy co i jak.
Telega86
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 27 lis 2021, o 17:23
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Telega86 »

Cześć Wszystkim!
Tydzień temu zamówiłem NX350h w wersji Omonetashi z pakietem luxury, dachem panoramicznym i kompletem kół zimowych. Zamawiałem w Warszawie i wyszło po wszystkich rabatach 262 tys brutto.
Termin realizacji w umowie został zapisany w widełkach od 31.03.2022 do 30.09.2022.
Teraz jeżdżę BMW, ale po cyrkach z zamówieniem nowego egzemplarza, delikatnie mówiąc się zraziłem i poszedłem w Lexusa.
Lapa
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 18 lis 2021, o 19:22
Model Lexusa: NX350
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Lapa »

Wersja F-sport +metalik+ pakiet Fuji+Vodafone dorzucili jeszcze gumową wykładzinę:P - 240.000,00 tyle u mnie.
Esdipio
Lex user
Posty: 219
Rejestracja: 8 wrz 2021, o 16:57
Model Lexusa: NX
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Esdipio »

Lapa pisze:Wersja F-sport +metalik+ pakiet Fuji+Vodafone dorzucili jeszcze gumową wykładzinę:P - 240.000,00 tyle u mnie.
Faktycznie zacny rabat. Ja mam dokładnie to samo zamowione i cena koncowa 269 tys zl. Nigdy nie mialem lexa, wiec nie mam nawet dodatkowego 2% rabatu dla stałego klienta Lexusa. Zakup na osobe prywatna.
vki
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 28 lis 2021, o 21:28
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Legnica
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: vki »

Witam Wszystkich
Zamówiony NX 350h Prestige + Design + Tazuna + matalik + hak + gumowa wykładzina bagażnika i siatka + Vodafone z Gps - prywatny 231 tyś.
Pozdrawiam
Telega86
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 27 lis 2021, o 17:23
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Telega86 »

A o jakich terminach dostawy auta informowali Was sprzedawcy? Ja zamawiając w listopadzie mam w umowie między 1 czerwca a 30 września 2022 r.
DaroDad
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 19 lis 2021, o 22:09
Model Lexusa: NX300h
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: DaroDad »

Pięknie się tu chwalicie wysokościami rabatów ja poczekam jak odbierzecie i wtedy pochwalcie się cenami ... bo znając życie nie wierzę, że przy takiej inflacji i cenach walut utrzymają te ceny. Jeśli jednak będziecie wygranymi.
Ja niestety lub stety bo już odebrany ale kupiłem stary model 2 tygodnie temu, nie wierzyłem w zapewnienia może jestem słabej wiary, cena jako pierwszego lexa w rodzinie nie była zbyt korzystna ... ale jak na razie jestem prawie zadowolony.
Esdipio
Lex user
Posty: 219
Rejestracja: 8 wrz 2021, o 16:57
Model Lexusa: NX
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Esdipio »

DaroDad pisze:Pięknie się tu chwalicie wysokościami rabatów ja poczekam jak odbierzecie i wtedy pochwalcie się cenami ... bo znając życie nie wierzę, że przy takiej inflacji i cenach walut utrzymają te ceny. Jeśli jednak będziecie wygranymi.
Ja niestety lub stety bo już odebrany ale kupiłem stary model 2 tygodnie temu, nie wierzyłem w zapewnienia może jestem słabej wiary, cena jako pierwszego lexa w rodzinie nie była zbyt korzystna ... ale jak na razie jestem prawie zadowolony.
100% że nie zmienia ceny. Sprzedawca wyraznie to podkreslil. Wyobrażasz sobie jaki wpływ wizerunkowy miałoby takie postepowanie na marke Lexus? A powiedz mi w ktorej marce podniesli ceny jesli masz juz złozone i przyklepane zamowienie? Pozatym w Lexusie wplacasz zaliczke a nie zadatek, w kazdym momencie mozesz zrezygnowac bez podania przyczyny. Mam tez zamowiona skode i czekam juz prawie rok i nie ma mowy o zmianie ceny.
Farmax
Lex user
Posty: 128
Rejestracja: 30 lis 2021, o 15:18
Model Lexusa: NX
Skąd:: STW
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: Farmax »

Witam wszystkich
My zamawialiśmy w sierpniu ( pod koniec). Termin był na umowie do końca stycznia 2022. W dniu 25.11.2021 Lexus dał mi informację że trafi do produkcji w styczniu i będzie max do końca marca ( od produkcji mają 1,5 mies. na sprowadzenie).
Zagwarantowali mi cenę taką jak na umowie a rok produkcji ma być nie 2021 tylko już 2022.
Wszelkie podwyżki czy zniesienie dopłat ekologicznych biorą na siebie.
pzdr
P.S
jestem pod wrażeniem niektórych rabatów ponad 23% - dla mnie to dziwne bo byłem w kilku salonach i nie było szansy na 20% nie mając w historii posiadanych aut Toyoty lub Lexusa - ale może teraz coś zwiekszyli - szacun za takie negocjacje
SnakeDoctor
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 26 gru 2016, o 20:06
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: SnakeDoctor »

Czy na tych pokazach przedpremierowych można się w ogóle było tym nowym NXem przejechać?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości