Koledzy pomóżcie jutro chcę jechać do Gniezna po is200

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
Mariano
Lex user
Posty: 152
Rejestracja: 23 paź 2011, o 19:05
Model Lexusa: Był IS200 jest GS430
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Koledzy pomóżcie jutro chcę jechać do Gniezna po is200

Post autor: Mariano »

z tego co mierzyłam różne, to od dachu jakieś 60 idąć w dół auta koło 100, maska klapa tył okolice 80
DIESEL AUTORYZOWANY SERWIS DELPHI, NAPRAWY UKŁADÓW WTRYSKOWYCH DIESEL WSZYSTKICH MAREK
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Koledzy pomóżcie jutro chcę jechać do Gniezna po is200

Post autor: janasek »

Info z ASO Lexusa: normą dla GS300 mk2 bezwypadkowego jest do 240 nm. 400 nm może oznaczać zarówno drugą warstwę lakieru jak i szpachle.

Mariano, rozumiem że właśnie wziałeś tego z Gniezna? Z czujnikiem zawsze doładniej sprawdzisz, sprzedawca wyrażnie kombinował bo wtedy książęk nie miał tylko mówił że będą a to dla mnie jest podejrzane. A zderzaki i dach jak wyglądają?

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
Mariano
Lex user
Posty: 152
Rejestracja: 23 paź 2011, o 19:05
Model Lexusa: Był IS200 jest GS430
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Koledzy pomóżcie jutro chcę jechać do Gniezna po is200

Post autor: Mariano »

janasek pisze:Info z ASO Lexusa: normą dla GS300 mk2 bezwypadkowego jest do 240 nm. 400 nm może oznaczać zarówno drugą warstwę lakieru jak i szpachle.

Mariano, rozumiem że właśnie wziałeś tego z Gniezna? Z czujnikiem zawsze doładniej sprawdzisz, sprzedawca wyrażnie kombinował bo wtedy książęk nie miał tylko mówił że będą a to dla mnie jest podejrzane. A zderzaki i dach jak wyglądają?

Pozdro
nie tego z gnizna nawet nie mierzyłem tak kichowato wyglądał i był zrobiony, że szkoda było otwierać torbe po czujnik oraz drzwi i maske silnika, nawet go dobrze spolerować nie potrafili, wzięłem tego z ostrowa...
pzdr
DIESEL AUTORYZOWANY SERWIS DELPHI, NAPRAWY UKŁADÓW WTRYSKOWYCH DIESEL WSZYSTKICH MAREK
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość