[ ls430] Lexus 440tyskm...

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: lexus ls430 440tyskm...

Post autor: legato97 »

Nie pali na benzynie, a facet wymienia rozrzad ??? O co tu chodzi ? :doh: :biggrin2:
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: lexus ls430 440tyskm...

Post autor: janasek »

Heh, świetny przykład niezniszczalnoąści japońskiej marki. Ludzie nie znają marki i nie wierzą w niezawodnośc japońskiej techniki.

A co do GS-ów I generacji to większość ma przelatane grubo ponad 300 tys km tylko że 90% jest kręconych i mają "przebiegi" poniżej 200 tyś. I nadal jeżdzą nieraz lepiej niż niemcy. :biggrin2:

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Japanese-Fanatics
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 25 lis 2010, o 12:31
Model Lexusa: Brak/Impreza WRX
Skąd:: Suwałki/Polska
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Re: lexus ls430 440tyskm...

Post autor: Japanese-Fanatics »

legato97 pisze:Nie pali na benzynie, a facet wymienia rozrzad ??? O co tu chodzi ? :doh: :biggrin2:
Tego, że nie chodził na benzynie nie ruszał, bo podobno zapiekło wtryskiwacze(wg. niego koszt zrobienia tego to ok 8-10tyś PLN) , a na rozrząd po prostu przyszedł czas. :biggrin2: Co do przebiegów to powiem tylko tyle w swoim Xedosie mam prawie 330 tyś km., auto było hamowane i wykazało pełną moc, no i jeżdżę ciągle na syntetyku. :ok: Zresztą Xedos miał być luksusową marką Mazdą, ale niestety nie znalazło tylu chętnych, więc Mazda wróciła do produkcji standardowych modeli. :bye:
Wróg pseudoekologów. Miłośnik prawdziwej motoryzacji.
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: lexus ls430 440tyskm...

Post autor: Rici »

Japanese-Fanatics zacznij się trzymać tematów bo w kółko piszesz nie tam gdzie trzeba to są Informacje czyli dane i ważne informacje a nie opowieści techniczne. Jesteś "Prezesem" swojego forum a robisz najprostsze błędy regulaminowe każdego Forum i to w dodatku świadomie.

Poza tym cały ten temat do końca tego tygodnia zostanie przeniesiony do śmietnika.
Obrazek
Japanese-Fanatics
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 25 lis 2010, o 12:31
Model Lexusa: Brak/Impreza WRX
Skąd:: Suwałki/Polska
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Re: lexus ls430 440tyskm...

Post autor: Japanese-Fanatics »

Sorki nie chciałem śmiecić, chociaż w sumie temat dotyczył LS430 ze sporym przebiegu, więc napisałem co wiem o tym modelu. :) Mogło się okazać pomocne. :)
Wróg pseudoekologów. Miłośnik prawdziwej motoryzacji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość