Lexus USA

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Lexus USA

Post autor: ledziu »

gmiter pisze:
ledziu pisze:
LukaszSi pisze:szukam w budżecie do 30 tys. i odliczając opłaty i inne cła raczej nie poszaleje na aukcjach w USA. Dlatego muszę podjąć ryzyko szukania w PL.
To szukanie w pl nazywasz ryzykiem a z usa nie ryzykiem :doh: ?
I jeszcze przy tym budżecie?
Już niewspomnę o tym jak sprowadziłbyś zwykłą wersje auta dostępnego w eu co później byłoby przy odsprzedaży jak dorwaliby Cię mędrcy idealiści od lexusów.

Masz 30k więc jakąś is250kę wyrwiesz. Jeżeli podejdziesz normalnie do sprawy czyli bez pierniczenia i układania wielkich story to na 100% coś kupisz i to pewniejszego niż w tym budżecie z usa.
Co do idealistów to już się u siebie spotkałem przy IS300 obecnym wystawionym, że 300 tys km to bardzo duży przebieg, ludzie pytają przez telefon jaka cena ostateczna nie oglądając auta no i wypadkowość to wgl. Wystawiłem za 22 to za dużo bo do zrobienia, wystawiłbym za 12 to nikt nie chce bo pewnie szrot... Dramat. A w auto wsiadam i bez problemu robię trasę 2000km jak ostatnio.. A odpryski lakieru przeszkadzają.
Widziałem Twoje ogłoszenie i współczułem Ci tych pytań...ale jest dokładnie tak jak pisałeś wystawisz za 12k to będzie szrot i dalej lipa. Zresztą ja ostatnio dałem hasło że sprzedam gs460 jak zobaczyłbyś jakie dostałem pytania to miałem wrażenie że wystawiłem statek kosmiczny. A co ciekawe żadnego konkretnego pytania w kwestii obejrzenia auta tylko śledztwo. No i w dupie mieli wszyscy fakt że można podjechać obejrzeć, pomacać, sprawdzić... ba nawet dalej u mnie serwisować tylko same pytania pt. "czemu" :stary:

Dlatego przyjąłem postawę napiętnowania takich "kupcuffff" bo to takie same szkodniki jak Mirasy cofające liczniki i malujące plakiem koła gdzie przejedziesz pół Polski zobaczyć złoma.

p.s.

LukaszSi jak chcesz podeślę Ci linka z działu sprzedam is jak kolega przez prawie rok sprzedawał is250awd z malowanym jednym elementem (maską) po uderzeniu doniczki. Dodam tylko że auto miało bardzo mały przebieg i finalnie poszło za podobną kwotę co chcesz wydać. Sam zobaczysz pałer "kupcufff" :biggrin2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość