OSTRZEŻENIE DLA JADĄCYCH PO IS DO OSTROWA MAZOWIECKIEGO

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
konik_80
Lex Driver
Posty: 426
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:13
Model Lexusa: kiedyś IS200 obecnie Avensis T25
Skąd:: Szkocja
Lokalizacja: Szkocja / Stargard Szczec
Kontakt:

Re: OSTRZEŻENIE DLA JADĄCYCH PO IS DO OSTROWA MAZOWIECKIEGO

Post autor: konik_80 »

Faktycznie urodzony sprzedawca bo w opisie są opcje wyposażenia chyba ze wszystkich aut które sprzedawał :P
pawel07
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2011, o 11:55
Model Lexusa: is200
Skąd:: warszawa
Kontakt:

Re: OSTRZEŻENIE DLA JADĄCYCH PO IS DO OSTROWA MAZOWIECKIEGO

Post autor: pawel07 »

Witam,
Chciałbym ostrzec przed "idealnym is200" z ostrowa mazowieckiego.
http://allegro.pl/lexus-is200-155km-nav ... 11502.html
Samochod przez telefon byl nigdy nie malowany i bezwypadkowy (co tez jest uzwglednione na aukcji). Na miejscu Pan sprzedajacy zaczal sie juz wykrecac ze lakier byl odswiezany jeszcze w niemczech. W srodku auta jeszcze smierdzalo zakladem lakierniczym, auto dopiero co bylo lakierowane. Tylna prawa ćwiartka jest na 100% wspawana, łączenie widać wyraznie na klapie, klapa jest zle spasowana, czujnikiem mozna bylo bez problemu znalesc miejsce laczenia na slupku, pod wykladzina tez widac ze nadkole od wewnatrz dopiero co bylo malowane. w zwiazku z tym prawa strona od tylu byla po calosci szpachlowana i malowane bylo prawie cale auto wlacznie z dachem. Pan sprzedajacy klamie w zywe oczy, wykreca sie i naciaga ludzi na koszty. Zainteresowanym tym autem szczerze odradzam niepotrzebnej wycieczki.
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: OSTRZEŻENIE DLA JADĄCYCH PO IS DO OSTROWA MAZOWIECKIEGO

Post autor: forest »

już na zdęciach widać że klapa źle spasowana i zderzak w innym kolorze :/ no i wcale taka FULLLLLLLL WERSJA to nie jest, tym bardziej że navi nie działa w przedliftach ;)

dziękujemy za info pawel07
SC430 '2002
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: OSTRZEŻENIE DLA JADĄCYCH PO IS DO OSTROWA MAZOWIECKIEGO

Post autor: dS »

tomekb pisze:kazdy kupuje co lubi ale jesli mechanicznie byl ok ja bym nie skreslal
jeśli auto jest proste i mechanicznie też nie ma tragedii to można rozważać zakup, ale w takim przypadku duży argument to cena i wiadomo że nikt nie da tyle samo za auto po poważnym dzwonie co za autko np po parkingowej obcierce

a tu obrazek aukcji dla potomnych
http://img844.imageshack.us/img844/3389 ... 045007.jpg
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
Mariano
Lex user
Posty: 152
Rejestracja: 23 paź 2011, o 19:05
Model Lexusa: Był IS200 jest GS430
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: OSTRZEŻENIE DLA JADĄCYCH PO IS DO OSTROWA MAZOWIECKIEGO

Post autor: Mariano »

pisałem na innej aukcji, ze go kupiłem i to ze był po powaznym dzwonie tobzdura totalna tylny błotnik miał 400 prawa strona malowanaok konstrukcja przód tył bagaznik podłuznice nigdy nie ruszone, po miesiacu jeźdzenia stwierdzam, że mechanicznie igła coś mi tylko stuka w tylnym zawieszeniu musze sprawdzić to auto ma 12 lat a nie nowe z salonu.....pozdrawiam
DIESEL AUTORYZOWANY SERWIS DELPHI, NAPRAWY UKŁADÓW WTRYSKOWYCH DIESEL WSZYSTKICH MAREK
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: OSTRZEŻENIE DLA JADĄCYCH PO IS DO OSTROWA MAZOWIECKIEGO

Post autor: Rici »

A wysłał go tobie listem poleconym za 3 zł ? :sarcastic: bo ma taką opcje w aukcji :biggrin2:

A tak poważnie to podzielam zdanie kolegów, malowany nie znaczy że cuda się działy.
Obrazek
wybuch
Lex user
Posty: 20
Rejestracja: 7 mar 2012, o 21:35
Model Lexusa: is200
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: OSTRZEŻENIE DLA JADĄCYCH PO IS DO OSTROWA MAZOWIECKIEGO

Post autor: wybuch »

Mój wóz też przerysowany po całym boczku kupiłem (uszkodzenie ubezpieczeniowe),zawiecha nie dostała,jedzie prosto,podłużnice całe,jaśki na miejscu,przynajmniej widać na tej stronie,że goła blacha pod lakierem,a nie "tynkiem zarzucone" przez jakiegoś smolucha ;) . Przy naprawie musi być trochę szpachli,byle nie za dużo. Dobre wykończenie lakernicze i autko jak nowe :dirol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość