Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
NEONX
Lex user
Posty: 248
Rejestracja: 8 gru 2021, o 00:44
Model Lexusa: NX
Skąd:: Wawa
Kontakt:

Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: NEONX »

https://youtu.be/XjLMqFdP-Ck

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
Tomasz76
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 19 lut 2022, o 20:31
Model Lexusa: NX350h Omotenashi, ES300h
Skąd:: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Tomasz76 »

NEONX pisze:Co.do tej klapy, jest na youtube filmik który pokazuje że trzeba po prostu wcisnąć i odejść od samochodu. Wtedy klapa się zamknie i zablokuje

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Ale jaja, sam bym na to nie wpadł. Faktycznie po odejściu od tylnej klapy(nie musisz od samochodu), auto zamyka się. Dzięki
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1354
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Klaudiusz »

Toyotu i Lexusy maja bardzo duza rezerwe. Mozna na niej przejechac do 100km. Ale lepiej tego nie probowac :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gfr
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 30 sty 2022, o 14:20
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Jabłonna
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: gfr »

NEONX pisze:https://youtu.be/XjLMqFdP-Ck

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Te głupie oszczędności w postaci braku podświetlenia tylnych klamek, podłoża z drzwi i samościemniającego lusterka pasażera rozczarowują....
NEONX
Lex user
Posty: 248
Rejestracja: 8 gru 2021, o 00:44
Model Lexusa: NX
Skąd:: Wawa
Kontakt:

Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: NEONX »

https://youtu.be/O_4t3e94jhI

Ci to dopiero mają uwagi, ale oni chyba ustawowo nienawidzą Lexusa.
Wiedza nikła

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1354
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Klaudiusz »

NEONX pisze:https://youtu.be/O_4t3e94jhI

Ci to dopiero mają uwagi, ale oni chyba ustawowo nienawidzą Lexusa.
Wiedza nikła

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
Ania i Marek otwarcie mowia ze sa fanami BMW. Sami jezdza Mini wiec wiadomo jaka bedzie ocena.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tomasz76
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 19 lut 2022, o 20:31
Model Lexusa: NX350h Omotenashi, ES300h
Skąd:: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Tomasz76 »

gfr pisze:
NEONX pisze:https://youtu.be/XjLMqFdP-Ck

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Te głupie oszczędności w postaci braku podświetlenia tylnych klamek, podłoża z drzwi i samościemniającego lusterka pasażera rozczarowują....
Jeśli chodzi o lusterko pasażera, to nie miałem jeszcze okazji tego sprawdzić. Natomiast brak podświetlenia tylnych klamek zewnętrznych nie przeszkadza, ponieważ światło w przednich klamkach jest tak mocne, że doświetla wystarczająco podłoże przy drzwiach tylnych.

Zapomniałem jeszcze wcześniej napisać, że w samochodzie zacząłem coraz lepiej dogadywać się ze sztuczną inteligencją. Nie wiem czy pani zaczęła rozpoznawać lepiej mój głos, czy aktualizacja oprogramowania pomogła, ale dogadujemy się coraz lepiej. Ostatnio nawet żartujemy, że jak pokłócisz się z żoną, to idziesz do NX sobie pogadać :)
Tomasz76
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 19 lut 2022, o 20:31
Model Lexusa: NX350h Omotenashi, ES300h
Skąd:: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Tomasz76 »

Klaudiusz pisze:
NEONX pisze:https://youtu.be/O_4t3e94jhI

Ci to dopiero mają uwagi, ale oni chyba ustawowo nienawidzą Lexusa.
Wiedza nikła

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
Ania i Marek otwarcie mowia ze sa fanami BMW. Sami jezdza Mini wiec wiadomo jaka bedzie ocena.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mówiąc szczerze, to ja już w żadne testy nie wierzę. Chociaż przyznam, że oglądam prawie wszystkie, żeby z każdego coś innego wyciągnąć i być mądrzejszym podczas osobistego testowania. Zawsze staram się przed zakupem wziąć auto na testy i przekonać się samemu, jak jest naprawdę. Wyjątkiem były NX, które zamówiłem w ciemno. Jak na razie uważam, że warto było zaryzykować.
heretyk
Lex user
Posty: 66
Rejestracja: 6 sie 2021, o 12:42
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: heretyk »

gokou2 pisze:Witam od tygodnia jestem użytkownikiem NX350h. Z racji że nie jeżdżę tym autem na codzień, narazie zauważyłem około 3 sekundowe opiuźnienie rozmów telefonicznych korzystając z Apple CarPlay, jeśli połączymy bez Apple CarPlay jest normalnie, ma ktoś ten sam problem?

Mam to samo
zauważyłem ze korzystając z CarPlay rozmowy telefoniczne są praktycznie nie możliwe ponieważ opóźnienia są ogromne i chyba rosną z czasem trwania polaczenia.
Przy zwykłym polaczeniu bluetooth polaczenia są ok, ale znowu od czasu do czasu tez sie rozłącza. Muszę wyłączyć i włączyć blueetooth żeby nawiązać na nowo polaczenie.

Kolejna atrakcja to ładowarka bezprzewodowa: iPhone 13 pro w oryginalnym etui skórzanym nie ląduje sie bezprzewodowo. Przetestowane na różnych telefonach. Telefon zaczyna się ładować i po minucie- dwóch, ładowanie zostaje przerywane.

Ktoś sobie tym poradził. Jakieś aktualizacje?
Tomasz76
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 19 lut 2022, o 20:31
Model Lexusa: NX350h Omotenashi, ES300h
Skąd:: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Tomasz76 »

Czyli w kwestii telefonów mamy sprawę jasną. Po tym co napisałeś, nie muszę sprawdzać innych telefonów. Widać, że wszystkie iPhony mają problem z ładowaniem. Mój iPhone 12 mini również. Samsungi o czym wspomniałem już wcześniej ładują się bez problemu. Jeśli chodzi o rozmowy, to muszę sprawdzić, jak to działa u mnie. Ostatnio przez kilka dni nie jeździłem NX, ponieważ mam jeszcze inne samochody we flocie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości