GS 300 MK I skrzynia, czy jest sie czego obawiac

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
ODPOWIEDZ
callisto
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 29 gru 2015, o 23:13
Model Lexusa: brak
Skąd:: Polska
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

GS 300 MK I skrzynia, czy jest sie czego obawiac

Post autor: callisto »

Witam zawsze marzył mi się ls 400 lub ls 430 jednak budżet pozwala na gs 300 MKI Ogólnie auto strasznie mi się podoba mam jednak obawy co skrzyni automatycznej, której nigdy nie miałem. Obawiam się oczywiście awarii, ewentualnie wymiany w używanym aucie 20 letnim. Ile taka skrzynia może realnie wytrzymać 0,5 mln km? Pozdrawiam
sebek8888
Lex Driver
Posty: 368
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 14:36
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Zyrardów
Kontakt:

Re: GS 300 MK I skrzynia, czy jest sie czego obawiac

Post autor: sebek8888 »

Taka skrzynie kupisz za 400zł więc nawet jakby się sypla to koszty naprawy nie beda duze. Jakby co to mam taka na sprzedanie;)
Awatar użytkownika
krzywydg
Lex Maniak
Posty: 787
Rejestracja: 14 sty 2011, o 00:42
Model Lexusa: GS430 MK I
Skąd:: Dąbrowa Górnicza
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: GS 300 MK I skrzynia, czy jest sie czego obawiac

Post autor: krzywydg »

Nikgo się nie bój!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=ukbIh0q9X3A Nie ważne co masz w sercu... Ważne co masz w dupie!
Części Gs300/430
Obrazek
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: GS 300 MK I skrzynia, czy jest sie czego obawiac

Post autor: lukas78 »

Jeśli w momencie zakupu skrzynia będzie pracować poprawnie i stan oleju będzie ok, to nie masz się czego obawiać. Wiadomo, że przedmiotowa skrzynia jest nieco "leniwa", ale w seryjnym GS naprawdę pancerna. No chyba, że ktoś nie zaglądał do niej od lat i dostała ostro w kość - ale w taki sposób, to każda skrzynia zacznie świrować. Generalnie mało kto na forum zgłaszał jakieś awarie tych skrzyń - zarówno w is, jaki i w gs.
A przebiegi w okolicach 500 tys.km ma pewnie (świadomie lub nieświadomie :P ) w swoich :LEXUS: z 1/3 forumowiczów.
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości