IS250 - czego nalezy sie spodziewac po przebiegu

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
ODPOWIEDZ
Vego
Lex user
Posty: 76
Rejestracja: 29 mar 2011, o 22:42
Model Lexusa: miotacz ognia
Skąd:: Wawa
Kontakt:

IS250 - czego nalezy sie spodziewac po przebiegu

Post autor: Vego »

is250

czego nalezy sie spodziewac po przebiegu 200k - pytam oczywiscie o te negatywne rzeczy,

generalnie to szukam isa do 65 tysiecy ale albo sa tak rozwalone ze ja na pierwszy rzut oka juz sam wiem ze mam sobie dac spokoj albo odstrasza mnie duzy przebieg
samochod podoba mi sie tak abrdzo ze nawet mysle jzu o zakupie 220
Awatar użytkownika
prosperopro
Lex Driver
Posty: 599
Rejestracja: 10 sty 2011, o 20:08
Model Lexusa: LS400 UCF11
Lokalizacja: Lublin

Re: IS250 - czego nalezy sie spodziewac po przebiegu

Post autor: prosperopro »

za te pieniadze masz uczciwy przebieg i malo zuzyte auto 200 tys. to jak na lexa to malo przjedzie 5x tyle. ;) reszta to kombinatorzy ;)
"Coś co jest teraz jest gorsze niż było"
"Proste sa dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
"samochody sa na benzyne. na olej napedowy jezdza traktory i ciezarowki, a na gazie gotuje sie obiad. tyle w tym temacie."
TOYOTA LEXUS LS400 ®
Vego
Lex user
Posty: 76
Rejestracja: 29 mar 2011, o 22:42
Model Lexusa: miotacz ognia
Skąd:: Wawa
Kontakt:

Re: IS250 - czego nalezy sie spodziewac po przebiegu

Post autor: Vego »

ale to ponad 40 tysiecy rocznie, ja jeżdżę 10 tysiakow rocznie, co z zawieszeniem, amorami i innymi rzeczami ktore sie zużywają?
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: IS250 - czego nalezy sie spodziewac po przebiegu

Post autor: Travis »

Vego pisze:ale to ponad 40 tysiecy rocznie, ja jeżdżę 10 tysiakow rocznie, co z zawieszeniem, amorami i innymi rzeczami ktore sie zużywają?
to coś mało jeździsz. Ja od kupna mojego leszka (3 stycznia tego roku) zrobiłem ponad 12tyś więc do końca roku wyjdzie mi grubo ponad 20tyś. Wydaje mi się że nowe generacje leszków już nie są takie trwałe jak te stare bo wszyscy wiemy jak teraz robi się samochody. Owszem możesz takiego kupić z przebiegiem ponad 200tyś za 65k ale ja bym się spodziewał że co jakiś czas pojawiałby się jakieś usterki. Nie ufałbym np elektryce.
Awatar użytkownika
prosperopro
Lex Driver
Posty: 599
Rejestracja: 10 sty 2011, o 20:08
Model Lexusa: LS400 UCF11
Lokalizacja: Lublin

Re: IS250 - czego nalezy sie spodziewac po przebiegu

Post autor: prosperopro »

Zobacz kto sprzedaje czy starszy facet czy w srednim wieku jak w srednim wieku samochod byl katowany jak w starszym - to ma facet rozumum i raczej nie katowal a normalnie uzytkowal samochod ale trzeba sie liczyc z tym ze moze miec syna w wieku 18 ~ co oznacza ze moze byc jezdzone - ale raczej nie na codzien ;) 40 tys.km szybko sie rocznie nabija jak sie mieszka po za miastem okolo 25- 40 km i codziennie trzeba dojechac wtedy 100 km -200km w zaleznosci od szwedania w miescie, niewyjete dziennie a tak ludzie robia. Vego w Poznaniu jak bylem to masz 70% drog lepszych niz w Lublinie lokalizacja tez ma znaczenie bo mniej odbije sie na amorach. Przejedz sie i obejrz podwozie jak sie wybrudzisz nic sie az takiego nie stanie jakbys mial kupic za gruba kase samochod do ktorego trzeba dolozyc. ;)
"Coś co jest teraz jest gorsze niż było"
"Proste sa dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
"samochody sa na benzyne. na olej napedowy jezdza traktory i ciezarowki, a na gazie gotuje sie obiad. tyle w tym temacie."
TOYOTA LEXUS LS400 ®
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: IS250 - czego nalezy sie spodziewac po przebiegu

Post autor: klexus »

Prosperopro z tym braniem pod uwagę kto sprzedaje to mit, jak widzę ogłoszenia ze od gościa który się urodził w 1887 roku, i ma przejechane 50,000 ( 10 letni samochód) to nawet nie jadę oglądać.
Druga sprawa wiem jak starsi jeżdżą, palenie sprzęgła, jazda na ręcznym, myjnie mechaniczne, i brak reakcji na omijanie dziur.
Vego
Lex user
Posty: 76
Rejestracja: 29 mar 2011, o 22:42
Model Lexusa: miotacz ognia
Skąd:: Wawa
Kontakt:

Re: IS250 - czego nalezy sie spodziewac po przebiegu

Post autor: Vego »

kupiłem 220D wiec EOT
Awatar użytkownika
jarekrk
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 25 gru 2010, o 13:15
Model Lexusa: Nie L / e46 323
Skąd:: KRK
Kontakt:

Re: IS250 - czego nalezy sie spodziewac po przebiegu

Post autor: jarekrk »

klexus pisze:Prosperopro z tym braniem pod uwagę kto sprzedaje to mit, jak widzę ogłoszenia ze od gościa który się urodził w 1887 roku, i ma przejechane 50,000 ( 10 letni samochód) to nawet nie jadę oglądać.
Druga sprawa wiem jak starsi jeżdżą, palenie sprzęgła, jazda na ręcznym, myjnie mechaniczne, i brak reakcji na omijanie dziur.
toż to tak starzy ludzie lexami też jeżdzą:) ?

To wszystko z wiekiem to taka głupia gadka jak np od kobiety,że spoko itp miałem jedno auto i właśnie zawieszenie strasznie wytyrane było bo 3/4 pewnie nie zwalnia na progach, nie omija dziur itp

Dużo moich znajomych rocznik 85-86 ma dobre samochody i jeżdżą bardzo pomału i "ekonomicznie" , po prostu trzeba do każdego modelu podchodzić indywidualnie wg. mnie
lexusmzda
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 23 sie 2011, o 15:29
Model Lexusa: IS220
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS250 - czego nalezy sie spodziewac po przebiegu

Post autor: lexusmzda »

klexus pisze:Prosperopro z tym braniem pod uwagę kto sprzedaje to mit, jak widzę ogłoszenia ze od gościa który się urodził w 1887 roku, i ma przejechane 50,000 ( 10 letni samochód) to nawet nie jadę oglądać.
Druga sprawa wiem jak starsi jeżdżą, palenie sprzęgła, jazda na ręcznym, myjnie mechaniczne, i brak reakcji na omijanie dziur.
nie można też generalizować, bo ja bym powiedział że młodzi latają po tych dziurach 100km/h :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości