IS300 z ogłoszenia.. warto?

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: IS300 z ogłoszenia.. warto?

Post autor: tomekb »

uwazam zebys rezerwowal auto w jasle nie pozalujesz
Awatar użytkownika
szin
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 21 paź 2010, o 17:52
Model Lexusa: is300
Kontakt:

Re: IS300 z ogłoszenia.. warto?

Post autor: szin »

tak zamierzam uczynić
Lex

Re: IS300 z ogłoszenia.. warto?

Post autor: Lex »

może być ciężko z tą rezerwacją bo IS już sprzedany

widzę że już tych ogł. tu sporo nasypałeś radzę nie szukać ideału wśród 10 latków w których zawsze jest coś do pogrzebania targuj cenę na ewentualne ust. i bierz bo zaraz przyjdzie mróz i będziesz marzł na przystanku :scratch:
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: IS300 z ogłoszenia.. warto?

Post autor: forest »

max już sprzedał furke?! :D haha wiedziałem że szybko pójdzie...

a ten grafitowy na zielonej trawce - to pamiętam na pun.pl że ktoś go oglądał i ponoć nieźle bity jest! ... pzestrzegano nas przed nim ;)
SC430 '2002
Awatar użytkownika
szin
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 21 paź 2010, o 17:52
Model Lexusa: is300
Kontakt:

Re: IS300 z ogłoszenia.. warto?

Post autor: szin »

no sprzedał, sprzedał.. a ja jutro miałem się do Jasła wybrać. Szkoda.. Nie przestaje szukać. W sobotę przyjrzę się bliżej temu srebrnemu ze stolicy.

W sobotę chciałbym sprawdzić tego IS'a u jakiegoś mechanika.. Gość jest z Wilanowa (ul. Sarmacka). Niedaleko na Czerniakowskiej jest serwis toyoty, ale tam za przegląd liczą sobie 400 pln. Może znacie jakiś warsztat w stolicy, gdzie solidnie mi sprawdzą autko przed zakupem??
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: IS300 z ogłoszenia.. warto?

Post autor: lukas78 »

szin pisze:raczej sprzedał.. znalazłem kolegę AreBie, który (jak wynika z opisu) ma IS'a, natomiast Bronx'a już na forum nie ma.
Nic nie zaszkodzi Ci napisać na pw do AraBie z zapytaniem czy kupił IS od Bronxa - bo jesli nie kupił to raczej ma do niego namiary.
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS300 z ogłoszenia.. warto?

Post autor: Ralfx »

szin pisze:W sobotę chciałbym sprawdzić tego IS'a u jakiegoś mechanika.. Gość jest z Wilanowa (ul. Sarmacka). Niedaleko na Czerniakowskiej jest serwis toyoty, ale tam za przegląd liczą sobie 400 pln. Może znacie jakiś warsztat w stolicy, gdzie solidnie mi sprawdzą autko przed zakupem??
Hmmm z Wilanowa możecie pojechać do Chodzenia na Czerniakowską albo na Puławską (to pierwsze bliżej). Jak byś jechał na Puławska to daj znać to może też oblukam (zawsze warto mieć oczy które nie chcą kupić). Hmmm myślę że coś znajdziesz tańszego w okolicy. Może spróbuj zadzwonić do Renault Dyszkiewicz (tel. na google) oni są niedaleko Wilanowa u mnie w Konstancinie i mają sporą stacje diagnostyczną, może oni będą tańsi. Poleciłbym Ci mojego mechanika ale on w sobote nie pracuje wiec tu jest gorzej. Generalnie co tam jest blisko to ja się nie za bardzo orientuję. Przejeżdżam codziennie ale żadneo warsztatu w Wilanowie nie pamiętam.
Jak byś chciał jakieś wsparcie nagłe to 798 968 373
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
szin
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 21 paź 2010, o 17:52
Model Lexusa: is300
Kontakt:

Re: IS300 z ogłoszenia.. warto?

Post autor: szin »

Dzięki za pomoc.
Jutro o 11 będę się widział z właścicielem Lexa ze stolicy. Wyposażony w miernik grubości lakieru, w towarzystwie kolegi z białego BMW sprawdzę ISa najpierw okiem i uchem, później ewentualnie w serwisie.
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: IS300 z ogłoszenia.. warto?

Post autor: maxkow »

Dalsza dyskusje na temat zakupu Lexusow prosze kontynuować w temacie.

viewtopic.php?f=22&t=87

Dziekuje. :cenzura: :acute:
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość