Tylnonapędowiec do 30tys, pomoc przy wyborze.

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Tylnonapędowiec do 30tys, pomoc przy wyborze.

Post autor: dS »

Patrząc co wyprawia forumowicz Grabi ze swoim IS200 powiem że bez kompresora też spokojnie daje rade, po rondach lata równie swobodnie co Ralf swoim odchudzonym SCkiem a przecież mocy ma sporo mniej a waga SC po odchudzeniu podobna albo i niższa niż ISa.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
marekd1986
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 3 maja 2012, o 18:16
Model Lexusa: Niema
Skąd:: Lubliniec
Kontakt:

Re: Tylnonapędowiec do 30tys, pomoc przy wyborze.

Post autor: marekd1986 »

Jestem chętny kupić coś innego niż bmw, pobawić się innym tylnonapędowcem decydując czy to jest dokładnie to czego potrzebuje przez najbliższe kilka lat...
W BMW sztuka wahacza to koszt ~700-900zł, a mnie nie zależy na takich kosztach bo komu zależy ładować siano w "markę",
jeśli da radę znaleźć alternatywę dla BMW 3ki, przy moich wymaganiach.
Jeśli taki IS200 da radę, bądź coś innego to ja się na to piszę, tylko czy da radę na pewno?
Chociaż IS w zakupie nie jest dużo tańszy niż e46, a nawet jest w podobnej cenie.

PS. Co o tym myślicie: http://otomoto.pl/lexus-is200-okazja-2- ... 94692.html
są dwa ISy w gazie, ten jest tym droższym, ale kompletnie na lexusach się nie znam, czy to wygląda na dobre auto?

http://allegro.pl/show_item.php?item=2296530001
Ostatnio zmieniony 6 maja 2012, o 16:50 przez marekd1986, łącznie zmieniany 1 raz.
ledziu
Lex Master
Posty: 2499
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Tylnonapędowiec do 30tys, pomoc przy wyborze.

Post autor: ledziu »

Jezeli chcesz podjąć decyzje i nie obraźic się na kogoś za złe doradztwo to umów się z kolegami tymi którzy ćwiczą poślizgi swoimi ISami i bedziesz mial pogląd. Stracisz dzionek nooo ale wiedza kosztuje :biggrin2:
marekd1986
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 3 maja 2012, o 18:16
Model Lexusa: Niema
Skąd:: Lubliniec
Kontakt:

Re: Tylnonapędowiec do 30tys, pomoc przy wyborze.

Post autor: marekd1986 »

ledziu pisze:Jezeli chcesz podjąć decyzje i nie obraźic się na kogoś za złe doradztwo to umów się z kolegami tymi którzy ćwiczą poślizgi swoimi ISami i bedziesz mial pogląd. Stracisz dzionek nooo ale wiedza kosztuje :biggrin2:
Zgadza się ale nie mam już wolnego, a tutaj w rejonie Ostrowa nikogo nie widzę (gdzie akurat jestem).
Generalnie po za lexusem widzę że może merc mieć sens, teraz te 2 auta oglądam,
chciaaaałbym bardzo BMW ale jak dziś przypadkiem dosłownie zacząłem sprawdzać ceny części to się przeżegnałem,
nie sądziłem że E46 może być dużo droższa w utrzymaniu niż A6 czyli auto nowsze i o segment wyższe... powoli przechodzi mi BMW,
przynajmniej teraz, pewnie jako następne auto czemu nie...
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Tylnonapędowiec do 30tys, pomoc przy wyborze.

Post autor: dS »

jeśli chcesz brać IS to tylko ze szperą, ten srebrny raczej jej nie ma,a bez niej nie poszalejesz, czarny może mieć ale jak na 2004r to strasznie tani więc na dzień dobry pewnie kilka tysi trzeba będzie w niego włożyć
koszty serwisowania IS są zbliżone do e46, więc jak e46 jest za drogie to Lex też raczej będzie, więc jak chcesz autko do zabawy to może pomyśleć nad e36 np 328
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
marekd1986
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 3 maja 2012, o 18:16
Model Lexusa: Niema
Skąd:: Lubliniec
Kontakt:

Re: Tylnonapędowiec do 30tys, pomoc przy wyborze.

Post autor: marekd1986 »

dS pisze:jeśli chcesz brać IS to tylko ze szperą, ten srebrny raczej jej nie ma,a bez niej nie poszalejesz, czarny może mieć ale jak na 2004r to strasznie tani więc na dzień dobry pewnie kilka tysi trzeba będzie w niego włożyć
koszty serwisowania IS są zbliżone do e46, więc jak e46 jest za drogie to Lex też raczej będzie, więc jak chcesz autko do zabawy to może pomyśleć nad e36 np 328
Tak jak patrze nie będzie dużo droższy lex, ja sobie spokojnie utrzymałem A6 więc z lexem nie będzie dużego problemu, jednak E46 to inna półka, zacząłem oglądać ceny części zawieszenia, to naprawdę jest to duża różnica względem lexa, przynajmniej według intercarsa.
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: Tylnonapędowiec do 30tys, pomoc przy wyborze.

Post autor: Travis »

Szukaj is200 z kompresorem. Za 30k myślę że znajdziesz ale za granicą. na allegro są ale bardzo rzadko 3-4 sztuki na rok. najlepiej szukać na niemieckich aukcjach lub szwajcarskich. szukaj modeli SPORT one mają szpere (lsd) bez tego nie ma co brać is'a do poślizgów.
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Tylnonapędowiec do 30tys, pomoc przy wyborze.

Post autor: janasek »

marekd1986 pisze:...Tak jak patrze nie będzie dużo droższy lex, ja sobie spokojnie utrzymałem A6 więc z lexem nie będzie dużego problemu, jednak E46 to inna półka, zacząłem oglądać ceny części zawieszenia, to naprawdę jest to duża różnica względem lexa, przynajmniej według intercarsa.
Inter Cars ma dosyć słabą oferte częsci zamiennych do Lexusów. Trzeba szukać w innych mejscach, często za granicą. Ale jak się dobrze poszuka to częsci są tańsze niż do aut niemieckiej konkurencji. Trzeba tylko troszkę się nagimnastikować... Do IS 200 w PL jest najłatwiej z zamiennikami jeśli chodzi o Lexy i raczej nie ma kłopotu z serwisowaniem tych aut...
Luxusem jadę... :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości