IS200 vs mazda6, vs bmw330d

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Narf
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 5 paź 2010, o 12:48
Model Lexusa: :)
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: IS200 vs mazda6, vs bmw330d

Post autor: Narf »

slovly pisze: wybralem najdrozsze auto -> Lexa bo nie stac mnie na naprawy
skoro Cie nie stac na naprawe to czemu Lex? nie kumam... Lex nie ma tanich czesci, wiec jak cos sie popsuje, a kiedys to nastapi, to auto bedzie stalo? pewnie masz nadzieje ze sie nie bedzie psulo :) oby ;) nie ma aut ktore sie nie psuja, zawsze sie znajdzie cos do wymiany
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: IS200 vs mazda6, vs bmw330d

Post autor: tomekb »

narf lex naprawde sie nie psuje
Narf
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 5 paź 2010, o 12:48
Model Lexusa: :)
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: IS200 vs mazda6, vs bmw330d

Post autor: Narf »

tomekb pisze:narf lex naprawde sie nie psuje
innej odpowiedzi na forum lexusa sie nie spodziewalem :)
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: IS200 vs mazda6, vs bmw330d

Post autor: carinus »

Narf pisze:
tomekb pisze:narf lex naprawde sie nie psuje
innej odpowiedzi na forum lexusa sie nie spodziewalem :)
Poczytaj dokładnie forum nasze,oraz forum innej marki i porównaj ile postów dotyczy poważnych usterek.U nas największym problemem jest wymiana napedu zmieniarki.Może częsci są droższe ale powiedz ile razy my coś wymienimy,zanim inni zdążą wymienic to samo tyle że razy xx.Nam nie przeskakuje pasek,nie bierze silnik płynu,nie pada wtrysk i turbina,maglownicy nie wymieniamy.
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: IS200 vs mazda6, vs bmw330d

Post autor: forest »

no jeżeli ktoś dba o auto to nic nie ma prawa się zepsuć tym bardziej że dochodzi do tego niezawodność marki :D
SC430 '2002
Narf
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 5 paź 2010, o 12:48
Model Lexusa: :)
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: IS200 vs mazda6, vs bmw330d

Post autor: Narf »

carinus pisze:
Narf pisze:
tomekb pisze:narf lex naprawde sie nie psuje
innej odpowiedzi na forum lexusa sie nie spodziewalem :)
Poczytaj dokładnie forum nasze,oraz forum innej marki i porównaj ile postów dotyczy poważnych usterek.U nas największym problemem jest wymiana napedu zmieniarki.Może częsci są droższe ale powiedz ile razy my coś wymienimy,zanim inni zdążą wymienic to samo tyle że razy xx.Nam nie przeskakuje pasek,nie bierze silnik płynu,nie pada wtrysk i turbina,maglownicy nie wymieniamy.
czytam rozne fora, glownie civic klub. tam chlopaki opisuja przerozne usterki, ale tam troche wiecej jest uzytkownikow niz tu, wiec Twoje porownanie jest troche z pupy.
Jesli sie dba o auto, wymienia sie plyny, swiece, paski itp. na czas, to auto jezdzi i odwdziecza sie bezawaryjnoscia. wazne jest takze aby stosowac oryginalne czesci, a nie jakies tam zamienniki.
Ja, wybierajac samochod, usterkowosc odsuwam na dalszy plan, dla mnie liczy sie cos innego, wole czerpac przyjemnosc z jazdy, wiec wole co jakis czas remontowac silnik i cieszyc sie jego osiagami, niz jezdzic jakims bezawaryjnym pierdu-pierdu
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: IS200 vs mazda6, vs bmw330d

Post autor: legato97 »

A po co mam remontowac co jakis czas silnik jak jest ok, i osiagi te same? :biggrin2:
Narf
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 5 paź 2010, o 12:48
Model Lexusa: :)
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: IS200 vs mazda6, vs bmw330d

Post autor: Narf »

legato97 pisze:A po co mam remontowac co jakis czas silnik jak jest ok, i osiagi te same? :biggrin2:
z tych trzech wymienionych to chyba lexus ma najgorsze osiagi. BMW tu sporo odstaje, oczywiscie na plus BMW :)
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: IS200 vs mazda6, vs bmw330d

Post autor: legato97 »

Czyli proste, wybierasz w takim razie BMW i temat zamkniety :ok:, tylko czemu tak rozne auta porownujesz? is200? juz bys chociaz is300 wzial jak zalezy Ci na mocy :wink:
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: IS200 vs mazda6, vs bmw330d

Post autor: klexus »

Narf pisze: Ja, wybierajac samochod, usterkowosc odsuwam na dalszy plan, dla mnie liczy sie cos innego, wole czerpac przyjemnosc z jazdy, wiec wole co jakis czas remontowac silnik i cieszyc sie jego osiagami, niz jezdzic jakims bezawaryjnym pierdu-pierdu
Jak dla mnie wszystko jasne lepeij grzebac przy silniku, pojezdzic troche i znowu grzebać.
Hmm pierwszy raz spotykam sie z taka myslą no nic Ok. Ja tylko powiem tyle wtryski pompa, turbina, i pokochasz BMW.
No cóż zawieszenie każde kiedyś da znac o sobie bo mamy takie drogi a nie inne na to nie mam wpływu, ale nie chciało by mi grzebac przy silniku bo po co??
no chyba jak bym chciał wykrzesac z niego 500KM to ok musiał bym go okuć, ale tak to bez sensu. wymiana płynów i w droge i to jest przyjemność z jazdy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości