Lexus IS II jaka kwota?

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Lexus IS II jaka kwota?

Post autor: q3_ »

To prawda,że 9 to sporo na takiego diesla. Siostra w tym czasie ujeżdżała Mietka C-klasse z podobnym dieslem i ten to palił raczej koło 5-6.
I oczywiście z LS430 nie wróciłbym do IS220D :D. Nawet z nowym (wtedy jak go kupiłem) ISem porównując, mój stary LS jest bardziej przyjazny użytkownikowi - zarówno kierowcy jak i pasażerom. A IS nie był w ogóle przyjazny pasażerom siedzącym z tyłu - totalna ciasnota.
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Lexus IS II jaka kwota?

Post autor: Miłosz »

Z lsa do isa to i ja bym się nie przesiadł hehe :P ale to dwa różne auta i dwa różne światy. Przeprogramowanie kompa to jest must have wg mnie, tyle żeby to zrobić reszta musi być sprawna, a patrząc po tym jak do mnie piszą czy nawet dzwonią ludzie to o dobrą i w miarę zdrową sztukę jest cieżko. Mój też kulał, i nie będę tego ukrywać, ale po konkretnym serwisie dostał nowe życie.
PS w serii, ze świateł to nawet tico sobie z lexem poradzi przez tą gigantyczną turbo dziurę :D
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Lexus IS II jaka kwota?

Post autor: q3_ »

Dziura oczywiście była, ale może ja miałem nie aż tak gigantyczną (coś się zmieniało po liftingu?) albo po prostu jakoś z tym potrafiłem żyć, bo mało było samochodów, które potrafiły uciec spod świateł :D .
Poza tym do startu spod świateł służy motocykl. Wtedy nie ma takich dylematów ;) .
spadling1
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2017, o 10:27
Model Lexusa: IS
Skąd:: Zamosc
Kontakt:

Re: Lexus IS II jaka kwota?

Post autor: spadling1 »

Dziekuje za odpowiedzi :) A w jakiej kwocie patrzeć IS 250 w benzynie?
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Lexus IS II jaka kwota?

Post autor: Miłosz »

Nie śledzę tak cen, ale chyba 10-15 tys więcej musisz dać.
A co do turbo dziury to miałem przyjemnosc jezdzic paroma dieslami i nawet w renault clio w klekocie takiej nie było ;)
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości