Prośba o informacje z VIN

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
koza
Lex user
Posty: 94
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 19:23
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Prośba o informacje z VIN

Post autor: koza »

ederos pisze:dla mnie też wątpliwe bo lata nie te :)
a trochę z innej strony - jeśli LEX byłby serwisowany w ASO - dajmy dla przykładu: warszawskim, to czy w jakimkolwiek innym np. poznańskim mogą sprawdzić jego historię serwisową?
Dokładnie tak. Obojętnie gdzie był serwisowany w ASO Lexus w Polsce. Baza serwisowa jest ogólnopolska w poniedziałek mogę sprawdzić ten samochód.
ederos
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 22:40
Model Lexusa: brak
Skąd:: Poznań

Re: Prośba o informacje z VIN

Post autor: ederos »

koza pisze:
ederos pisze:w poniedziałek mogę sprawdzić ten samochód.
pewnie dopiero we wtorek (Święta :) ) ale sprawiłbyś mi dużą przysługę :podziw:
koza
Lex user
Posty: 94
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 19:23
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Prośba o informacje z VIN

Post autor: koza »

Racja :ok:
koza
Lex user
Posty: 94
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 19:23
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Prośba o informacje z VIN

Post autor: koza »

Baza serwisowa nie udzieliła żadnej informacji, czyli auto nie było serwisowane w ASO.
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Prośba o informacje z VIN

Post autor: janasek »

koza pisze:Baza serwisowa nie udzieliła żadnej informacji, czyli auto nie było serwisowane w ASO.
koza a gdzie to sprawdzałeś? Przegląd zerowy musiał byc zrobiony, więc chyba pozostaje dojscie gdzie auto było kupione i tam sprawdzenie ale nie wiem czy w ogole jest to możliwe.
Moim zdaniem to auto zostało sprzedane i przynajmniej na początku serwisowane (jeżeli w ogóle było) w ASO Toytoty.

Pozdro
Luxusem jadę... :)
koza
Lex user
Posty: 94
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 19:23
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Prośba o informacje z VIN

Post autor: koza »

W bazie Toyoty-Lexus to co każde ASO posiada i z tego samego korzysta.

Jak auto było kupione za granicą to nie pokaże nic, to jest baza ogólnopolska. Żadna stacji nie sprawdzi Ci czy było coś robione za granicą bo nie ma takiej możliwości ( w niemieckich autach owszem )

Samochód chociaż jakby raz sie pojawił w polsce w serwisie byłoby to do odczytania po VIN'ie.

Nie ma różnicy w której stacji sprawdzasz. Jest taki program Toyoty który posiadają tylko stacje ASO Toyota i Lexus w którym wbijasz VIN i masz informacje. Jak auto nie było ani razu w polsce na serwisie to nie będzie w tej bazie.
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Prośba o informacje z VIN

Post autor: janasek »

Tak, racja ale system, w którym Panowie serwisanci sprawdzają numery katalogowe częsci zamiennych podaje na pewno oryginalny kolor nadwozia i jeżeli było sprzedane w Europie to także info na który rynek auto poszło. (przy sprawdzeniu części do mojego SC kolor podaje). :)

Pozdro
Luxusem jadę... :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość