200is ...lift, wszystkie informacje na ten temat

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
jarekrk
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 25 gru 2010, o 13:15
Model Lexusa: Nie L / e46 323
Skąd:: KRK
Kontakt:

Re: 200is ...lift, wszystkie informacje na ten temat

Post autor: jarekrk »

dzięki wam za odpowiedź i wyraźną pomoc, a mam jeszcze jedno pytanie czy mechanicznie coś zmieniane było ?
Czy oprócz tych "kosmetycznych"zmian nic większego nie ma ?
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 200is ...lift, wszystkie informacje na ten temat

Post autor: janasek »

redman pisze:Z wydatkiem jakiego rzędu, trzeba się liczyc myśląc o zakupie modelu poliftowego? Chodzi mi o to jakie ogłoszenia omijac z daleka, patrzac na cene ;)
Ja bym powiedział że żadnych nie należy odrzucac z góry. Fakt, jeżeli jest coś za połowę ceny to nie jest raczej realne ale jeżeli masz coś tańszego (np 20%) od tego co jest na aledrogo to nie odrzucaj go tylko zadzwoń, może ma jakaś wadę ukrytą o ktorej sprzedawca nie pisze a Ci nie będzie przeszkadzaąła lub sobie to naprawisz. Czasami ta marka w PL jest niedoceniona i nie wszyscy uznaja ją za pełnoprawnego konkurenta niemieckich, luksusowych marek i stąd cena może byc atrakcyjna. Ceny realne masz między 20 z 2000 roku a 35 z 2004/2005. Moim zdaniem za takimi warto patrzeć.

Pozdrawiam
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
molibden
Lex user
Posty: 43
Rejestracja: 20 mar 2011, o 18:14
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Poznań
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 200is ...lift, wszystkie informacje na ten temat

Post autor: molibden »

Po lifcie ISy miały chyba 6 airbagów, podczas gdy przed lifetm były tylko 4.
W kapitaliźmie wszyscy gotowi są zawsze na najgorsze, u nas na najlepsze.
Mój IS 200
Awatar użytkownika
jarekrk
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 25 gru 2010, o 13:15
Model Lexusa: Nie L / e46 323
Skąd:: KRK
Kontakt:

Re: 200is ...lift, wszystkie informacje na ten temat

Post autor: jarekrk »

aha, to jeżeli to były jedyne różnice mechaniczne, a reszta to tylko delikatne zmiany szczegółów, to w takim razie nie ma co się napalać szczególnie na te po lifcie tylko szukać zadbanej sztuki
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: 200is ...lift, wszystkie informacje na ten temat

Post autor: lukas78 »

jarekrk pisze:aha, to jeżeli to były jedyne różnice mechaniczne, a reszta to tylko delikatne zmiany szczegółów, to w takim razie nie ma co się napalać szczególnie na te po lifcie tylko szukać zadbanej sztuki
Dokładnie kolego szukaj auto zadbane i nie sugeruj się zbytnio rocznikiem. Powodzenia.
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
Awatar użytkownika
medyk
Lex user
Posty: 122
Rejestracja: 8 sie 2011, o 02:01
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Ashbourne IRL
Kontakt:

Re: 200is ...lift, wszystkie informacje na ten temat

Post autor: medyk »

No dobra... to co powiecie na to.. Moje auto jest z 2002r, mam spryskiwacze, nie mam xenonów, mam niski podłokietnik, ekonomizer na dole, 6 air bagów, szyberdach, czujnik zmierzchu, tryb AUTO, pomarańczowe wkładki kierunków w przednich lampach, kremowa skóra z alkantarą, ładniejsze maskownice głośników w drzwiach, nie mam nagłośnienia Mark L. Radio z CD na górze. I teraz powiedzcie mi proszę to jest polift czy nie, bo się trochę pogubiłem hehe ;)
Jeżeli zrobisz to czego się boisz osiągniesz to czego chcesz...
pioter
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 29 paź 2010, o 07:28
Model Lexusa: IS 200, xc90 4,4v8
Skąd:: Pruszcz Gd
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Re: 200is ...lift, wszystkie informacje na ten temat

Post autor: pioter »

Widać masz niezłego zlepa :) wcześniej pewnie ludzie w nim stali chroniąc się przed deszczem - a nasz wiesio ze stasiem w napływie talentu zlepili z tego lexa hahahhaha (żarty dla nie kumatych)
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: 200is ...lift, wszystkie informacje na ten temat

Post autor: tomekb »

medyk pisze:No dobra... to co powiecie na to.. Moje auto jest z 2002r, mam spryskiwacze, nie mam xenonów, mam niski podłokietnik, ekonomizer na dole, 6 air bagów, szyberdach, czujnik zmierzchu, tryb AUTO, pomarańczowe wkładki kierunków w przednich lampach, kremowa skóra z alkantarą, ładniejsze maskownice głośników w drzwiach, nie mam nagłośnienia Mark L. Radio z CD na górze. I teraz powiedzcie mi proszę to jest polift czy nie, bo się trochę pogubiłem hehe ;)
wydaje mi sie ze masz auto produkcji 2001 pierwsza rejstracja 2002 i jest to auto w specyfikacji na dany rynek wiec moze byc ze jest ok kazdy kraj zamawia mimo wszytko w innej specyfikacji samochody i winnym czasie na nowy rok modelowy pamietajcie ze auta z japoni plyna statkami wiec troche to trwa zaanim doplyna do danego kraju mysle ze poprostu w 2002 xenony nie byly w modzie w twoim kraju ;) a np spryskiwacze sa wymagane
Awatar użytkownika
medyk
Lex user
Posty: 122
Rejestracja: 8 sie 2011, o 02:01
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Ashbourne IRL
Kontakt:

Re: 200is ...lift, wszystkie informacje na ten temat

Post autor: medyk »

Z tymi spryskiwaczami to się zgodzę bo ze względu na pogodę drogi często są brudne i przydają się czasami nawet w środku lata :) taki urok. Wiec wygląda na to że jest to dosyć dobrze doposażony przedlift... Dobrze rozumiem?
Jeżeli zrobisz to czego się boisz osiągniesz to czego chcesz...
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: 200is ...lift, wszystkie informacje na ten temat

Post autor: forest »

a z jakiego kraju auto pochodzi?
SC430 '2002
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość