IS300 z ogłoszenia.. warto?

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
szin
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 21 paź 2010, o 17:52
Model Lexusa: is300
Kontakt:

Re: IS300 z ogłoszenia.. warto?

Post autor: szin »

Znalazłem jeszcze takie ogłoszenie: http://otomoto.pl/lexus-is200-prestige-C14497496.html, cena dla mnie znacznie bardziej przystępna...
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: IS300 z ogłoszenia.. warto?

Post autor: tomekb »

Mysle ze warty obejrzenia ale jesli chciesz is300 to nie bedziesz zadowolony z osiagow is200
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS300 z ogłoszenia.. warto?

Post autor: Ralfx »

szin pisze:Znalazłem jeszcze takie ogłoszenie: http://otomoto.pl/lexus-is200-prestige-C14497496.html, cena dla mnie znacznie bardziej przystępna...
Nie jestem specem od IS ale jeśli bym miał czas to mógłbym na niego rzucić okiem jeśli nie jesteś z Warszawy. Problem tylko w tym że od jutra jestem bez samochodu :P
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: IS300 z ogłoszenia.. warto?

Post autor: forest »

tomekb pisze:Mysle ze warty obejrzenia ale jesli chciesz is300 to nie bedziesz zadowolony z osiagow is200
no dokładnie... a ten co pokazałeś, to wersja po liftingu a grill ma z wer. przed liftem :doh:
SC430 '2002
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: IS300 z ogłoszenia.. warto?

Post autor: tomekb »

forest pisze:
tomekb pisze:Mysle ze warty obejrzenia ale jesli chciesz is300 to nie bedziesz zadowolony z osiagow is200
no dokładnie... a ten co pokazałeś, to wersja po liftingu a grill ma z wer. przed liftem :doh:
własnie nie dokonca moze byc przedliftowy tlko ze pierwsza rejstarcja 2002 wszytko zalezy od tego jaki ma podlokietnik wtedy bedzie wiadomo co i jak a zdjecie jest tak zrobione ze podlokietnika nie widac.
Awatar użytkownika
szin
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 21 paź 2010, o 17:52
Model Lexusa: is300
Kontakt:

Re: IS300 z ogłoszenia.. warto?

Post autor: szin »

No nie jestem z Warszawy, ale planuje się wybrać.. Niby daleko z Łodzi pociągiem nie mam, jednak jeśli kolega Ralfx miałby czas i mógł go obejrzeć wcześniej - czy w ogóle warto zawracać sobie głowę - to byłbym niezmiernie wdzięczny .
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: IS300 z ogłoszenia.. warto?

Post autor: janasek »

A czy brałeś pod uwagę tego?:

http://otomoto.pl/lexus-is200-C15449093.html

Cena wydaje się ok, przebieg też (jeżeli nie kręcony). VIN jest podany do sprawdzenia wieć może jest oki. Co prawda już troszke stoi na allegro ale może dlatego żę jest to SportCross, i może by gość jeszcze z ceny troszke odpuścił? I byś się zmieścił wplanowanych 30k.

Z tego co widzę lewy przód jest spasowany jakoś krzywo, ale może był po małym strzale? Trzebaby go obejrzeć.

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
szin
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 21 paź 2010, o 17:52
Model Lexusa: is300
Kontakt:

Re: IS300 z ogłoszenia.. warto?

Post autor: szin »

Zwracałem już na niego uwagę.. trochę podejrzanie tani. Do Warszawy mam znacznie bliżej dlatego w sobotę sprawdzę ten egzemplarz: http://otomoto.pl/lexus-is200-prestige-C14497496.html . Już wstępnie umówiłem się z właścicielem. Zdam relacje z wizyty.. może nawet foto :-)
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: IS300 z ogłoszenia.. warto?

Post autor: janasek »

SportCrossy są zazwyczaj tańsze od sedanów, wiec się go nie bój. Ja swój egzemplarz wyrwałem za dobre pieniądze i jestem na razie zadowolony... :biggrin2: a mam go niecałe 2 tygodnie. Czas pokaże czy to dobra inwestycja.

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: IS300 z ogłoszenia.. warto?

Post autor: forest »

no ja swego też wyrwałem za dobre $$$ ale w większości przypadków to naprawde trzeba uważać, może też tak być że auta z wyższą ceną też mogą być.... bite ;)
SC430 '2002
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości