Koledzy pomóżcie jutro chcę jechać do Gniezna po is200

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: Koledzy pomóżcie jutro chcę jechać do Gniezna po is200

Post autor: michalm320 »

jarekrk pisze:Nie straszcie koledzy, bo ja też będę miał taki sam budżet za 2-3 miechy jak będę szukał dla siebie ISA , i mam nadzieje ,że znajdę coś co się nadaje do kupna, a tu widzę ,że każdy kolejny wklejony model to nie wypał...
Oby tak nie było bo z E46 wyląduje...
Prawda jest taka, że ciężko o zadbany i bezwypadkowy egzemplarz. Nikt dobrego auta nie sprzedaje tym bardziej za pół darmo. Tak więc albo trzeba zapłacić albo ryzykować. Co nie znaczy że te drogie są na 100% dobre...
Obrazek
Awatar użytkownika
jarekrk
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 25 gru 2010, o 13:15
Model Lexusa: Nie L / e46 323
Skąd:: KRK
Kontakt:

Re: Koledzy pomóżcie jutro chcę jechać do Gniezna po is200

Post autor: jarekrk »

nie no na bezwypadkowy nawet nie liczę, aby tylko nie było 3 warstw szpachli na połowie samochodu i niech nic nie gnije to już będzie plus dla mnie.
No i fajnie aby zostawiał 2 ślady, reszta będzie do oceny w ASO.


ps.
Ile warsztat w ASO bierze sobie za oględziny dokładne?
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Koledzy pomóżcie jutro chcę jechać do Gniezna po is200

Post autor: janasek »

jarekrk pisze:...Ile warsztat w ASO bierze sobie za oględziny dokładne?
Ktoś pisał że płacił na Puławskiej w Warszawie ok 550 zł i trzepali auto przez 3h. W Poznaniu podobnie ale słyszałem że gdzieś krzykneli 8 stówek. :)

Podejrzewam, że znaleźć E46 w lepszej kondycji niż IS-a jest tak samo albo nawet dużo trudniej. :)

Pozdro
Ostatnio zmieniony 24 paź 2011, o 16:40 przez janasek, łącznie zmieniany 1 raz.
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
jarekrk
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 25 gru 2010, o 13:15
Model Lexusa: Nie L / e46 323
Skąd:: KRK
Kontakt:

Re: Koledzy pomóżcie jutro chcę jechać do Gniezna po is200

Post autor: jarekrk »

ehh to ja myślałem ,że to bardziej ok kwoty 200zł-300zł
Kurde im więcej czytam to forum tym bardziej się boję 200isa
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Koledzy pomóżcie jutro chcę jechać do Gniezna po is200

Post autor: janasek »

200-300 zł to nawet nie wiem czy w Fiacie starczy. :) Generalnie nie ma co się bać Lexów, IS200 jest dobrym autem, mało awaryjnym, jest sporo części w zamienniku, które zazwyczaj nie kosztuja więcej niz u Niemców, a czesto nawet mniej. Tylko trzeba znaleźć zadbany egzemplarz, jak kupisz złom to nawet jak będzie to Fiat to sporo kasy możesz utopić. Utrzymanie auta po prostu kosztuje, to nie rower.

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
jarekrk
Lex user
Posty: 57
Rejestracja: 25 gru 2010, o 13:15
Model Lexusa: Nie L / e46 323
Skąd:: KRK
Kontakt:

Re: Koledzy pomóżcie jutro chcę jechać do Gniezna po is200

Post autor: jarekrk »

właśnie z tego co widzę, co koledzy szukają w kwocie do 20k to znalezienie takiego egzemplarza może być nie możliwe.
Przykładowo jako już doświadczony forumowicz rzuć okiem i powiedz czy z tych modeli widzisz coś co ci się wydaje godne uwagi -:
1 http://otomoto.pl/lexus-is200-stan-bard ... 28543.html
2 http://otomoto.pl/lexus-is200-C21034528.html
3 http://otomoto.pl/lexus-is200-stan-bard ... 28543.html
4 http://otomoto.pl/lexus-is200-C21221478.html

W sumie sprowadzonego nie chcę, dlatego jednym z moich wymagań jest zarejestrowany w PL a inne są już w komisach tylko co też odpada jak dla mnie
Awatar użytkownika
kolunio
Lex user
Posty: 274
Rejestracja: 11 sie 2011, o 10:52
Model Lexusa: is200
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Koledzy pomóżcie jutro chcę jechać do Gniezna po is200

Post autor: kolunio »

Jarekrk zglos sie do mnie jak bedziesz chcial kupic moze Ci sprzedam swojego ;]
Awatar użytkownika
Mariano
Lex user
Posty: 152
Rejestracja: 23 paź 2011, o 19:05
Model Lexusa: Był IS200 jest GS430
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Koledzy pomóżcie jutro chcę jechać do Gniezna po is200

Post autor: Mariano »

Panowie mianowicie troche szukałem troche wiem,
Ten z początku tematu z gniezna niewypał totalny byłem oglądać niechce mi się nawet pisać jaki śmietnik, drugiego z ostrowa kupiłem ale o tym później niejest taki zły jak go malujecie za ta cene (p.s. książka i 3 klucze są oczywiście połamane:)), co do czterech pozycji pozycji z postpowyżej mojego to:
1: z tego co pamiętam serwisowany do końca jakies bodajze 2 lata temu miał na budziku 270 dlatego odrazu odpuściłem ( w aukcji 267)
2: Toruń, byłem go sprawdzać malowany cały włącznie z dachem wartości całego ok 400 rdza w bagażniku, na dachu w jednym miejscu nawet 600 lakier błotnik prawy tył cały w rdzy na zdjeciach nie widać (kupił go podobno ktoś z gdańska)
3:oczywiście replika pierwszego :) może i przebieg nie duży jak na lexa ale ....nie wiem
4: chyba go nie było jak szukałem ale nie macie wrażenia\, że część zdjęć robiona w cieniu a część w słońcu?
DIESEL AUTORYZOWANY SERWIS DELPHI, NAPRAWY UKŁADÓW WTRYSKOWYCH DIESEL WSZYSTKICH MAREK
Awatar użytkownika
Mariano
Lex user
Posty: 152
Rejestracja: 23 paź 2011, o 19:05
Model Lexusa: Był IS200 jest GS430
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Koledzy pomóżcie jutro chcę jechać do Gniezna po is200

Post autor: Mariano »

janasek pisze:

Auto niby w całości przyjechało z niemiec ale wygląda na to jakby to była Włoszka tylo zarejestrowany przez handalrza w Niemczech aby poszedł jako niemiec. Książki brak ,ale ma niby dojechać, dwa klucze. Niby opłacony łącznie z recyklingiem ale jak klient zechce bez to można z ceną troszkę jeszcze pójść w dół (czyli jeszcze nie jest recykling opłacony). Przód na pewno malowany, wygląda na to że w ogóle był cały przepylony, poprzyklejane syfki na elementach, inny odcień tylnych lewych drzwi i klapy bagażnika. W środu tak wyplakowany łącznie ze skórami że aż wszystkie plastki są tłuste, słabo to wygląda. Więc trudno dokładnie zobaczyć czy był mocno stetrany. Silnik chodzi ładnie, nie przebiera, podłoga w bagażniku prosta (patrzone było od spodu). To tyle na szybko bez czyjnika lakieru. Ale oglądał go znajomy też handlarz więc opinia raczej obiektywna. :) Auto po przejściu i to nie jednokrotnym. :)

Pozdro
Auto z niemie żadna włoszka
książka i 3 klucze są
nieopłacony
niejest cały przepylony tylo prawa strona tył błotniki i przedni chyba lewy najgorzej błotnik TP ale ez tragedi wartości 300-400 gdzie kartka papieru do drukary to jakieś 80
wyplakowany owszem ale nie zniszczony
silnik pszczółeczka
pozdrawiam
DIESEL AUTORYZOWANY SERWIS DELPHI, NAPRAWY UKŁADÓW WTRYSKOWYCH DIESEL WSZYSTKICH MAREK
Awatar użytkownika
kolunio
Lex user
Posty: 274
Rejestracja: 11 sie 2011, o 10:52
Model Lexusa: is200
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Koledzy pomóżcie jutro chcę jechać do Gniezna po is200

Post autor: kolunio »

jak juz jestesmy przy wartosciach lakieru to jakie is 200 powinien miec wskazania ze lakier to orginal?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości